Lovecka lukostrelba

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10536 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Lovecka lukostrelba
foldes, - z Madarska preto ze z Madarska nesnaz sa ma stocit do nejakeho nacionalizmu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10540 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému Lovecka lukostrelba
lukas-ospravedlnujem sa Ti,ja len preto ze si tam dal 5 vykricnikov,obycajne staci jeden maximálne 3,ked je viac tak to uz svedci o podrázdenosti doticného.Nic v zlom nech sa Ti dari,mozno este stretneme aj na pokece. T.Földes

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10545 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Lovecka lukostrelba
Nemas sa za co ospravedlnovat foldes;)8-L. A tych vykricnikov bolo preto 5, lebo to foto co si tu dal nepochadza spoza oceana, ale len par sto km. na juh od nas. Teda de facto, preberate od amikov ich zvyky a tradicie ktore su -Ziadne tradicie a ziadne zvyky (len obycajny lov)- (Nehnevaj sa ale ozaj sa vnicom neodlysujete od amikov.) To len zatial taky moj pohlad na vas.(ZATIAL);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10659 od dr_pope
Odpoveď od dr_pope na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj lukostrelci!
<br/>Ak by niekto z Vás mal nejaké materiáli o Pope, Young, Hill, Fergusson... mohol by mi to zaslať na na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Niečo som už pozbieral z netu, možno najdem medzi nimi niečo nové. Za materiál vopred ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11329 od nandika
Odpoveď od nandika na tému Lovecka lukostrelba
ahoj, ja chcem pozdraviť bowyer-a,/ a samozrejme všetkých ostatných/ Aj ja som zástancom lovu s lukom a rád ti pošlem nejaké dvd ak dáš kontakt.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11349 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj,
<br/>poznáš www.archerylibrary.com ?
<br/>Odkiaľ si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11351 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Ozvi sa mi na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>ďakujem za ponuku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #11422 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj nandika, o tie DVD by som mal záujem aj ja, keď by to bolo možné. Ozaj, nevieš ako to vyzerá s tou možnosťou uzákonenia lovu, keď už máme aj novú vládu aj návrh zákona? (aj keď podľa mňa ten návrh ne je úplne to čo sme čakali)
<br/>Keď by to bolo možné ozvy sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23192 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Zdravím všetkých lukostrelcou z praxou i bez.Napríklad Výra,Pauka,Čičmanca.Pamätám si na časi ked sme sa ako tak dávali dohromady a dúfali.Potom prišli lukostrelecké súťaže.Základňa sa rozrastala a hovorili sme si &quot;možno 5-7rokov&quot;A snád sa nad hrstkou ľudí niekto kto nemá červený nos zľutuje.Páni,prešlo 15 rokou a je to ešte hlbšie ako to bolo.Preto som už prestal vysvetľovať kamarátom,susedom,známym že čo mi to za čuda visí po stenách.Behám po súťažiach a strieľam do gumákov.A to dosť úspešne.Takže nie 5-7 ani 10-20 rokov,ale až naše deti budú silno fúzatééé! p.s.gumák je 3d terč zvieratá v životnej veľkosti.Používaný na oficiálnych súťažiach. :{javascript:vloz()
<br/>:{:[javascript:vloz()
<br/>:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23615 od tf
Odpoveď od tf na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj elvis, aj ja som už sem písal a vysvetľoval, ale prešla ma chuť po pár príspevkoch.
<br/>Naozaj to vyzerá tak, že to nemá význam, aj keď už podľa všetkého máme už aj &quot;učiťeľa lovu lukom&quot;. Zámerne som nenapísal učiteľa loveckej lukostreľby, lebo na slovensku sa tento výraz spája vyslovene so súťažnou loveckou lukostreľbou.
<br/>Až sa chceš baviť o love lukom, napíš mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>S pozdravom TF

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23616 od tf
Odpoveď od tf na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj elvis, aj ja som už sem písal a vysvetľoval, ale prešla ma chuť po pár príspevkoch.
<br/>Naozaj to vyzerá tak, že to nemá význam, aj keď už podľa všetkého máme už aj &quot;učiťeľa lovu lukom&quot;. Zámerne som nenapísal učiteľa loveckej lukostreľby, lebo na slovensku sa tento výraz spája vyslovene so súťažnou loveckou lukostreľbou.
<br/>Až sa chceš baviť o love lukom, napíš mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>S pozdravom TF

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23617 od tf
Odpoveď od tf na tému Lovecka lukostrelba
Ahoj elvis, aj ja som už sem písal a vysvetľoval, ale prešla ma chuť po pár príspevkoch.
<br/>Naozaj to vyzerá tak, že to nemá význam, aj keď už podľa všetkého máme už aj &quot;učiťeľa lovu lukom&quot;. Zámerne som nenapísal učiteľa loveckej lukostreľby, lebo na slovensku sa tento výraz spája vyslovene so súťažnou loveckou lukostreľbou.
<br/>Až sa chceš baviť o love lukom, napíš mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>S pozdravom TF

