puškohľad

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35705 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému puškohľad
kurt vo fotogalerii som videl tvoje zbrane chcel by som vediet typ tvojho dalekohladu a ake mas z nim skusenosti na zostave M70 8x57JS prosim ozvi sa vrela vdaka, :x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35706 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému puškohľad
kurt vo fotogalerii som videl tvoje zbrane chcel by som vediet typ tvojho puskodalekohladu a ake mas z nim skusenosti na zostave M70 8x57JS prosim ozvi sa vrela vdaka, :x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35710 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému puškohľad
Mate niekto skúsenosti s puškohľadmi ODEON ? ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35714 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Mal som to cca 6r na 7RM. Bez akychkolvek problemov.Fakt parada.Vymenil som to za Leupold-bol vyhodne cenovo dostupny so sv,bodom, a teraz to mam na ,,vzduchovke" 5,6x52R.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35715 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Otazku ceny mi posli na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35716 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
otazku ohladne ceny posli na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35718 od Blackowicz
Odpoveď od Blackowicz na tému puškohľad
Prosím vás, má niekto skúsenosti s puškohľadmi Nikon???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35719 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému puškohľad
Pozri nižšie tému Puškohľady NIKON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35739 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Včera mi kamarát doniesol z USA katalóg, pozeral som tam ceny Zeiss, Swarovski, Leupold a Burris. Bol som milo prekvapený, ceny sa na niektorých modeloch dotiahli aj na polovicu z toho ako sa predávajú u nás. Bol tam aj Meostar, myslím 3-9x50 za cca 699 dolárov. Strelivo do 8x57IS škatula 24 dolárov, ale Normy myslím 6,5x55 Oryx už švihli na 99 dolárov. Tá Zeisska s dialkomerom, myslím 3-10x50, 2600 dolárov. Neviem, či aj kvalita skiel je pre americký trh taká istá, lebo sa mi to zdá veľmi lacné. Dal som doniesť pre kamaráta jeden Swarovski, tak posúdim, uvidíme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35741 od dany
Odpoveď od dany na tému puškohľad
Co to bol za katalog? Su to nezmysly. Ceny su v USA nizsie, pretoze tam je obrovsky trh(300 mil. ludi) a ked to chces doviez na SR, tak rataj s extra nakladmi. Zijem v Kanade, ale o takych cenach ake tu udavas som nepocul a nevidel. Pozri si www. cabelas. com, ku kazdej cene si prirataj dan, podla toho v akom state to kupujes a uvidis, ze si napisal nezmysly.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35749 od miso
Odpoveď od miso na tému puškohľad
No nerozculuj sa tak, pozri sa na www.opticsplanet.com/ a tam sa tie ceny blizia k laccovim. A normalnym dovozom priplatis, to ano. Da sa vsak doviezt aj inak a tam sa cena len jemne odlisuje od tej v USA.
<br/>
<br/>lacco: Amerika ma vyssie naroky na rozne normy, napr. narazove aj rychlostne a skla pre americky trh budu minimalne na urovni pre europsky ak nie lepsie...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35750 od kurt
Odpoveď od kurt na tému puškohľad
Nikko Strirling Golden crown tactical 3-9x44 s nastaviteľnou paralaxou. Osvetlená osnova, osvetlený je stredový kríž nie bodka. 11 stupňov intenzity osvetlenia dobre odstupňované.Osnova sa so zmenou zväčšenia nemení. Kríž drží nástrel absolútne spoľahlivo, vystrelených cca. 50 rán. Priepustnostnosť svetla je trocha horšia oproti švagrovej meopte 7x50 (asi artemis 2000), ale lepšia ako na svokrovej 30 ročnej zeiss (ale oproti tej je lepšie asi všetko:D). Ja som ho kupoval spolu s flintov na montáži s podhľadom a nesedí mi tá poloha, ale inak sa do neho celkom dobre pozerá. Celkovo: pre poľovníka ktorý nemá moc peňazí, alebo začínajúceho je to dobrá voľba (ja som bol príjemne prekvapený), ale keď budú nejaké prachy tak pôjdem do niečoho lepšieho (samozrejme :D). Pri tejto kategórii by som si dal ale pozor, lebo kvalita bude zrejme kus od kusu