Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25327 od pierre
hmm mas pravdu tolko chyb v jednom kratkom prispevku :-o:-o:-o:-o
<br/>ospravedlnujem sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25336 od yegi
Odkaz pre Šariš, kontakt 0905403708, ak máš záujem, cinkni, alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25337 od forester01
Ale ináč ti samozrejme prajem, aby ťa prijali. Ozvi sa ako si pochodil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25338 od axon
Ešte neprišiel ani mne. Tak nám ho buď ukradli obom:D, alebo zatiaľ nevyšiel. Skôr ešte nevyšiel. Lihocký poslednú dobu vôbec nedodržuje termíny vydávania, mám pocit že Hubertlov čoskoro skončí......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25404 od balistik
forester01 co si zly na chlapca? Kolko z nas neviem gramatiku? Ved ani ja som neni expert ak ti to moc vadi necitaj.. Ale na druhej strane PIERRE troska si davaj pozor take chyby robia tretiaci na ZS... Pierre ak stym bude neaky problem ozvy sa mi moj syn pisal ziadost pred rokom a este ju ma doma je to asi na jednu A4 stranku... Rovnako prajem vela stastia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25406 od abba
Vrana k vrane sadá, tiež tam máš jeden ypsilon &quot;ozvy sa&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25438 od axon
Ak je možné, pošli tú žiadosť aj mne na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Mňa tiež toto ešte iba čaká... tak aby som do žiadosti nezabudol napísať niečo podstatné. Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25630 od Bubi
Chcete vidiet akeho srnca strelil p.Schram pred zaciatkom vystavy v NR?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25650 od janicok
Mate niekto skusenosti s uspavacou srelou na muflona pripadne eke uspavacie latky sa pouzivaju ? Dakujem ;) POTREBUJEME jedneho barana prostahovat s oborky8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25656 od Vyr
PRE ADMINA: s pribúdajúcim množstvom stránok a tém klesá prehľadnosť fóra a nový ľudia radšej otvoria novú tému ako by sa mali hrabať v celom obsahu. To samozrejme zväčšuje neprehľadnosť ešte viac.
<br/> Myslím že by to vyriešilo nejaké vyhľadávanie - ktoré by sa výrazne ponúkalo pred založením novej témy aby nevznikali duplicity - prípadne o jeden rád vyššie členenie diskusie -príklad &quot;Kalibre&quot; (a tam všetky témy týkajúce sa kalibru...atď)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25661 od Bubi
Mrkni si Narodne lesnicke centrum,tam kontakty-napr.ing.Kastier a chlapi ti poradia.Snad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25670 od Rado
Potreboval by som poradiť. Kde by som našiel niečo o 5 stupni ochrany - zákon, vykonávaciu vyhlášku a podobné veci, značenie a pod. Konkrétne sa jedná o Malé Karpaty. Viete mi niekto niečo odporučiť alebo poradiť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25673 od martin203
V Malych Karpatoch je niekde 5. stupen ochrany?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25676 od Rado
Ano je tam viacej lokalít a zdá sa mi že si to ochranári povyznačovali ako chceli a preto sa potrebujem na stretnutie s nimi trošička pripraviť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25736 od astronom
pozri si zákon 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25742 od simon
Samozrejme základnou normou je zákon č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov. Ale tam hranice konkrétnej NPR alebo ŠPR , tada 5 stupňa ochrany nenájdeš. rezervácie boli vyhlasované rôzne, či už vyhláškami alebo bývalými KNV. Pokiaľ chceš hranice rezervácií, najlepšie je zájsť na príslušný Obvodný úrad životného prostredia , ktorý vedie tzv, rezervačné knihy a v týchto knihách je všetko o rezerváciách. Tých predpisov na úseku ochrany prírody je strašne veľa, takže ti ich ani nepíšem. Verím, že ti táto informácia pomôže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25767 od pytliak
No, az tak vela ich zas nie je. Konkretny predpis, ktory riesi znacenie chranenych uzemi je vyhlaska MZP c. 24/2003 Z.z., ktorou sa vykonava zakon c. 543/2002 Z.z., konkretne § 19 tejto vyhlasky. A nieco o 5. stupni najdes v § 16 zakona c. 543/2002 Z.z.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25776 od simon
Myslel som všeobecne. Nie len vyhl. č. 24/2003 Z.z. v znení noviel. Mal som na mysli aj sieť sústvy Natura 2000, prípadne vyhlášku o vtáčích územiach a pod. Je toho určite dosť, čo obmedzuje alebo vplýva na výkon práva poľovníctva v spojitosti s ochranou prírody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25777 od simon
Máš pravdu, všeobecne o označovaní ŠPR alebo NPR sa hovorí v tejto vyhláške. Ja som pochopil požiadavku Rada ináč, teda, že chce zistiť nielen všeobecnosti o vyznačovaní , zakázaných činnostiach a pod. ale aj konkrétny popis danej ŠPR alebo NPR.Z tohto dôvodu som to nasmeroval na tzv. rezevačné knihy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25779 od Rado
Máš pravdu potrebujem to vo všetobecnosti a zákon som už preštudoval a zistil som kopu chýb, ktorých sa štátna ochrana prírody v našom prípade dopustila. Ak ešte niečo zistíte dajte vedieť.Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 138 návštevníkov a žiadni členovia on-line