Motorkári!!!

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23078 od ardus
Motorkári!!! bolo vytvorené ardus
Zdravim vsetkych plovnikov a priatelov prirody. Nie som velky dopisovatel, ale to co vyvadzaju jazdci na motorkach v nasich lesoch je nieco tak obludne, ze som sa rozhodol nacat tuto temu. Aky je stav asi vsetci dobre viete - stretnete ich vsade, aj v tom najtichsom , najnepristupnejsom a najpanenskejsom kusku nasej prirody. Sialeny rachot - u nas vodia nasi janiciari zahranicnych jazdcov v skupinach - najviac som naraz napocital 42!!! - a to uz je hluk na urovni nizkoletiacej stihacky, smrad, rusenie vsetkeho ziveho v lese atd..... Zda sa vsak, ze to nikomu nevadi / na rozdiel od cyklistov a konickarov /, postihy nulove, vymozitelnost prava nulova, policia s tym nechce nic mat, obcianske zdruzenia ticho / toto Vlka nerusi ?! / SPZ hladi daleko dopredu / alebo dozadu ? / a zo Slovenska sa potisku stava motokrosovy raj - lebo vsade inde v Europe by za toto dostali take pokuty, ze ich to ani nenapadne !!! Co vy na to - vieme s tym nieco urobit ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23088 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
ardus co k tomu dodat , nic ine len suhlasit s tebou .;) a co s tym urobit , hold tazka otazka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23091 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Motorkári!!!
Ťažko sa proti tomu bojuje aji u nás, včera jsem taky dočkal jednoho na čtyřkolce, tak se ani nebudu tady:[. Jedno ale bych rád napsal, ač nerad a vyjimečně. O několik řádků dole je podobná téma, Těžko se potom orientovat v milioně tém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23094 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Motorkári!!!
ardus, mas uplnu pravdu..mna ti zmrdi taktiez vytacaju..najmenej kazdy druhyvecer je v lese pocut rachot .. a hned mas po nalade a atmosfere a mozes tak akurat obzerat sojky..bicyklistov z lesa zenu zasratou metlou a motorkarom sa kazdy vyhne..no krasa :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23095 od alanko81
Odpoveď od alanko81 na tému Motorkári!!!
knam chodia belgicania na dovolenku dvakret do roka
<br/> rano sadnu na motorky a vecer snej zosadne lozia pocelom reviri..mam riesenie len ho nezverejnim tu..motorKARI..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23096 od pavel_bohac
Odpoveď od pavel_bohac na tému Motorkári!!!
pokiaľ nezačnu s tým niečo robiť &quot;zainteresovaní&quot;, my ťažko niečo urobíme. Lesníci a polícia predovšetkým

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23108 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Motorkári!!!
Nuž, už som to raz v podobnej téme písal-treba sa porozprávať s nejakými pamätníkmi
<br/> SNP a dačo sa poučiť o diverznej činnosti :D Minimálne pryžové broky niekde spoza
<br/> kríkov by mohli zabrať...vraj to robí pekné modriny. O legálnom prostriedku neviem,
<br/> jedine svojou prítomnosťou ich odplašiť, zastaviť ich a legitimovať je asi nereálne,
<br/> policajti majú tiež iných problémov dosť, ako naháňať faganov po hore :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23110 od pcierny
Odpoveď od pcierny na tému Motorkári!!!
Minulý týžden som mal tiež tu česť,mierim na diviačika a zrazu sa spoza nich vyrúti taký ch** na motorke a ked ich zbadal začal ich ten primoš nahanať,to čo sa so mnou v tej chvili dialo sa neda opisať,mal som nenormalnu chuť vystreliť aspon do vzduchu nech sa tam na mieste aspon poserie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23118 od michaLL
Odpoveď od michaLL na tému Motorkári!!!
natahat droty:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23121 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Motorkári!!!
GULO ma pravdu, sem-tam nejaky ten pryzovy brok a je to 8-L ked uz nic ine, aspon sa cloveku ulavi ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23128 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Motorkári!!!
to bolo &quot;múdre&quot;...ešte si nikoho nezabil????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23161 od ardus
Odpoveď od ardus na tému Motorkári!!!
