Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22936 od matulkoh
napis mi na mail, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22955 od sibo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22992 od plantex
matulkoh: kto ti ma napisat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #22998 od matulkoh
vsak mne mas napisat email ak chces ist na tu spolocnu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23047 od RadekS
Napiš mi sem mejl adresu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23283 od PoloVlad
Pre lubo22 :
<br/>
<br/>Už dávno sa ťa chcel osloviť, ale len teraz som si na to našiel trochu viac času. Myslím, že by si mal mať DVD znakovanie zveri po zásuhu, ktoré johny &quot;rozdával&quot; vo Sv. Antone. Daný termín v Antole som nestihol, takže toto DVD nemám, ale chcel by som ho, nakoľko som kandidát, takže sa mi môže vždy zísť. Z témy Jelenia ruja 2007 som sa dozvedel, že 25 rokov poľuješ v revíri okr. Bánovce nad Bebravou. Ja v tomto okr. vykonávam momentálne praktickú prípravu uchádzačov o 1. PL. Mohol by som ťa poprosiť, aby si to DVD požičal, aby som si urobil kópiu, alebo ak máš možnosť ty mi tú kópiu urobiť, bol by som vďačný. Bol by som rád, keby sme sa nejako dohodli. Môj mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23286 od Bubi
NIKON MONARCH 8,5x56:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23291 od pierre
Ahojťe mám jednu otázku.
<br/>Kedže niesom členom ps ale mam platny poľovnícky lístok a ZP a chcem by som ísť zo svojím otcom na posed a na jeho povolenku streliť diviaka čo mám robiť?
<br/>Musím si vybaviť od hospodára povolenku alebo stačí tá otcova?
<br/>Lebo pohybovať sa po revíry s puškou a bez povolenky na poľovačku je vlastne pytliactvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23293 od Jaro
pierre poslednou vetou si si odpovedal uplne presne . ak chces strielat zo svojej flinty tak potrebujes povolenku od hospodara . ak ti da otec strelit z jeho pusky tak nie. mas na vyber ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23309 od plantex
TAKI: prosim ta ak by si mi mohol zaslat baner na stranku PID aby som ho mohol uverejnit na stranke nasej PS aj pre ostatnych kolegov ktory o tomto portali este nevedia.. dakujem
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23328 od Lubo22
Ahoj PoloVlad. Veľmi rád by som Ti to DVD poskytol, ale ešte ho nemám ani ja. V Antone som nebol a keď som bol s Johnym na ruji, tak som z toho ošialu na nejaké DVD zabudol. Ak sa mi podarí nejako sa k nemu dostať, dám Ti vedieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23332 od matulkoh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23348 od Jaro
kolko sa taky pes dozije ? 2 sezony a koniec ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23350 od LEON
a myslíš že by měli takový přísun nových psu? dost často to jsou lovci kteří se tím živí a ti nemaj čas trenovat psi jak na běžícím pásu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23353 od matulkoh
chlapi ty psy sa dozivaju vysokeho veku, casto su to alanti/ krizenci pitov- resp ich lovecka verzia/ su to profi lovci, co lovia hlavne pre maso, takze potrebuju spolahlive psy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23355 od martin203
uz davno sa chystam vyhrabat a vyvesit niekde foto z roku cca 1995, kde som zazil podobne polovacky v Rumunsku v Dunajskej delte, s tym rozdielom, ze prasce (nie diviakov - boli to vsetky prechodove stupne medzi domacou svinou a diviakom) majitel psov dorazal &quot;ostepom&quot;. Zivotnost tych psov bola normalna, vzhladom na to, ze na 97% zadrzali prasa do 50kg a vodca smecky sa cenil i podla toho, ako prasce selektuje. O 200kg smradlavu obludu nemal nikto zaujem. V Rumunsku co sa tyka ras pouzivanych psov, to boli neidentifikovatelne zmesky s kohutikovou vyskou 40 + cm ... cca v tom case som o tom publikoval nieco i v PaR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23363 od PoloVlad
OK, aj tak ďakujem. Nutne to aj tak nepotrebujem, len určite sa mám vždy v niečom zdokonalovať a zlepšovať, a keď je možné si pozrieť nejaké DVD, z čoho sa poučím, tak by som to využil. Ak sa k nemu dostaneš, budem rád ak mi potom dáš vedieť.
<br/>Poľovníctvu a prírode zdar !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23372 od mildo
fuj! ta to co ma spolocne s polovnictvom? :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23393 od matulkoh
nechapem tvoju reakciu ale ok, nikto nepisal, ze mame lovit s takymi psami je to info na rozsirenie rozhladu o sposobe lovu nie len u nas. vidim ze sposob lovu na americkych kontinentoch, australii ta poburil, tak info o sposobe lovu v azii resp spanielsku a uk ani nebudem davat.
<br/>nemusis suhlasit, ale co vies o polovnictve a sposoboch lovu vo svete a len to nase je spravne
<br/>mozes vyjadrit nesuhlas ale nie hovorit o tom co je a co nie je polovnicke, ps to su lovci/ hlavne/ a nie polovnici

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #23435 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.103 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 264 návštevníkov a žiadni členovia on-line