puškohľad

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45382 od army9
Odpoveď od army9 na tému puškohľad
Ak by si likvidoval tu mestsku cvargu tak nic proti . Skus sa ale vcitit do chovatela holubov . Stara sa a chova ich a ked sa mu zacnu robit dobre casy na zavodoch tak mu to niekto zacne strielat . Tebe by ako bolo keby ti niekto strelil napriklad psika , len tak s pasie .:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45383 od army9
Odpoveď od army9 na tému puškohľad
K tomu dalekohladu . Ja som mal na vzduchovke Norconia 4x20. Na tych 20m to uplne stacilo. Akurat mi ale vlani spadla a bolo po nom.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45385 od papo
Odpoveď od papo na tému puškohľad
skús sa vcítiť do možnej právnej kvalifikácie trestného činu a min priestupku ... dva zákony:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45396 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému puškohľad
Tvoja činnosť je v konflikte so zákonom.Môžes na to doplatoť. Skús radšej strielať na terče.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45397 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému puškohľad
Ja používam Tactikal 4x32 na vzduchovku aj na malorážku. Na tieto zbrane je to veľmi vhodný puškohľad a cenovo dostupný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #45991 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Zeiss, Swarovski, Schmidt&Bender a ine. Aj pozorovaky. U mna - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46597 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému puškohľad
Nazdar, chcel by som sa spýtat, či sa dá na Slovensku niekde kúpit neoprenový návlek na optiku Niggeloh, našiel som to len v Čechách u Arms, ale poštovné si k tomu účtujú takmer toľko ako stojí samotný návlek. Ak niekto viete, kde ho kúpit, poraďte. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46625 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému puškohľad
rastik121: www.hermes.sk/e-shop/prislusenstvo+128/ ale 39 EUR je palba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46650 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému puškohľad
Veď práve, toto je Swaro, je drahý, ten Niggeloh stojí u Arms v Uh. Hradišti 540Kč, ale postovné je 500 Kč!!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46651 od rastik121
Odpoveď od rastik121 na tému puškohľad
pardon 590 Kč tu:http://www.arms-cz.cz/katalog/07/?podskupina=07010

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #46660 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému puškohľad
rastik121: To je riadne poštovné. Ja som mával poštovné 250kč.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47780 od spider
Odpoveď od spider na tému puškohľad
Otázka na každého z praxe.Aké máte skúsenosti s puškohladom s parametrami 1-4x 24 a podobné.Na výrobcovi momentálne nezáleží.Nechcem riešiť flintu klasickou optikou na individuálne polovačky a meniť potom na kolimátor na spoločné polovačky na diviaky.Mám to ako lepšie riešenie čiže dva v jednom.Poradte.Díky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47783 od drago888
Odpoveď od drago888 na tému puškohľad
moc skusenosti s nou nemam ale môj kamarat take ma a je s nou velmi spokojný
<br/> a inak je to značka NIKON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47784 od drago888
Odpoveď od drago888 na tému puškohľad
máš pravdu ja tiež chovam holuby a už som počul o strieľaní holubov ked letia zo zavodu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47789 od spider
Odpoveď od spider na tému puškohľad
mohol by si definovať to velmi spokojný?bol by som rád.díky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47801 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Ja si zase myslim,ze na vyrobcovi zalezi urcite a v neposlednom rade aj na tom,kolko chces do toho investovat. Ine sluzby ti ponukne optika za 150€ a ine Zeiss,alebo Schmidt&amp;Bender a pod. Je sakra rozdiel ked ti nejaky nadhankovy puskohlad za par supov poskytne zorne pole ani nie 20m na 100m (a to uz ma viacej aj kvalitny 1,5-6x42,co je univerzalnejsi model)alebo ti nejaky kvalitny model ponuka 35-40 metrov. V praxi je to sakra citit,najma pri strelbe na velmi kratke vzdialenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47804 od spider
Odpoveď od spider na tému puškohľad
nechcem šunku za 150 eur.rozmýšlal som o meopta,nikon príp.seadler.meoptu mám pevnú 6x42 na 243-jke a som s ňou spokojný.hlavne by ma zaujímala praktická skúsenosť s takouto optikou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47849 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Ozvi sa mi na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , mozeme o tom sirsie podebatovat,prip. zavolat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47861 od miros
Odpoveď od miros na tému puškohľad
spider vies mozno bude problem to slovicko a podobne lebo ak u vazujes rozmer 24 co je ciste na spolocne urcite ti to plnohodnotne neda to co klasika ci uz 42-56 je to neporovnatelna svetelnost uz len cez den nieto pri co len troska zhorsenzch sve. pomeroch rano vecer mlha a nepouzitelne na splne ak chces 1 puskohlad aj aj tak mas sancu niekde 3-9*42-56 2-8*42 znacka podla objemu vacku je toho kopec ale dobreho a este k tomu za dobru cenu len malo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #47866 od spider
Odpoveď od spider na tému puškohľad
miros chcem to na spoločné a aby som neprehadzoval na kolimátor tak niečo také ako je 24.to podobné som myslel zvačšenie lebo je aj 1,25 ,1,5 x neviem ako to funguje za zhoršených podmienok.výrobcovia udávajú slušnú svetelnosť aj zorné pole/niektorý/preto sa pýtam z praxe.mal som možnosť vyskúšať iba variabil ale 44, 42 a 56 ale zvačšenie mi vyhovovalo len okolo 3-4 a ten kopec penazí ,možná preto aj jeden takýto puškohlad ako jeden vačší a + kolimátor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.160 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 650 návštevníkov a žiadni členovia on-line