SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????

pred 12 rokmi 3 týždnami #62229 od amigo55
Odpoveď od amigo55 na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
DKo ty si génius, tebe je škoda tam po Belej chodiť, ty by si mal byť v parlamente.........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62230 od DKo
Na tej myšlienke nie je nič geniálne. Ide len o aplikáciu demokratického princípu zodpovednosti. Tí, ktorí budú pociťovať zodpovednosť za naše poľovníctvo budú člemni samosprávy a nie je najmenší dôvod, aby za svoj prístup doplácali na tých, ktorí sa chcú len viezť a nechcú niesť zodpovednosť za chod samosprávy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62231 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Dko, Ty si demagog najvacsieho formatu! Teba by mali balzamovat a vystavit ako Lenina! Ty by si chcel reformovat nereformovatelne, tak ako to chcel Dubcek urobit s Komunistickou stranou! Mylit sa je ludske? Tak nech si potom tito,, ludia" nesu zodpovednost za svoje omyly! Za co sa zodpovedni schovavaju? Za kolektivnu vinu?Nesie niekto zodpovednost napr. za nezakonne pozastavenie vydavania pol. listkov pre Pribinakov? Kto? Zeby s. riaditel riaditel? Padlo aspon nejake Prepacte?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62232 od papo
amigo, jeden súkromný odkaz pre teba na génia www.garfield.webgarden.cz/file/5458357 [/]len pre tvoje ucho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62233 od papo
tak takto nepôjde! takže len klasicky... www.garfield.webgarden.cz/file/5458357

