Lovecka lukostrelba

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54140 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no ja som mu povedal že aj tak nechcem v čiernej farbe.. takže tak či tak by sme museli objednať iný.. no ten 27 sa mi tiež nezdal no na prvý pohľad sadol.. proste tú tetivu som na špičke nosa nemal! nech hovorí čo chce.. :) preto by bolo lepšie to rozmedzie ako písal aj medved 28 až hore do 30 to by bolo super.. dík za pripomienku.. určite je na tom čosi pravda.. sú taký ako píšeš.. začne sa vykrúcať.. och iný sa objednať nedá.. tá verzia je drahšia a podobne.. toto ma vie hrozne vytočiť..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54141 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Ja už mám svoje skúsenosti s takými bussinesmanmi:]Teraz ťa čaká to že:ked nezoberieš tento tak na druhý budeš čakať 3 a viac mesiacov(čo nakoniec bude skoro šesť)Poradím ti:nech ho objedná a ty kupuj inde.Ked ťa za pol roka bude kontaktovať že má pre teba ten fantastický luk,tak mu povedz že ty už máš.Trochu bude nasratý.Ale ty povieš že taky fantastický predá hoci kde.A za týždeň mu môžeš zavolať že kamoš by ho aj hádam kúpil,ale aspo) 100e musi dať dole.A ver že viem o čom hovorím;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54142 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
no a ešte napiš ktory chytroš ti to poradil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54144 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no najhoršie je že mi nič neporadil.. musel som to z neho ťahať ako z chlpatej deky.. jediné čo povedal tak že náťah 27 je fajn.. a potom veci okolo turbohawku.. sám som si musel vypýtať ceny aj na bear attack aj na alphamax zajtra mi to má poslať.. tak som moc zvedavý.. chalan sa snažil to nehovorím.. ale nejak moc neporadil.. ked som sa opýtal povedal.. ale ako vravím sám od seba mi dokopy nič nepovedal.. ani nijaký neodporučil.. asi tak

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54145 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
sakra sorry ja som si to zle prečítal.. hahahaha napísal si ktorý chytroš.. a ja som si v rýchlosti prečítal ktorý ti to rýchlo poradil.. hahahahahaha no sorry fakt potrebujem okuliare

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54148 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
elvis nemam v umysle sa stebou hadat,ale vychadzam z toho co som cital
<br/>v ponuka pri AM32 stoji:
<br/>
<br/>The AlphaMax 32 is also available, (see opposite) kitted out with great accessories, as a ready to shoot bow package. Please enquire.
<br/>
<br/>Bow specs at a glance
<br/>
<br/>Weight ranges 50-60lbs, 60-70lbs, 70-80lbs. Please specify weight required. All bows are adjustable 10lbs down from the peak draw weight.
<br/>Draw range XTR Cam - 26&quot;-30&quot; and Z3 Cam - 23.5&quot;-25.5&quot; in 1-2&quot; increments
<br/>Wheel XTR Cam &amp; 1/2 and Z3 Cam
<br/>Limbs XTS 500
<br/>Advanced carbon construction
<br/>Let-Off 75%
<br/>IBO Speed 321fps
<br/>Axle to Axle 32&quot;
<br/>Brace height 7&quot;
<br/>Mass weight 3.9lbs

