Lovecka lukostrelba

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54204 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
www.trophyridge.com/arrow-rests/whisker-biscuit/
<br/>
<br/>Jestli chcete neco universalniho na lukostrelbu, tak si poridte tuhle zakladku neni to specialne na 3D a hlavne na strileni na velke vzdalenosti ,ale je to spolehlive a genialni a do 30 m to skvele funguje!! Znam toho chlapika co to vymyslel a patentoval a nemusi do smrti nic delat ... co ted dela no vubec nic a strili long bow s nami na tradicnich 3D.
<br/>Whisker -biscuit je proste dnes na kazdem loveckem luku.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54208 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Kto chce lukom polovat sa takemu clanku potesi.
<br/>Mozno ako lukostrelcovi ti ten clanok neda nic nove,ale citaju to aj iny.
<br/>A ziskaju neake informacie. A mozno tolerantnejsi pohlad na lov lukom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54209 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no mohol si sem hodiť link priamo na ten článok.. ja ho tam neviem nájsť.. dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54210 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
mam casopis
<br/>Guľka alebo šíp?
<br/>Zmiešaná nátlačka
<br/>Lukostrelci sa združujú s ostatnými poľovníkmi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54211 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
aha.. ja som myslel že na www.lovuzdar.sk.. už rozumiem..dík za info..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54213 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
Mam otazku na NAP 2100. Ako drzi sip pri natahu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54214 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
www.bowhunting.net/artman/publish/napquicktune2100.shtml#top
<br/>
<br/>Zde je stranka a jedna se o odklapeci operku ---vidlicku co je sklopena ,kdyz tetiva neni natazena a zveda se s natahnutim tetivy a tim se o ni opira sip ,jak sip vypustime operka se zase sklopi ......neni to zadny novy vynalez a tohle se objevuje pravidelne v nejakem upraveni poslednich 15 let ci mozna vice pod ruznyma dalsima komercnima jmeny . Jsou tyhle druhy operek ,ktere maji kryt na vrchu a tak kdyz se operka zvedne sip nema misto na vypadnuti a ty se pouzivaji k lovu ,zatimco bez horniho krytu je pouzivaji pouze na 3D !!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54216 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
ahoj.. na tejto stránke si môžeš pozrieť video konkrétne tá 2100-vka..
<br/>
<br/>www.newarchery.com/gallery/18/media/569/...0-side-shot-new.html
<br/>
<br/>ja som premýšlal nad 2000-ckou... je lacnejšia a myslím že plní účel rovnako..
<br/>
<br/>www.wildlife-marketing.de/shop/show_prod...&products_id=422
<br/>
<br/>alebo táto.. má ju aj bowhunter a povedal že by nemenil.. môžeš sa ho na nu opýtať.. mne sa tiež pozdáva.. a je to super cena..
<br/>
<br/>bogensportwelt.de/Pfeilauflage-STRIKE-FORCE

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54217 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
skus si obzriet zakladky od APA,pri tych zakladkach ti sip nevypadne ani keby si velmi chcel,raz zastavis a mas pokoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54228 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
www.bowhuntingmag.com/gear/rests_sights_releases/rest_0618/
<br/>
<br/>Tady je ta zakladka ,a vzdy prosim delsi sip nebot ,kdyz se neco stane tak mame strepiny karbonu v predlokti ja vim ze mi nikdo nebude verit, ale ja videl dost urazu tohoto stylu na kladkovych lucich diky lidske nepozornosti,mne stale pripada ten whisker- biscuit jako nejbezpecnejci uzavrena zakladka napriklad uz se malo vyrabi over-draw ,kde sip byl kratsi nez natah a tam bylo plno urazu.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54229 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
o koľko by mal byť šíp dlhší ako náťah?? v prípade že môj je 29 palcov?? 30 stačí?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54231 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Jasne 30 palcu staci a 30 1/2 palce bych rekl ,ze je lepsi pojistka ,dodnes stale divim jak nekdo natahne luk a pres vidlicku mu prakticky nic neprecniva a ja pak rychle od nej utikam ,byly zde luky co mely stredy jako cele okno a u prostred byla vidlicka jenom jako nepohybliva ocelova pruzinka a sipy si delali presne na natah a pak jste meli videt ty zraneni...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54257 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
ahojte.. ked teraz preberáme tie šípy a základky ..chcem sa opýtať na túto
<br/>
<br/>www.newarchery.com/products/2-31/arrow-r...uiktune-freedom.html
<br/>
<br/>tu je video.. z tejto vraj šíp nevypadne a je tichá. čo si o nej myslíte??
<br/>
<br/>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54274 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Vyhybat se priliz komplikovane zakladce a tato je komplikovana nejlepsi je asi whisker biscuit nema pohyblive casti i kdyz lidi masov pouzivaji odpadavaci zakladku se spojenim na tetivu ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54277 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no asi preto že whisker biscuit vraj uberá n enerigii šípu a tiež na presnoti... u nás sa na 3D súťaži striela na 40 až 45 m a sám si povedal že táto dobre funguje tak do 30... Preto sa mi viac ako táto páči NAP Quiktune 360, ked si pozrieš tie spomalené videá na ich stránke tak má skutočne hladké vypustenie šípu.. šíp ide pekne rovne.. to sa mi na nej páči najviac a kedže nie je celoštetinová určite ubere aj menej energie.... ale no ja zas nie som žiadny odborník.. možno sa mýlim.. ale myslím že táto 360-tka je lepšia voľba.. Tiež pekné a hladké vypustenie majú tie padacie základky ako 2000, 2100 a 4000.. inak tiež nie som zástancom zložitých základiek ako napr NAP sizzor... a táto sa mi tiež nepozdáva.. z tejto freedom základky mám zmiešané pocity.. chcel som preto poznať váš názor.. či je rovnaký ako môj :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54279 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba

