Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24845 od forester01
Ináč máš pravdu. Len už asi nemá zmysel stále dookola vysvetľovať samozrejmosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24860 od profipali
Zákon o zbraniach a strelive jednoznačne určuje spôsob prevážania-prenášania zbrane.Presný paragraf neviem - môžem ti zistiť. V tvojom prípade - vybrať zásobník alebo záver.Najlepšie oboje.Zalamovacia zbraň - zalomená.Zbraň nesmie byť pripravená na okamžité použitie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24897 od Lubo1
Skus to radsej riesitz nejakym nosicom. Ak ta prehodi a padnes na pusku nechcel by som byt na mieste tvojej chbtice. A ako bude vyzerat flinta, no neviem neviem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24900 od johny
Ja chodím na motorke v lete do revíru. Zákon hovorí že zbraň pri prevoze motorovým vozidlom máš mať v púzdre alebo v batožinovom priestore. Takže vylučovacou metódou dôjdeš k tomu, že na motocykli, či už má dve alebo štyri kolesá, musíš niesť zbraň v púzdre, pretože ju asi neuložíš do batožinového priestoru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24935 od lacika85
Johny musim ta upozornit ze motocykel ma 2 kolesa,lebo nasi cesky priatelia si vsimaju aj take detaily.:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24948 od janicok
Mate niekto skusenosti s uspavacou srelou na muflona pripadne eke uspavacie latky sa pouzivaju ? Dakujem ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25001 od michal
Ako provokacia može byť, ale inak to bolo dosť trápne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25002 od martin203

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25102 od pierre
Prosim vas vsetkych o radu... Chcem si podat ziadost o prijatie za clena do jedneho PZ nemoze mi niekto z vas ctenich kolegov polovnikov poradit co treba do takej ziadosti napisat? Nemam otom ani tusenia a ludia mne blizky si uz nepametaju co tam pisali dakujem velmi pekne.
<br/>Ak je moznost porosim zaslat na mail [r]Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.[/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25116 od bosax
problem?
<br/>Ved porušiš kopec zakonov v jednom ťahu .Nie sme na divokom zapade alebo v USA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25237 od simon
Servus Pierre. Žiadosť o prijatie za člena PZ je klasická a nemá predpísanú formu. Mala by obsahovať tvoje údaje meno , priezvisko, adresu, dátunm narodenia . Je potrebné žiadosť zdôvodniť, prečo žiadaš o prijatie za člena PZ ( vzťah k prírode a poľovníctvu a pod.) Ak si vlastníkom pozemkov v poľovnom revíri kde dané PZ poľuje je to vhodné uviesť (máš prednostné právo na prijatie oproti nevlastníkom). A taktiež by som priložil kópiu vysvedčenia o skúške z poľovníctva a údaje o platnom poľovnom lísku ( číslo, vydaný kým, na akú dobu platnosti). Najlepšie je žiadosť osobne doručiť PZ a to buď predsedovi alebo tajomníkovi. Ak PZ dôsledne uplatňuje Stanovi SPZ a Organizačný a rokovací poriadok tak v prípade úspechu ťa príjmu najprv za čakateľa a až potom za riadneho člena.Prajem hodne trpezlivosti, lebo to môže trvať aj dlhšie, v žiadnom prípade neodporúčam tlačiť sa do PZ nasilu, lebo najvyšší orgán je členská schôdza a tá rozhoduje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25238 od simon
Servus Pierre. Žiadosť o prijatie za člena PZ je klasická a nemá predpísanú formu. Mala by obsahovať tvoje údaje meno , priezvisko, adresu, dátunm narodenia . Je potrebné žiadosť zdôvodniť, prečo žiadaš o prijatie za člena PZ ( vzťah k prírode a poľovníctvu a pod.) Ak si vlastníkom pozemkov v poľovnom revíri kde dané PZ poľuje je to vhodné uviesť (máš prednostné právo na prijatie oproti nevlastníkom). A taktiež by som priložil kópiu vysvedčenia o skúške z poľovníctva a údaje o platnom poľovnom lísku ( číslo, vydaný kým, na akú dobu platnosti). Najlepšie je žiadosť osobne doručiť PZ a to buď predsedovi alebo tajomníkovi. Ak PZ dôsledne uplatňuje Stanovi SPZ a Organizačný a rokovací poriadok tak v prípade úspechu ťa príjmu najprv za čakateľa a až potom za riadneho člena.Prajem hodne trpezlivosti, lebo to môže trvať aj dlhšie, v žiadnom prípade neodporúčam tlačiť sa do PZ nasilu, lebo najvyšší orgán je členská schôdza a tá rozhoduje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25245 od pierre
simon toto mi je jesne o tom najvissom organe a dokonca som zmiereny stym ze budem cakatel aj niekolko rokov (ak nim vobec budem) ale to mi nevadi... Zial doba sa zmenila ludia su chamtivi inak by som mal byt prijaty ihned lebo bola dohoda ze syn clena je automatycky prijaty ale ked uz si dostali svojich synackov ty co ich tam chceli pravidlo sa ihned zmenilo :( no ale aj tak dakujem a dakujem aj tym co mi poslali mail moc si to cenim..
<br/>Lovu a Lesu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25252 od margo222
ako si otvorim temi ,ktore niesuaktualne vo fore

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25259 od dr_sulaj
myslis ze by zobrali pusku keby ma chytili na 4kolke ci by mali problem len s nou-4kolkou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25288 od miros
Hladam pre znameho moznost zucastnit sa na silvestrovskej polovacke v oko. Liptovskeho Mikulasa za finnancnu odplatu 30-31/12/07 ak mate niekdo moznost pozvat ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25289 od babrosX
čaute vospolok prišiel už niekomu Hubertlov - katalóg zbraní a streliva? ;/ neviem či mešká (čomu by som sa ani tak nečudoval) alebo mi ho ukradli zo schránky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25297 od simon
Pierre verím, že pohľad ľudí na nových záujemcov sa zmení. Stále mám pocit, že v PZ je bližšia košeľa ako kabát bez ohľadu na to, či je to človek vzdelaný a ochotný robiť pre PZ užitočnú prácu. Mnohí viac hľadia na plné mrazaky diviny , však dva prídely je viac ako jeden. Asi by ma nelákalo takéto združenie, lebo by som z poľovačky nemal vôbec pôžitok. Poľovačka je o vzťahu k prírode a priateľstve medzi ľuďmi rovnakej krvi. Súperiť a prekárať sa s kolegami v združení je tá najhoršia vec. A byť tam, kde ma nechcú je to isté ako hrať futbal, keď ma mám rád hokej. Ale aj tak ti prajem hodne zdaru a verím, že sa uchytíš , možno aj niekde inde ako v tomto PZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25314 od bosax
Vacsinou sa to riesi dohovorom .pusku ti nema pravo zobrat pokial ju mas legalne a nie je podozrenie ze bol spachany trestny cin.To patri aj pre jeep -mastna pokuta .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #25316 od forester01
A zatiaľ čo budeš čakať, tak pouvažuj, kde napíšeš alebo nenapíšeš ypsilony. Lebo sa to už nedá čítať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 215 návštevníkov a žiadni členovia on-line