Prepacte, ospravedlnujem sa , ja som si naozaj vcera nevsimol / asi v navale zlosti / ze tato tema je uz tu, aj ked teraz som zistil, ze diskusia tam dost davno zaspala. Teraz k veci - myslim si partizanskym sposobom boja sa nic nevyriesi, akurat si dotycny partizan moze privodit velke problemy. Urcite nechceme robit nikomu zle, tobôž nie ubližit, aj ked motorkari nehladia absolutne na nic a na nikoho. Ja mam na mysli to, ci niekto z nasej sirokej polovnickej obce nieje schopny rozvirit hladinu verejnej mienky, vyzvat ludi ktori sa bezmocne divaju a radi by pomohli a pritlacit na kompetentnych, aby sa stala riadna naprava. Je mi smutno, ked vidim ako vyborne sa dokazu zorganizovat a predat svoje halucinacie organizacie typu &quot; VLK &quot;. Oproti nim sme totalny neschopaci, kazdy si ponadava a ideme dalej. SPZ - to je organizacia, ktora by mala mat taketo veci pod drobnohladom a ma aj silu riesenia presadzovat - bohuzial , nepostrehol som ani naznak takejto aktivity. Skusime najst spolocny postup ? je tu niekto schopny okrem nadavania aj konat ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23162 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Motorkári!!!
moja reč..prečo??? lebo som aj poľovník aj motorkár (a zrovna enduro...dobrá kombinácia?? :D:D)...problém je zložitý v jednej veci ,že medzi motorkármi je možno 1/2 debilov ...môžeš mu ty vysvetlovať...nepochopí...ale to asi platí aj o poľovníkoch...jednoznačné je však to že partizánčina úplná hlúposť...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23180 od abba
Odpoveď od abba na tému Motorkári!!!
Atá druhá polovica už darovala orgány?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23184 od majod
Odpoveď od majod na tému Motorkári!!!
Počuj partizan mne takto kolega polovnik dôchodca natiahol ostnatý drôt do výsky tak 1,2m no zbadal som ho ,potom som istý cas chodil miesto polovky pozerať kto príde kontrolovať drôt ,takže som sa ho slušne spýtal prečo to spravil a on o ničom nevedel.Tak som ho raz predbehol ked isiel na polovacku a ked vchadzal na posed som sa ho este raz na to opýtal a slubil ,že to už nebude robiť.Nie je ťažke niekomu ublížiť ale si ochotný niesť aj následky?Natiahneš drôt a pôjde tadial decko na bicykli potom budeš ticho chrapuň?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23185 od alanko81
Odpoveď od alanko81 na tému Motorkári!!!
plne stebou suhlasim.........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23187 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Motorkári!!!
tuším nevieš o čom hovoríš...inak ten drôt je fakt svinstvo....to môže urobiť len dement...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23196 od abba
Odpoveď od abba na tému Motorkári!!!
Ty mi chceš nahovoriť, že sa celý deň preháňaš na endure po svojom revíri a potom si sadneš na posed. Naháňajte sa tam, kde to máte povolené, prečo by ste mali ničiť už aj tak veľmi zdevastované životné prostredie. Môj včerajší príspevok bol myslený ako vtip, lenže natvrdlým treba za vtipom poslať smajlíka. Poznám tankodrom, kde sa to robí už veľa rokov, neviem či legálne, ale tí čo tam poľujú tvrdia, že tam majú len jednu hluchú srnu na cca 20 ha a pritom je to južná strana, kde by mohlo byť aj malej zveri viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23200 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Motorkári!!!
Zákon o ochrane prírody a krajiny hovorí jasnou rečou. V druhom a vyššom stupni ochrany sa nesmie na motorových vozidlách pohybovať nikto - samozrejme ak nejde o obhospodarovanie pôdneho či lesného fondu. Lesný zákon na to tiež pamätá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23202 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Motorkári!!!
Pali len pochybujem ze to pani motorkari ovladaju ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.152 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 217 návštevníkov a žiadni členovia on-line