Lovecka lukostrelba

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27275 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
ja chranic nepouzivam, lepsie sa mi striela s pokrcenou rukou, ked napinam tetivu na 100 percent vtedy menej trasie lukom. hlavne pri otvorenej dlani zapretý medzi ukazovák a palec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27276 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
agmiky: ja som tiež strieľal z kladkového luku bez chrániča ... ale u longbowu či reflexu by som to radšej nerobil :)
<br/>Predpokladám že máš luk prichytený okolo zápästia- ja som to nikdy nepoužíval- preto som držal luk celou dlaňou - a strieľal som vždy bez mieridiel a prstami....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27277 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
no mam aj jeden staromadarsky luk, tam chranic je celkom uzitocny. z kladkového strielam tak, ze mam spravenu obycajnu snurku medz prostredníkom a palcom. ta snurka zabezpecuje to ze ten luk nepadne na zem. je to olympijský sposob strelby, menej vyhodné do lesa, ale tak som naucený. mozno raz snurku vynecham na rychlejsiu, pohotovejsiu manipuláciu s lukom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27315 od koldo
Odpoveď od koldo na tému Lovecka lukostrelba
Ahojte. Chcem sa vas vsetkych lukostrelcov spytat - ake luky a ake nacinnie pouzivate? znacku, typ nadstavenia. Ja, ako som uz napisal, pouzivam Fred Bear Element. Bol to lacnejsi luk, a moje ocakavania boli zrejme privelke, ale na zaciatok mi stacil. Ale zrejme ho casom vymenim za nieco kvalitnejsie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27347 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
ja mam loveckeho parkera extrem ultralight 31&quot;, rozsach 60-70 lbs nastavene na 68 k tomu black montana gold zameriavac od vyrobcu luku, taktiež štetinková základka, schockblocker 7&quot; stabík, a rukavicový lovecký vypuštač free flight. šípy maxima 3d select.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27352 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
koldo: používal som Hoyt ProVantage 44&quot; sila 45-60# nadstavený na cca 57#, dåžka náťahu 31&quot;....bez mieridiel, prstami. Šípy XX75 2317...neskôr som prešiel na XX75 2216 -lebo som chcel strieľať jedny šípy z longbowu aj kladkového....longbow 66&quot; 53# (pre 28&quot;).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27353 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Lovecka lukostrelba
Touto cestou chcem oceniť iniciatívu, ktorú prejavil papo tým že ma kontaktoval. Telefonicky sme si dosť podrobne vyjasnili že nestojíme na dvoch opačných stranách barikády hoci sa to v našich debatách tu na PID obyčajne tak nejako zvrtlo. Som rád že sme to vyriešili, dúfam k obojstrannému prospechu. Inšpiroval ma dokonca k vypracovaniu podrobnejších pravidiel ohľadom poľovania s lukom.
<br/>
<br/>[r] Tibor Foldeš [/r] : skôr ako by som tu začal zliepať nejaké podrobnejšie veci ohľadom poľovania s lukom obraciam sa na Teba - ak existuje návrh alebo koncepcia s ktorou ste oslovili kompetentných - bolo by vhodné zverejniť ju tu aby sme ju mali možnosť pripomienkovať. Viem z istotou povedať že žiaden návrh nebol nikdy taký dokonalý aby sa v ňom nenašla chyba....to vidieť na množstve platných zákonov, ktoré sa neskôr stále novelizujú....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27376 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
trosku od témy ale prosim vás vie mi niekto poskytnut materiály na tému
<br/>
<br/>
<br/>Metody oceňovania VPF lesov.
<br/>
<br/>Súrne potrebujem . dakujeem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27388 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému Lovecka lukostrelba
Zdravim Ta Vyr!
<br/> S tym pripomienkovanim más pravdu,urcite sa tu objavi ten návrh ale este nie je celkom vypracovany.Rád by som Ti to napisal v súkromnom mail-i aby sme to najprv predebatovali medzi sebou,nechcem tu vyvolávat zbytocné emócie.Takze ked más záujem tak prosim Ta napis tvoju adresu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Co sa tyka prispievatela krycim menom&quot;papo&quot;som rád ze ste to takto vyjasnili.
<br/> s pozdravom TF

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27523 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Nieže by záležalo na značke, podstatné je mať to dobre vyladené a nastrelené.
<br/>Mal som dva PSE, šípy Easton XX75 2117 a 2216.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27528 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Ja som mal prvý kladkáč tiež Bear (Vhitetail Hunter) teraz mám PSE Nova Best, nastavený na 60 lb, šípy XX75 2219, ale chcem ich vymeniť za karbonové. Ale ako napísal aj bowyer, na značke naozaj nezáleží.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27551 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Lovecka lukostrelba
koldo, bud Hoyt Provantage, alebo Mathews Razorback!;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27689 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
aké ticho.......8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27691 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Lovecka lukostrelba
Ani sa nečudujem :P .Stále sa tu odbáčalo od Témy a rozoberalo nepodstatné ! Kde si PAPÓÓÓÓÓ !!!!!!.Ten aspoň dal atmosféru na ktorú sa muselo odpisovať. Aspoň je to ukážka keby sa uzákonil lov lukom ako to bude vyzerať v teréne .Ticho -zopár jednotlivcov v teréne s lukom a Všetko bude OK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27711 od bowhunter
Odpoveď od bowhunter na tému Lovecka lukostrelba
Asi im dosli protiargumenti, alebo sa s tým zmierili.Navrhujem aby sme presli na www. lovuzdar. alebo awald.sk tam sa fórum len rozbieha a podľa príspevkov tam nemajú proti love lukom nič. Keď sa za nami priserú tý istý aj tam, aspoň budeme vedieť že nemajú nič proti nám, ide im len o zviditelnenie vlastného ega.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27754 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
Bosax na tvojom poslednom prispevku vidno ze aký si neskutocný vyrývač.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27756 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Lovecka lukostrelba
Ja do nikoho nerypem a pisane to bolo v prospech lukostrelcov k čomu sa priradujem aj ja osobne .Takže neviem o čo Ti ide.8o.Ani jeden pripevok v celom fore nemam o tom ze do niekoho rýpem alebo urážam .Tak si daj pohov kamo:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27776 od agmiky
Odpoveď od agmiky na tému Lovecka lukostrelba
neboj bosaxja som v poho 8-L. a akú máš mašinu ak smiem vediet?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27785 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Lovecka lukostrelba
Ja som skôr trochu odvedľa kušu Excalibur-Exomax .Zaujimaju ma aj luky ale zatial len zvažujem aj o kúpe luku .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #27788 od bowyer
Odpoveď od bowyer na tému Lovecka lukostrelba
Za mojich čias kuše, ktoré som skúšal ďaleko zaostávali za kl. lukmi v presnosti z dôvodu enormného odporu spúšte. Zaujímalo by ma či sa to už vylepšilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.170 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 158 návštevníkov a žiadni členovia on-line