<br/>
<br/>Toto je zakladka co zde pouziva hodne lidi ,dobra pro 3D zavody a vyborna na lov.
<br/>Chlapik ma plno kecu kolem,ale zakladka je dobre videt ,posledne jsem ji pozoroval jak funguje a skutecne je dobra....... Pokud nemate zvetsovaci lupu v miridlech tak zadne srileni na 45 metru na 3D poztracite plno sipu, nebot tam je odhad vzdalenosti vice nez kriticky .....
<br/>tady kategorie bowhunter je vzdy do maximalni vzdalenosti 30 yardu/27m/ a mnohe jsou daleko blize tedy vetsina zvirat na zavodech 3D pouze velka zvirata jsou v maximalni vzdalenosti a jenom tak 2-3 kusy zbytek blize ,neco strilet na lovu lukem na 45 m tak to si radeji vememe pusku .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54280 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
To Geronimo.Ale tady ide organizatorovi zavodou 3d aby vydelal na štartovnom a terče sa čo najmenej triafali.:DTady nemáš problém strieľať na líšku na 30m,kde je desiatka ako cent.atd.atd.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54281 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
tak s týmto ja úplne súhlasím.. táto základka je úúplne super.. má jedinú nevýhodu.. u nás ju nezoženieš :D... teraz som písal do nemecka či by ju vedeli zohnať a čakám na odpoved.. proste som ju vôbec nikde nenašiel na žiadnej webstránke ani u nás na SR ani v HU, PL, CR, ani AU a ani DE iba jej podobnú od firmy Ripcord za 99 euro!!!!!!! :]8o čo je podla mna až príliš za základku tejto značky.. ked u vás najdrahšia stojí nejakých cca teraz strelím už nepamatám 80 dolárov (58 euro)... takže vidieť že je v EU skutočne predražená... je to škoda.. na túto by som si veru robil zálusk.. uvidíme čo mi odpíšu..
<br/>
<br/>No s tým 3D... no mne sa tie vzdialenosti vidia tiež nejak moc veľké.. no ale je to súťaž, čo už.. ale rozumiem... proste 3D by sa malo čo najviac podobať lovu a predsa na 45 m nik lukom neloví.. teda takého nepoznám.. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54282 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Lovecka lukostrelba
Toto je ale spatny pristup k veci ,kdyz dam terce aby je nikdo netrefil a prijdu o 3-5 karbonovych sipu tak priste uz se tam neukazi a nic nevydelaji . Terce musi byt tak blizko ,aby kazdy nastrilel a byl spokojen ,no a tito lide prijedou zase zpet ,jinak diky chamtivosti organizatori zavodu budou zirat na to jak nikdo neprijde a prodelaji . Zkrachuji!!!!!!
<br/> Vsak ja si mohu tez koupit 3D terc a strilet do nej za humny,na zahrade atd. a vyjde mne to lacineji, nez se placat treba pres republiku na 3D zavody a tato atrakce musi byt lakava ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54283 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
inak Drenalinček som dnes odpredal:DChlapyk vyzeral spoko8-LRozmýšlam že aj Kateru dakomu puknem.hoci nemá ešte pol roka.Keby sa komusi páčila,za hocijakých 500E by aj mohla isť aj zakladka by sa našla.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.153 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 277 návštevníkov a žiadni členovia on-line