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #23620 od Dattila
Odpoveď od Dattila na tému Lovecka lukostrelba
Zdravím všetkých lukostrelcov. Prečítal som si zopár strán tejto časti fóra (skoro všetky). Žiaľ musím povedať resp. napísať že ani slovná zásoba a kultúra niektorých prispievajúcich nezodpovedá podľa mňa požiadavkám základnej kultúry a vzájomnej cti. Veľmi nerád by som sa s niekým hádal, takže nebudem rozoberať čo sa mi páči a čo nie.
<br/> Som rád, že sa tu naskytnú aj taký, ktorý sa k lukostreľbe dostali pred viac ako 10 rokov. Osobne sa počítam medzi nich, môj prvý preukaz členstva v lukostreleckom klube bol vystavený v roku 1994.
<br/> Touto cestou chcem poprosiť kolegov lukostrelcov, ktorý pravidelne naťahujú svoje luky a zároveň úspešne absolvovali kurz poľovníctva a k tomu by mali záujem byť združený v &quot;polovníckom klube&quot; nech pošlú na seba kontakt (telefón, mail,adresa) na mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Tieto údaje budú ďalej spracovávané, takže respondenti musia súhlasiť s prípadným zverejnením týchto údajov.
<br/> Kolegovia, na preteky nechodíte? Myslím na lukostelecké.
<br/> Čakám na vaše reakcie. S pozdravom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23734 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
No na lukostrelecké preteky sa chodilo v hojnom počte pred 10-timi rokmi.Teraz je situácia taká,že na niektorých sú v kategorii aj traja,štyria ba dokonca aj jeden súťažiaci.To sa potom ľahko vozia domov medajle.Neviem ako to posúdiť,čije to chyba usporiadateľov alebo tých čo neprišli.:{:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23750 od Dattila
Odpoveď od Dattila na tému Lovecka lukostrelba
Zdravím prítomných, ahoj Elvis,
<br/>
<br/>teraz v sobotu sme boli v obci KAVA, 10 km od Komárna. Bolo vyše 110 pretekárov a nepreháňam ak poviem, že v kategórii Compound-Hunter (kladkový luk s loveckým zameriavačom) nás bolo okolo 20 strelcov - radšej som uviedol menej ako viac, nerád preháňam. Takže nie všade je málo pretekárov. K tomu toľko.
<br/> Treba chodiť na preteky, je to výborná forma tréningu lovu - neublížiš zvery, šípi sa nezničia a si celý deň medzi ľuďmi.
<br/> S pozdravom.
<br/>A.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23766 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Problém je v tom že tých pretekov bolo tento rok veľa.Prezradím ti tajomstvo ktoré tento problém vyrieši.Aby sme si vážili každú súťaž a dvihli úroveň súťaží,na ktorých sa budú dodržiavať pravidlá bezpečnosti,kategorie podľa EAA,tak sa zruší Slovenský pohár.Zostane len GP 7pretekov a to Hodonín,Rusava,Ostrava,Tr.Teplice,Raj.Teplice,N.Zámky a jeden pretek bude v Poľsku,lebo Poľsko pristúpilo do GP.A možno potom už bude úplný štandard 20huntrov.Pekne sa to rozloží na celý rok a nebude problém.Samozrejme kluby si môžu svoje súťaže poriadať naďalej,ale už mimo hlavného prúdu.Bude to dobré preto,že si to na týchto súťažiach bude rozdávať špička a tí menej zdatný sa toho veľa naučia.Čo v konečnom dôsledku bude pre dobro veci.Napr.Stúpne výkonosť slabších a tí dobrý sa budú musieť udržovať vo forme.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23789 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Lovecka lukostrelba
aj tak je najlepší Maroško Hrabovski!!!!!:P;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23847 od Dattila
Odpoveď od Dattila na tému Lovecka lukostrelba
Ani by som nepovedal. Teraz mal silnú konkurenciu. Neviem na ktorom mieste skončil, ale nebol medzi prvými troma - tentokrát.
<br/> Sám sa nepočítam medzi špičku - ako to nazval Elvis, skôr taký zlatý stred, ale mne ide skôr o tréning ako o umiestnenie.
<br/>Majte sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23848 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Lovecka lukostrelba
ale celkovo je špička....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23864 od elvis
Odpoveď od elvis na tému Lovecka lukostrelba
Páni ja hovorím,že každý sa dá poraziť.Aj majstrov Mrlíkovcov,Kruteka a spol.porazil v Hodoníne jeden záhorák.Stačí ak ti vijde deň,spojí sa to z dobrou formou a ide to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 331 návštevníkov a žiadni členovia on-line