iná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35751 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Dnes to pozriem presne, hodím presné ceny v dolároch tých optík, ale bol to katalóg z r.2007, nemám prečo klamať, mňa to tiež veľmi udivilo, čakal som tam nejaký zádrhel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35752 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Našiel som niečo, čo som si odpísal: Meopta 3-10x50 589dolárov, Zeiss 2,5-10 1649dolárov, Swarovski 3-9x36 869dolárov a máš pravdu tresol som nezmysel na tú Zeiss Victory Diarange tá je 3699 dolárikov, ospravedlňujem sa. A tie ceny sú fakt nízke, neviem ako je to so clom atď..., ale keď to kúpiš tam na priamo v obchode, a nejako to previezť ku nám, tak som celkom vysmiaty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35753 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Našiel som niečo, čo som si odpísal: Meopta 3-10x50 589dolárov, Zeiss 2,5-10 1649dolárov, Swarovski 3-9x36 869dolárov a máš pravdu tresol som nezmysel na tú Zeiss Victory Diarange tá je 3699 dolárikov, ospravedlňujem sa. A tie ceny sú fakt nízke, neviem ako je to so clom atď..., ale keď to kúpiš tam na priamo v obchode, a nejako to previezť ku nám, tak som celkom vysmiaty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35759 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému puškohľad
Kurt ďakujem za odpoveď ohľadom puškohľadu preto som sa pýtal lebo mám podobný je to ako verná kopia ,dovezený z USA stal 1680 dolárov v roku 1999 keď cena dolára bola bola vyššia ako teraz , je namontovaný na guľovnici ČZ 550 FS 7x64 je to Millett Precision Hunting Optics The Buck variabil 3-9 x44 s osvetlenou osnovou krížom 5x intenzita zelena ,5x intenzita červena vyrobený v Japonsku pre americky trh .
<br/>No ako sa stmieva aje šero a zo zvečšenim intenzity sa robi mlhovina na osnove ,je veľmi presný mám ho nastrieľany na 150 metrov na 10 korunu až by niekto vedel alebo mi poradil čo robiť alebo poraď kde je servis Vďaka za imfo. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35760 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému puškohľad
Kurt ďakujem za odpoveď ohľadom puškohľadu preto som sa pýtal lebo mám podobný je to ako verná kopia ,dovezený z USA stal 1680 dolárov v roku 1999 keď cena dolára bola bola vyššia ako teraz , je namontovaný na guľovnici ČZ 550 FS 7x64 je to Millett Precision Hunting Optics The Buck variabil 3-9 x44 s osvetlenou osnovou krížom 5x intenzita zelena ,5x intenzita červena vyrobený v Japonsku pre americky trh .
<br/>No ako sa stmieva aje šero a zo zvečšenim intenzity sa robi mlhovina na osnove ,je veľmi presný mám ho nastrieľany na 150 metrov na 10 korunu až by niekto vedel alebo mi poradil čo robiť alebo poraď kde je servis Vďaka za imfo. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35761 od lubi
Odpoveď od lubi na tému puškohľad
Maš pravdu ceny su fakt velmi dobré ja som si objednával od jedneho chlapíka ktorý sa vola DUKE je to jeho prezívka prispieval tu na fore ale viacerím sa to tu nepáčilo,kontakt nanho tu je ešte na fore.Objednával som od neho asi pred mesiacom leupold FX6X42 zamerna osnova heavy duplex.Na US stránkách stál 399 usd,mne ho poslal spolu s postovným za 11000 sk a na našich stránkach som ho vydel za 19000 sk a to je už pekný rozdiel.Ale ešte som ho nedostal čakám nanho už mesiac takže sa svami nevie podelit o skusenostiach sním ale dam vediet ked ho budem mat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #35974 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Tak už mám konečne Meoptu 7x50 osv.bod doma, v piatok som to nastrelil, obkreslil som si desaťkorunáčku, a po doklikaní som posledné tri s prestávkami šuchol do nej. Pre istotu som ešte strelil asi 10 pozbieraných RWS a optika drží. Dúfam, že ma neoklamali, vraj s tým nebudem mať už absolútne žiadny problém ani na mojej 300WinMag.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #36245 od marrko
Odpoveď od marrko na tému puškohľad
Ma niekto na flinte puskohlad Luger, ak ano podelte sa so skúsenostami. Zatial dik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.126 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 224 návštevníkov a žiadni členovia on-line