puškohľad

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29976 od puro
Odpoveď od puro na tému puškohľad
Ak budes kupovat hakko tak superb.Opakujem sa ale porovnaj obe hakka a uvidis preco.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29987 od pozi
Odpoveď od pozi na tému puškohľad
A kde najdem ten HAKKO Superb??? Napis mi na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a mozes napisat aj tel. cislo. Zavolal by som Ti ak sa tomu tak rozumies. dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29997 od pedro
Odpoveď od pedro na tému puškohľad
No zatiaľ som ho mal vonku iba raz. Svetelnosť, na to že je to 40mm pupila je celkom v pohode aj keď asi u drahších puškohľadov bude asi lepšia (viď članok a porovnanie s meoptou). Som od Košíc.
<br/>Puro - ten superb som nebral preto, lebo ho mal v ponuke len KOZAP. Napriek tomu, že som do firmy písal odkiaľ tie puškohľady dovážajú dodnes sa mi nikto neozval. Nechcel som riskovať Made in China tak som objednal Winner. Keď budem veľký kúpim si Meoptu alebo niečo lepšie.
<br/>Neviete v akých cenových reláciách sa pohybujú puškohľay Nikko Stirling ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29999 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Chlapi ja viem,ze je to o peniazoch.Ale s optikou nespekulujte.Kupte-nasetrite atd. na odskusane zname znacky.JA som radsej pockal a zacal som s Meoptou.Tu mam doteraz,akurat som po 6r.dokupil Leupold.Dobru optiku kupis raz a mas pokoj.KAdejake Swifty atd Vas len budu brzdit.To je moj nazor.Rozhodnite sa ako chcete.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30005 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Presne!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30014 od pozi
Odpoveď od pozi na tému puškohľad
Noo, ja som zo Sobraniec, ak by sa dalo tak by som chcel vidiet ten puskohlad, s cestou nevidim problem. Ak chces napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30017 od puro
Odpoveď od puro na tému puškohľad
Jasne ze meopta je puskohlad na urovni a myslim ze je s coho vyberat ,ja som zacinal 4x32 a mam ho dodnes.Hakko som dostal za dobru cenu a tak som skusil,mam ho na 8x57jrs drzi dobre skusali sme winer a superb,superb ho tromfol co sa tyka svetlosti za sera a ostrosti.Ale ak mam kupit hakko alebo meoptu tak nevaham a beriem meoptu.Mohol som ho vratit ale fakt sa mi dobre s hakkom striela nechal som ho na zbrani.Iba tolko ak hakko tak superb, ak hakko alebo meopta jednoznacne meopta.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30021 od puro
Odpoveď od puro na tému puškohľad
Pani chodte na www.myslivost.cz-radimesi,najdite optika hakko, odpoveda tam clovek co tuto optiku dovaza.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30022 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému puškohľad
Bubi a ostatní ďakujem, mám W270 a na ňom mám ruský 8x56, doposiaľ na zver vždy úspešné zásahy, ale naposledy som netrafil líšku a nepáči sa mi kríž. Keď pozriem do starej meopty 4x32, tak to je iný kuk. Rozhodol som sa pre meoptu 2100 7x50, lebo poľujem prevažne z posedu a 3x do roka na spoločnej poľovačke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30032 od marek38
Odpoveď od marek38 na tému puškohľad
Mate pravdu ja som mal v plane tiež povodne kupovať MEOPTU a le ked som dostal NIKON Monarch 2,5x10x56 za tu istu cenu ako meopta tak som neváhal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30184 od michal
Odpoveď od michal na tému puškohľad
