puškohľad

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47883 od miros
Odpoveď od miros na tému puškohľad
jaj no tak sry to som potom blbo cital ak to chces namiesto kolimatora tak kludne do toho je to rozdiel ono nieco + a nieco - kolimator je len sklicko kdezto puskohlad aj pri tychto param. slusne zvetsuje, ostrost obrazu zamierenie u mna aj v pohode na kratku vzdialenost ono hodne zalezi na tych spolocnich aky stand nafasujes ved to zrejme poznas ak je to troska redsie podla mna je puskohlad daleko pred kolimatorom ale bude to chcet troska potrenovat u mna po prechode s kolimatora na puskohlad som v prvej sezone spolocnych moc slavne nedopadol zacalo to fajn fungovat az na poslednej a potom uz v pohode ale je pravda ze predsa len je ten priestor co sledujes puskohladom trocha mensi ako u kolimatoru ale u mna jasne vedie ono je to vzdy aj od toho kde ta postavia sem tam ho davam aj dolu ak je sanca strielat na kratucko nie je co posudzovat len daj bacha co kupujes nechcem nikoho nasierat ale pod meoptu nechod ale je pravda ze je hodne osvetlena ale ak das na najnisiu int. je to v pohode mal som a predal som ju nakolko kamos zohnal za dobru cenu zeiss

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47885 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Ktory mas Zeiss a co si asi za to dal?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47900 od spider
Odpoveď od spider na tému puškohľad
aký máš názor s takouto optikou priamo v pohone?viac sa mi tam páči,ako trčať na štande možno ani nič nepríde.chodím zo psom takže štand je vylúčený dosť často.čo sa týka porastu tak je to všade iné a v hustom na"nevidím dobre"nestrielam.a pod meoptu nepojdem určite.aký máš ten zeis a čo si dal zato?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47928 od miros
Odpoveď od miros na tému puškohľad
spider mam varipoint 1,1-4x24 s osvetl. 1380 EUR
<br/>nechcem ta odradzat ale do pohonu ja osobne v ziadnom pripade nepojdem ani s kolimatorom nie to s puskohladom aj ked povedzme ze poznas teren co budes skorej sledovat priestor pred sebou davat pozor na flintu a dalekohlad alebo ratat kolko krat v jednej hustine klepnes ci to je puska alebo dalekohlad som heeee dost setrny a vazim si veci ktore mam ono to nie je zadarmo toto ja nemusim kde to tam na hodenu ranu pouzijes teda ale neviem o ake sece ide kde beham ja tam to moc nejde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47931 od spider
Odpoveď od spider na tému puškohľad
servus.no ten terén je často hustý,medzi kríkmi aj štvornošky 50 metrov nie je novinka.pretlkať sa malinčím vysokým ako ja a pod.kto chodí ten to pozná.ani mna žial nikto nesponzoruje takže si tiež vlastné vážim a chránim.mal som aj taký prípad že som mal brok. celú od blata na nespoznanie.ale k veci.prakticky tá zeisska je aká za zhoršených podmienok a podobne?za súmraku alebo aj v tme?aké zvačšenie ti vyhovuje za daných okolností?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47935 od miros
Odpoveď od miros na tému puškohľad
spider nesranduj v tme nepolujem a na spln mam 56 obj. v hmle pocas dna v pohode 1,5-2,0 v lese nie je problem2+ a na spolocnej som zatial do sumraku nepoloval max na detve sa koncilo nieco pred 16 ale bolo bielo takze fajn

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47945 od spider
Odpoveď od spider na tému puškohľad
sory za tu tmu.nesprávne som sa vyadril.ďakujem za praktické rady.keby niečo súkromne tak som na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47980 od mkarasek
Odpoveď od mkarasek na tému puškohľad
pozdravujem kolegovia, prosím vas má niekto skusenosti s puškohladom Vixen 2,5-10x56.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48028 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému puškohľad
pozna niekto alebo niekto vyskusal puskove dalekohlady znacky kaps alebo seeadler?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48029 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Co konkretne by ta zaujimalo? Nejaky model,alebo vseobecne ohodnotenie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48099 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému puškohľad
v podstate nieco vo vseobecnosti, kvalita, dostupnost v pripade reklamacie, spolahlivost a zaujimal by aj konkretne nieco v parametroch 6 x 45 teda ak sa vyraba, svetelne vlastnosti, zivotnost, pripadne odkaz na nejaku stranku. dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48103 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému puškohľad
puškohlad sedler mam už 11 rokov , je to 3x9X40 z klasickým krížom,, v dobe kupenia stal nejakych 7000-8000 Sk neviem presne mal 7ročnú záruku,, mam ho na 30.06Spr, a je v poriadku , doteraz,, uvidime ako dalej ,, dokonca raz mi spadla puska s posedu, asi z 5 metrov teda zošuchla sa po rebríku na zem,, križ sa posunul , ale po kontrolnom nastreleni znovu drži zamerny bod bez problemov,, takže mam sním dobre skusenosti.ale z pohladu servisu by som sa asi teraz rozhodol pre meoptu.. po pravde,, Sedler ma duralove telo, plnenie dusikom a sklenená optika je samozrejmosť,, Kupoval som ho vo Zvolene v Autokompe.to je tak asi všetko..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48112 od lanus
Odpoveď od lanus na tému puškohľad
MichalP - tu to máš :www.seeadler-optik.de/zielfernrohre/allround254mm.htm 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48113 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Kvalita primerana cene.Sklo je na tuto triedu celkom slusne. Pripadnu reklamaciu posielam priamo do fabriky na servis.Pokial to ma ist na gulovnicu,tak zasadne nedporucujem modely s 25,4mm tubusom. Mozu vydrzat a nemusia,su to pri tej cene zbytocne starosti a ak to nespadne pod reklamaciu tak doprava a servis sa neoplati. Specialne som na to kazdeho pri kupe upozornoval.
<br/>Ked, tak niektory model s 30mm tubusom.
<br/>Alebo prisetrit a kupit si KAPS = ziaden problem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48129 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému puškohľad
seeadler je v porovnni s Meptou trosku na nizsej cenovenej urovni, Seeadler 8-32x50 s osv.bodom sa da kupit uz za nejakych 550EUR. So SEEDLEROM mam tiez zatial len dobre skusenosti, mal so to na ZKK600, nevyhodou bol celoosvetleny kriz, u ktoreho sa nedal regulovat jas /on OFF/ ale to je uz par rokov dozadu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48678 od Matejko
Odpoveď od Matejko na tému puškohľad
ahojte aky puškohľad si mám kúpiť na matorážku, akože nepotrebujem veľmi dokážem strielať aj s mechanickými ale už len pre tú krásu....tasco sa mi zda že to je čínsky shit, tak poradte čo by ste mio odporučili...ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48679 od Matejko
Odpoveď od Matejko na tému puškohľad
malorážku....prepáčte za chybu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48681 od army9
Odpoveď od army9 na tému puškohľad
Ja by som tam dal Bushnell 3-9x40 alebo nieco podobne . S ktorej typovej rady si vyberies zalezi uz len od penazi ktore chces do toho dat .8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48682 od vimpel
Odpoveď od vimpel na tému puškohľad
zalezi co s tym chces strielat , na polovne ucely staci s pevnym zvacsenim 4x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49013 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému puškohľad
chalani neviete nieco poradit niaki puskohlad na malorazku na sportove uceli dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.210 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 216 návštevníkov a žiadni členovia on-line