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62234 od DKo
Šaňo Dubček nedoplatil na radových komunistov, ale na zradcov, ktorí sa pchali do cudzích rití. Škoda, že po 89 bol 70-tnik. Inak tá Banášova kniha o ňom je dosť žiadaná i čítaná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62239 od belson
Odpoveď od belson na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Myslím, že si unikol od podstaty zuzankinho výroku. Je irelevantné, že kto a na čo doplatil, podstatná je v tom prípade snaha reformovať nereformovateľné. Taktiež je ľahostajné, že koľko rokov mal A.D. v osemdesiatomdeviatom. Zločinecký režim založený na triednom boji a potláčaní základných ľudských práv a slobôd by nezachránil. Ani s podporou "radových komunistov" tvojho typu.
<br/>Bohužiaľ, tomu národu nepomôže ani možnosť slobody vyjadrovania sa bez trestných dôsledkov za rozvracanie systému. Nič nového sa neudialo a naďalej sa na väčšine schôdzí prijímajú uznesenia jednomyseľne a brble sa až po schôdzi nad pivom. :( Akurát sa už na schôdzach neaplauduje postojačky. :] Ale vyvolení boľševici si dovoľujú viac než mohli kedysi a výsledkom je stav, ktorý zakladá vážny dôvod na túto diskusiu (obdoba spomínaného brblania nad pivom, len azda o čosi užitočnejšia).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62240 od DKo
Belson, pokusy o zneužívanie moci existujú aj v tých najvyspelejších demokraciách. Ale aby sa tak nedialo majú zavedené účinné kontroåné mechanizmy. Sloboda vyjadrovania je pekná vec, ale možno si už počul staré arabské príslovie o tom aký vplyv má na chod karavány štekot psov. Pozn. s komunistami som žil, s niektorými sa i priatelil, ale nikdy som medzi nich nepatril. Keď zatúžili rozšíriť svoje rady o ďalšieho pracujúceho inteligenta, či ako nás to vtedy nazývali, stačilo mi pár dobrých vtipov, aby o mňa stratili záujem 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #62243 od belson
Odpoveď od belson na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
1. V prvej vete ti vypadol prívlastok &quot;ojedinelé&quot; alebo &quot;občasné&quot;. Ak to je u nás napríklad 95:5, tam je pomer opačný.
<br/>
<br/>2. Staré arabské príslovie platí na prípad pár kvíliacich pudlíkov. Verím, že početná svorka statných hlasitých psiskov dokáže karavánu rozprášiť, že zabudne, kde mala namierené.
<br/>
<br/>No, ale doporučujem sa radšej vrátiť k smerovaniu slovenského poľovníctva.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62244 od DKo
Ak to je u nás napríklad 95:5, tam je pomer opačný.
<br/>Vďaka komu a čomu ?? Mylíš si, že tam za nich rieši ich problémy niekto cudzí??
<br/>
<br/>Staré arabské príslovie platí na prípad pár kvíliacich pudlíkov. Verím, že početná svorka statných hlasitých psiskov dokáže karavánu rozprášiť, že zabudne, kde mala namierené.
<br/>Neviem, či sa niekedy taká svorka vyskytla v blízkosti nejakej karavány, kedže v arabskom svete príliš psov nemusia a ani sa im nejako zvlášť nevenujú. Alebo možno majú vždy na porúdzi nejakú mačku vo vreci a vo vhodnom okamihu ju vypustia, aby odpútali pozornosť svorky od karavány.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62245 od belson
Odpoveď od belson na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
Degraduješ metaforu na nejaké arabské reálie. Debatu týmto smerom nepokladám za to pravé orechové. Pokojne pokračuj v obhajovaní neobhajiteľného. Ja som naladený v inej tónine a nikoho prelaďovať nemienim.
<br/>
<br/>Dôverne, ba až intímne poznám organizáciu poľovníctva v krajine, v ktorej sú v poľovníctve diametrálne odlišné podmienky, história, filozofia a na porovnávanie s nami sa nehodí. Mňa by skôr zaujímalo, či sa tu nenájde niekto, kto by seriózne poznal a popísal pomery v krajinách, ako sú Namecko, Rakúsko, Francúzsko, či Švajčiarsko (alebo hoc aj Poľsko). Neverím, žeby ten náš smiešno-smutný organizačný netvor mal niekde vo svete analógiu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62246 od DKo
Belson, ja našu nenažranosť neobhajujem, len chcem aby sme ju dostali pod kontrolu :x
<br/>Mne sa páči tónina v akej je naladené poľovníctvo v Škandinávii, ael tiež chápem, že tam je redšia hustota obyvateľstva a ľudia si zvykli viac pomáhať a menej ojebávať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62247 od DKo
Smiem vedieť v akej tónine si naladený ohľadom budúcnosti našeho poľovníctva ?? Ak je to tónina vytvorenie rojnice na hranici s Ukrajinou a jej následný postup až k hranici s Českom s vyplienením všetkých nenažrancov, tak sa k tebe nepridám. Bolo by to dočasné jednorazové riešenie a burina našej nenažratosti, by možno vyklíčila v ešte horšej podobe = jednych nenažrancov by nahradili iní, možno ešte horší.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62248 od belson
Odpoveď od belson na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
V prvej vete mi položíš otázku a následne mi podsunieš nejakú odpoveď, ktorú si sám vykonštruuješ. Na taký štýl debaty si radšej hľadaj niekoho iného, mňa to nebaví..... 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62249 od DKo
rozumiem, ohľadom budúcnosti našeho poľovníctva radšej nie si naladený v žiadnej konkrétnej tónie, ty si dostal len chuť buchnúť si a zaradiť ma ku komunistom, tak soráč 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62250 od DKo
.. takých, ktorí sú schopní len buchnúť si v krčme päťou po stole a zanadávať si, je možno u nás i viac než 95% :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62251 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému SPK - ako ďalej Slovenské poľovníctvo????
... a tych , ktori chcu riesit stav bezpravia a nie len buchnut v krcme po stole, tych tu povedzme diplomaticky oznacujes za nekonformnych. Ale mna by zaujimalo, kto su to ti nenazranci. Mozes zadefinovat, kto to je? A este by ma zaujimalo, kto si ti prvi a kto su ti mozni druhi nenazranci (z prispevku o 8:22) a aky je rozdiel medzi nimi. A taktiez by ma zaujimalo ako sa prajavuje ta forma nenazratosti u jednych aj druchych. To preto, aby ti krcmovi buchaci vedeli, kde je sever.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62253 od DKo
prispôsobivý-neprispôsobivý, zdá sa ti, že ja som prispôsobivý?? Pozri ako som sa prispôsobil tým, ktorí dokážu len nadávať a búchať . Tým, ktorí neprekročili tieň minulosti a pocitu vlastnej malosti. Ak niekto hľadá riešenie a nechce len ničiť a búrať, ale pretvárať a je vari prispôsobivý?? Asi, áno, ak by nebol adaptabilný, tak by asi v nových podmienkach neprežil.
<br/>Sú veci, ktoré sa pretvoriť nedajú. Ale nedajú sa ani zničiť. Dajú sa však urdžiavať v akceptovateľnej miere a nástrojom na to je spätná väzba - kontrola. Ani našu nenažratosť nedokážeme zničiť a ani pretvoriť. Dokážeme ju však udržať v akceptovateľnej miere. Sme rozdielni a teda máme i rozdielnu mieru vlastnej nenažratosti, preto pri zoskupovaní sa, vytváraní spoločenstiev, si musíme definovať akceptovateľnú mieru nenažratosti pre dané zoskupenie a pomocu kontroly ju udržiavať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62254 od Akela
Som sa divil Belsonovi, že sa zapojil, ale prepáč, tento Tvoj príspevok nijako nedokážem pochopiť a prečítal som ho trikrát. Teda, nie že by som ostatné chápal... Zvlášť som si vychutnal túto vetu:
<br/>Ak niekto hľadá riešenie a nechce len ničiť a búrať, ale pretvárať a je vari prispôsobivý??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 týždnami #62255 od DKo
tak teraz neviem, či sa urazíš, ak napíšem, že to bolo v rámci odpovedi Miloškovi na jeho výtku, že niekoho som označil diplomaticky povedané za konformného

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.291 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 359 návštevníkov a žiadni členovia on-line