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54149 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
a čo hovoríte na hoyt maxxis 31??? je v rovnakej cene ako alphamax.. nie je to lepší stroj?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54150 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
bowhunter,tak týmto smerom sa musíš uberať.spravne.A k tomu predajcovi:bol to vlastne predajca lukov?Chcem sa ťa spýtať že odkial si.až teda si z blizka tak sa pokusim ti poradiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54151 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
Ja som zo Zvolena.. a ano bol to predajca lukov.. :) no bol to chalan ktorý vraj len začína preto o tom moc asi nevedel.. asi tak čo ja...majitel obchodu tam nebol príde až zajtra.. ten by mi vedel určite poradiť.. zajtra mi majú poslať mail.. tak som hrozne zvedavý... ak sa ti dá tak budem rád ak pomôžeš.. každá rada dobrá rada.. môj email je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript...
<br/>
<br/>vopred dík
<br/>
<br/>Martin75: nepremýšlal si o kúpe toho AM32 alebo maxxisu z toho nemecka?? ak by sme si ich objedanli spolu možno by dali zľavu a poštovné by sme rozklepli medzi oboch.. to si myslím by bolo výhodné.. ak chceš tiež sa mi ozvy na ten mail.. rád pokecám... ja po nemecky celkom viem.. a ak by nestačila moja nemčina.. kamoš má aj štátnice.. ten kecá o sto šesťsto.. musí aj vo firme takže je zabehnutý... ten by nám pomohol.. viem že poštovné z anglicka stojí okolo 23 euro takže z nemecka to nebude o nič viac.. ja som im už v piatok aj písal no zatiaľ sa neozvali predsa len boli tie sviatky... takže ak máš záujem alebo len tak chceš pokecať napíš na ten mail.. ;):)
<br/>
<br/>tá nemecká stránka je www.bogensportwelt.de/ ak chceš ešte pokukaj.. aj príslušenstvo je za super ceny...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54152 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
no a ak je AM v tej cene ako je tam,ta to je dobrá cena.a ked kupuješ luk je lepšie z dlhším náťahom ako z kratším.príklad máš 28,5 tak si daj (objednaj)29.je lepšie skracovať ako predžovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54153 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
ale aj ten bear attack je pekny a určite aj dobry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54155 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
šipečky maju trošku drahe ale inak luky sa daju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54156 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
aj zameriavače a základky sú v dobrej cene.. no šípy sú skutočne trochu viac drahé..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54157 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
NAZDAR JA UZ KONECNE TIEZ BUDEM KUPOVAT TEN LUK. NAKONIEC Z NEMECKA, www.wildlife-marketing.de
<br/>TO POSTOVNE Z NEMECKA JE OKOLO 20 EURO.
<br/>PRISLUSENSTVO KUPUJEM NA EBAY,UZ NIECO MAM JE TO O DOST LACNEJSIE AJ S POSTOV.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54161 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
no tak na niektoré luky sú tam skutočne skveléé ceny.. napr.. Hoyt maxxis 31 630 euro... potom by som si vedel vybrať bude Mathews Drenalin alebo Mathews Z 7 alebo mathews reezen 7,0, potom bol za dobrú cenu Hoyt alphaburner ale to by som už nebral nízke BH.. ale dobrá cena.. no alphamax stál o čosi viac ako na tej stránke a tiež turbohawk bol drahší.. ale z týchto čo som písal by som si za tie ceny určite vybral..
<br/>
<br/>elvis: čo hovoríš na ten maxxis? porovnanie s alphamaxom??
<br/>
<br/>tiež aký máš názor na tie mathews luky ktoré som vyššie spomenul??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54162 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
samozrejme som zabudol sa pýtam nie len elvisa ale aj vás všetkých čo si o nich myslíte..
<br/>
<br/>Pato17 a kedy ideš objednávať a čo??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54163 od medved69
Odpoveď od medved69 na tému Lovecka lukostrelba
tak moj rebricek tych lukov co si tu vymenoval by bol
<br/>
<br/>1.Hoyt Maxxis,Mathews Z7
<br/>2.Hoyt Alphamax 32,Mathews Drenalin,a este Bowtech Admiral (590,-EUR)
<br/>3.Mathews Rezen
<br/>
<br/>rozdiel medzi lukmi v jednotlivych poradiach je velmi maly a skor je to potom otom co komu sadne lespei do ruky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54165 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
otázka na všetkých::
<br/>tie luky o ktorých píšeme. videli ste ich už naživo.. skúšali ste niektorý... dúfam že to nevyznelo tak že zpochybnujem vaše rady.. len sa chcem proste opýtať že aký pocit ste z nich mali.. pri streľbe alebo len tak keď ste ich držali v ruke... moc krát dík.. pýtam sa lebo možnosť otestovať ich.. nebudem mať určite preto sa pýtam na váš názor.. ak ste teda mali niekto skúsenosti s nejakým z týchto lukov napíšete sem niečo o nich.. vopred dík..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54173 od pato17
Odpoveď od pato17 na tému Lovecka lukostrelba
ZAJTRA ZACINAM VYMIENAT STRECHU NA DOME A HNED POTOM.
<br/>CHCEM DIAMOND STUD,ALEBO BOWTECH SWAT.
<br/>TIEZ NEVIEM PRESNY NATAH.
<br/>KEBY SOM VEDEL NATAH MOZNO Mathews Switchback XT ZA 500EU.
<br/>A TIEZ VDAKA ZA NEAKE RADY.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #54175 od bowhunter123
Odpoveď od bowhunter123 na tému Lovecka lukostrelba
tak už došli cenové ponuky..
<br/>
<br/>Hoyt Turbohawk camo 552Eur
<br/>Hoyt Alphamax 32 camo 815Eur
<br/>Hoyt Maxxis 31 camo 830Eur
<br/>Bear Attack camo 654Eur
<br/>
<br/>no tak čo nato hovoríte.. to veru nie.. sakra toto je bieda.. ako to že nemčúť to predá za 680 eur a určite z toho má ešte pekný zisk z lásky k lukostrelbe a pre potešenie druhých to určite nerobí..toto veru nie.. touto cestou sa ja asi uberať nebudem... napr.. ten maxxis31 639 euro plus 22 poštovné = 661.. to je rozdiel 169 euro a to som nepočítal poštovné z BA do ZV.. za 169 euro si môžem kúpiť aj základku aj stabilizátor.. a ešte aj ostane... Podnikať by sa malo rozumne.. ach..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.109 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 471 návštevníkov a žiadni členovia on-line