puškohľad

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31584 od milos121
Odpoveď od milos121 na tému puškohľad
Poraďte dobru optiku na 7x64 dačo 6x42, 7x50 zaroven nech bude tam aj dobra cena

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31585 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ak na posed, tak Meoptu s osv. bodom 7x50, ale neviem čo je pre Teba dobrá cena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31748 od bubu
Odpoveď od bubu na tému puškohľad
Musíš sa rozhodnúť,či chceš dobrú alebo lacnú...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31844 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému puškohľad
Oplatí sa investovať hoci aj do staršieho puškohľadu na malokalibrovku, aké máte skúsenosti? Ď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31849 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému puškohľad
Záleží na tom , aký puškohľad a na aký účel to chceš používať. ak na športový tak tam môžeš používať zvačšenie max 6x. Ale kludne tam môžeš dať aj variabil napr 3-9x. Vzhľadom na to, že malokalibrovka je zbaň bez spätného razu tak tam môžeš dať puškhľad aj z nižšej triedy. Osvedčené su Buschnel sportsman 3-9x a cena je niekde pod 3tis. Celkom ok voľba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31870 od jano78
Odpoveď od jano78 na tému puškohľad
Zdravim .Ma tu niekto prosim vas skusenosti s puskohladom SEEADLER 3-9x40 so svietiacim krizom a bodom.Mozem ho mat od ruky za dobru cenu (4 litre) a rad by som ho namontoval na kaliber 8 x 57 JS. Za reakcie vopred Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31942 od lubi
Odpoveď od lubi na tému puškohľad
Poprosil by som radu prípadne o neaké skusenosti na puškohlad bushnell tropy,chcel by som ju na savažku.Za dobré rady vopred dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32395 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému puškohľad
Ahojte. Rad by som Vas poprosil o radu. Aku optiku by ste volili na malorazku? Planujem ju vyuzit na rekreacnu a cvicnu strelbu na strelnici a azda sem-tam nejake preteky ak mi to pojde dobre.:) A zo zaciatku na skodu. Rozmyslal som o 6x42 alebo 3-9x40. Asi najskor Bushnell. Sedi mi na nom dost cena. A nejake prilis lacne alebo podradne by som nechcel. A co este vravite ne optiku Norconia?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32533 od lesak
Odpoveď od lesak na tému puškohľad
Chlapi, kde na Slovensku sa daju najvyhodnejsie kupit Meopty??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32546 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému puškohľad
skus tu ja som od nich bral a da sa aj rozumna cena dohodnuť mcompact.cz/kontakt/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32624 od DKo
Odpoveď od DKo na tému puškohľad
radšej 6x42 ako 3-9x40, a veľké priblíženie 9 pri steľbe z ruky aj tak asi nevyužiješ :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33207 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému puškohľad
stefan 49: Poprosil by som Ťa, ak budeš mať trochu času a máš použiteľné vedomosti, poraď mi. Uvažujem nad kúpou puškohľadu na večerný a ranný lov, teda potrebujem optiku s kvalitnou výkonnosťou za šera. Vzhľadom na cenu ku kvalite mi jednoznačne vychodí Kahles CSX, ale veľmi ma láka aj Leupold VX-L vzhľadom na inovatívny tvar objektívu umožňujúci extrémne nízku montáž a tým pádom aj minimálnu vzdialenosť poškohľadu od osi hlavne. Bojím sa však jednej veci, že tá výkonnosť za šera (nem.:Dämmerungszahl) bude u Leupolda nižšia. Americký výrobcovia tento údaj ani neuvádzajú a takto to neviem ani v teoretickej rovine porovnať.
<br/>Ak by si mohol aj neakú stupnicu urobiť pre tento parameter. Swara môžeš vynechať, lebo ho považujem za zbytočne predraženého a Meoptu takisto, lebo ja ju v žiadnom prípade nezaraďujem do tejto skupiny. Na výber teda ostáva Kahles CSX, Schmidt a Bender Zenith, Zeiss Varipoint a Leupold VX-L. Cenovo to vychodí [r]cca [/r]takto: Kahles 1.700€, Zeiss 1.600€, Schmidt a Bender 1.500€ a Leupold 1.350€. Musím ešte dodať, že Leupold ako jediný z tejto štvorice nemá osvetlený kríž, teda keby mal predpokladám, že by bol tiež v tej cenovej úrovni ako ostatné.
<br/>Za radu Ti vopred ďakujem,
<br/>Štefan.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33209 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému puškohľad
Prepáč, malo to byť Dämmerungszahl. To robí tá dvojbodka za bodkou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33214 od LEON
Odpoveď od LEON na tému puškohľad
Štefan řada VX-L má novinku koukni www.leupold.com/hunting-and-shooting/pro...range-illum-reticle/[/]zde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33217 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému puškohľad
Super. Dokonca German #4 Dot. Srdečná vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33275 od dany
Odpoveď od dany na tému puškohľad
Cimbalik: Ak mas zaujem, mam na predaj Swaro. PV-N 2.5-10x56 SR, kriz 4-N, klasicka #4 s osvetlenou bodkou v strede, novy nepouzity, so zarukou a original boxom a papiermi. Cena je asi o 5tis.sk menej ako za ten Kahles. Ak chces ozvi sa mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. si, ze toto by Ti idealne pasovalo. S pozdravom
<br/>Dany

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #33335 od Schmidt
Odpoveď od Schmidt na tému puškohľad
Mal som na ZKM 452 Zeiss 4x32 s kl.lov. T-čkom s mikr. nast., novší typ. Pri love líšok som si netrúfal cez T-čko zamieriť na krk za uško na tých 50-60 m pri slabšej viditeľnosti.Strieľal som na komoru, a ako sa vie, aj so stingerom dobre strelené odbiehajú, a dosť ďaleko. Nemal som dôveru v puškohľady Tasco a predsa mi prišiel pod ruku v Kanade a kúpil som 2,5-10x42 so zam. krížom Mil-Dot, len tak, že bol v dobrej cene. Mal som ho 2 roky v trezore ako rezervu a banujem,že som ho nenamontoval hneď na ZKM-ku. Teraz líšky zostávajú po rane na mieste , bez trápenia ,a pri skožkovaní sú to dierky na krku &quot;dnu-von&quot;5-7cm za uškom. So zameriavacou osnovou Mil-Dot som maximálne spokojný.Puškohľad stál v Kanade 74 CAD, čo je zhruba 1700sk, naši obchodníci ho predávajú za 4500-4700Sk.Pokiaľ Ti ho ktosi donesie za takúto cenu na malokalibrovku nič lepšie nemáš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33556 od lubi
Odpoveď od lubi na tému puškohľad
Cau chalani dajte mi prosim vas kontakt na DUKE-ho,diky lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33798 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému puškohľad
Poraďte mi niekto, neviete kde niečo o puškohľadoch LUGER? Pomohla by mi www stránka, neviem ju nikde nájsť. Uvažujem o tejto optike a preto zháňam všetky info.
<br/>
<br/>Ešte raz vďaka za každú odpoveď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #33801 od Igor
Odpoveď od Igor na tému puškohľad

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 897 návštevníkov a žiadni členovia on-line