puškohľad

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35481 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ja mám okruhliny v decembri a už som to stihol... Som rýchlejší ako Ty!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35497 od karasek
Odpoveď od karasek na tému puškohľad
Ja som sa vcera tiez rozcaruvaval nad zahr. strankami, najma nad Leupoldom a Kahlesom..je smutne, ze u nas je situacia taka, aka je..Uz zhanam konztakt za velkou mlakou, pretoze ceny optiky su ozaj neporovnatelne a tym, kt. trosicku surfuju, nervy musia cukat az to boli. Tie sa bojim reklamacii, viem, ze treba mat stastie na kus, ci uz ide o Zeiss alebo hoci Tasco a tiez radsej vsetko omackam, ale predsa ma to velmi jeduje, ci uz ide o optiku, alebo aj zbrane..staci pozrier stranky Remingtonu a Rugeru :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35499 od yegi
Odpoveď od yegi na tému puškohľad
Bubi, máš s ním nejaké problémy, alebo sa ti len " okukal "?Ja som si taký objednal a netrpezlivo naň čakám, dúfam, že "neprohloupím." 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35506 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Si rychly ako blesk.Tak doporuc nejaky Kahle na 7RM. Staci mi aj 50tkovy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35508 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Problemy ziadne.!!!.Je to paradicka.Prave som objednal aj fotrikovi.To ma darcek.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35509 od bubu
Odpoveď od bubu na tému puškohľad
Podľa všetkého Leupold sú veľmi dobré puškohlady a fakt v USA majú veľmi dobrú cenu, a dakde som čítal ,že aj v Europe majú svoje zastúpenie a tak aj prípadné reklamácie sa riešia ľahšie.Zeiss vyrába optiku vyslovene len pre americký trh a tie sú podstatne lacnejšie ako tie europske ale vo svojích parametroch sú slabšie hlavne čo sa týka svetelnosti (v Amerike sa poľuje cez deň).
<br/>bubi ! Ty si fakt dopraješ na tie okrúhle!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35513 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Kahles CSX 2,5-10x50 s osv. bodom. Ak bez bodu budeš to mať samo lacnejšie. Podotázka čo najradšej strieľaš z tej sedmičkovej vzduchovky? Na diviaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35514 od BBrit
Odpoveď od BBrit na tému puškohľad
Nejsem sice Akela:),ale doporučím Ti Kahles 2,5-10x50 řadu CSX, která má osnovu v druhé fokální rovině.Při změně přiblížení se velikost kříže nemění, zůstává jemný, což vzhledem že máš 7RemMag. a střílíš asi i na delší vzdálenosti, oceníš.Ještě řady CS, CL (tyto řady se nedělají se světelným bodem nebo křížem) a CSX od 2,5-10x56 je možné ho mít ve verzi MultiZero, kdy můžeš mít puškohled nastřelený až na 5 různých vzdáleností. Nebo pak pevné zvětšení CBX 7x50. Jinak jsem se díval na U.S. stránky na optiku Kahles a ta řada CSX vyjde v přepočtu na CZK asi o 6.tis levněji v U.S.A. než za co jsem ho koupil já tady. 6tis CZK na chodníku sice nenajdu,ale zas tak obrovský rozdíl v ceně to není.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35521 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Jednoznacne s bodom.Nie je prilis velky?Ten bod myslim.
<br/>UZ aj idem pozerat internet-Kahles-parametre atd.Musim si ,,vymyslieť&quot; nejky dovod pre mangelku,preco by mal byt prave dalsi puskohlad ten spravny!!! dar sam sebe.Nieco jej nabulikam. :P:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35522 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Veru vzduchovka.Len trosku lepsie fuka. Ja to mam ako uni.Na srnciu,vys. aj ciernu. Ladujem tam Norma-Swift Scirocco 9,7g. Prave na tomto mam ten Leupold VX III.Celkom o.k. ale trosku sa tym Kahlesom ,,popánštim.&quot;:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35523 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Na US strankach som videl CBX 3-12x56. a to 4NP-bod a 4NK. sv. krizik.-ma to niekto vyskusane,ci to velmi nesvieti do oka? Ten bod bude asi lepsi.Ale mne viac pasuje ten 50 tkovy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35527 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ten bod je podstatne menší ako u Meopta Meostar. A krásne vykreslený, ostrý a zreteľný. Ak máš možnosť porovnaj si to. Hlavné pre mňa je že sa pri vypnutom bode pretína kríž. Pozri na stránkach Kahles. Tie staršie modely majú kríž ako Meopta, kde bodka je oddelená. To mi nevyhovovalo pri streľbe cez deň. Je to dobrá voľba. Manželke nič nehovor. Najlepšie je mlčať ako srbský partizán. No pasaran...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35528 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Kamoš z tej rozfúkanej vzduchovky strieľa Federal Soft Point a s takými výsledkami, že som úplne mimo, hlavne z ceny streliva. Takmer všetko v ohni, guľovnica Sako. Je to aj skvelý strelec a má na tom Meoptu 7x50 osv. bod. Ospravedlnenie za odbočenie od témy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35531 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Osobne by som sa popozeral aj po Swaro Z6i a pripadne vo vybave s Ballistic Turret.BT je podstatne praktickejsia a sikovnejsia obdoba nestastneho Multi Zera od Kahlesu,s ktorym su/mozno uz len boli, dost problemy.Ale to ti zase v obchode na nos nezavesia...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35533 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
SwaroZ6i je určite skvelá voľba ak máš na to dukáty. Pýtajú zaň neuveriteľné sumy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35541 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Este Kahles. Je tam v ponuke bod aj NK-krizik.Bod bude asi pre oko vhodnejsi.
<br/>Mimo temu:Kde kupujen te Federal? Dochadzaju mi naboje tak by som skusil.
<br/>mail. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. vdaka za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35543 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Je to vec vkusu ja preferujem bod. Náboje kupuje v NR u Fraňa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35638 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
A už mám aj druhú Meoptu 3-12x50 v riti. V sobotu som netrafil lanštiaka na 40m, nemožné, na druhý deň som pálil na strelnicu, skúsim na 50m, tak prvá rana 25cm hore, druhá 30 zase dole. Pre istotu som ju založil na druhú flintu a to isté.Posratý český šmejd. A už ide do opravy a zase cvakať peniažky pre ich lajdáckosť v Meopte. To fakt kúpiť niečo drahšie a je pokoj. Za dva týždne dve Meopty, šlak ma ide trafiť, tresol som tam staručkú štvorku Zeissku a mám pokoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35690 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Mimo temu-fakt mas smolu.Predam ti moj 1/2 rocny Leupold 3-10x50 sv,bod, VX III.Tubus 30mm.Inak so z tej Meopty sklamany-ako pises.Ja mam uz 6r.Artemis 3000 a zatial o.k.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35704 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Ahoj, a na akej ráži máš ten Artemis zavesený? Ja som to mal na .300WinMag, kým som to mal tam, bol som spokojný ale keď som ho po rokoch prehodil na 6,5x57, katastrofa. A čože by si chcel za ten Leupold?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 473 návštevníkov a žiadni členovia on-line