No ja by som ti pradil uplne opačne, ked maš peniaze kup si ten meostar, alebo meostar variabil. Meopta 2100 je rada este pred meopta 3000 (3100). Mam 3100 3-12x56 puskohlad a pozorovak rady meostar 8x56 ....optický rozdiel v kvalite obrazu a výkonu za šera jednoznačne v prospech rady meostar. Takže rozdiel medzi puskohladom rady 2100 a meostar bude určite badateľný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30188 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Z niektorých kusov rady 2100 odpadával povrchový náter. Aj ja som mal taký kus. Takže pozor. Meostar je podstatne lepší aj povrchovou úpravou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30193 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému puškohľad
Chlapi prosím Vás, čo by ste mi odporúčali na malokalibrovku .22WMR ktorú používam na líšky aj za horších svetelných pomerov? Rozmýšlal som, že variabil nepotrebujem ale hodil by sa osvetlený bod. Meostar R1 7x56 RD by bol asi fajn ale je drahší /19.600sk-dobrá cena?/ ako malokalibrovka :) a asi aj dosť veľký na CZ 452 - 2E ZKM LUX. Určite poznáte aj lacnejšie riešenie. Kde majú dobré ceny puškohľadov meopta? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30198 od hogy
Odpoveď od hogy na tému puškohľad
Ivan,
<br/>neviem na aku vzdialenost chces strielat, ale podla priplizenia tipujem do 100m. Na malorazku by som asi nedaval take delo - ako 7x56 ale zvazil by som mensi rozmer. Tiez hladam nieco mensie s podsvietenou osnovou resp. bodkou a zatial sa mi zda ze toto maju iba vacsie puskohlady. Nedavno som nasiel na ccstaroptika.com mensie puskohlady za rozumnu cenu (k malorazke za cca 10.000) okolo 6000. napr. ncstaroptika.com/catalog/product_info.ph...88ca496b6ad194231df6
<br/>
<br/>Mate s tym niekto skusenost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30199 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému puškohľad
hogy: Ak mám niečo na zakŕmenie tak dám na 30m. Väčšinou to bude asi do 50-70m. 100m je max.koli už neistému výsledku. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30203 od hogy
Odpoveď od hogy na tému puškohľad
Ivan,
<br/>takze sa asi zhodneme na tom, ze az take delo netreba a stymi 100m len suhlasim, energia strely klesa pod 300J a na 150m balistika ide dole o 7 a viac cm. Meopty su dobre na silnesie kalibre kde treba vysoku odolnost pri vystrele ale na malorazku by Ti mohlo stacit aj taketo mensie nieco.
<br/>Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30205 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Dal by som tam max variabil s max. zväčš. 6x a výstup 42. Na malorážku Ti stačí aj niečo lacnejšie. Teraz sa nechystám ku Fraňovi inak by som sa tam poobzeral. Zdá sa mi, že som tam niečo vhodné videl.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30209 od marrko
Odpoveď od marrko na tému puškohľad
Ma niekoto skusenosti s puskohladom NC Star, davaju na nich dozivotnu zaruku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30249 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému puškohľad
marek38,
<br/>pravdepodobne si to kupoval v Zelenči, kde nikon ponúkajú za cenu Meopty meostar. Podľa dostupných informácií, nikon má záruku 30 rokov, meopta 10 rokov. Máš už praktické skúsenosti za šera? Prečo si sa rozhodol pre nikon. Pretriasajú sa tu značky hakko a leupold versus meopta. Viete ich porovnať s nikon-om?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30255 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému puškohľad
Ja osobne som nemal moznost vyskusat si NIKON ani ako dalekohlad ani ako puskohlad. Ale asi 7 rokov fotografujem zrkadlovkou NIKON a nemozem na nu povedat jedno krive slovo. Vedia urobit naozaj majstrovsku otiku. Ale treba dat pozor lebo aj takato znacka robi sortiment pre rozne cielove skupiny a v roznych cenovych relaciach . A predsa objektiv za 15 000 logicky nemoze byt v takej istej kvalite, alebo lepsie povedne nemoze ponukat take iste vlastnosti ako ten za 80 000 ci 200 000. Rovnako to bude aj s puskohladmi a dalekohladmi. Ale to sa da zovseobecnit na takmer vsetkych vyrobcov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 282 návštevníkov a žiadni členovia on-line