Slovensky polovnicky zvaz

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9977 od jager
Odpoveď od jager na tému Slovensky polovnicky zvaz
Myslím, že taki by mal teba vykázať ak nerozumieš. lebo ak peterbaca napíše konkrétne, aby si porozumel, tak ho taki vyhodí. tak už petrabacu neprovokuj, lebo kôli tebe vyletí a bolo by ho škoda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9978 od jager
Odpoveď od jager na tému Slovensky polovnicky zvaz
Kurt, už som sa bál to aj takto napísať, aby ma nevikázali. No uvidím čo urobia s Tebou. Ja s tebou samozrejme súhlasím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9979 od jager
Odpoveď od jager na tému Slovensky polovnicky zvaz
Mišo, nebiť tejto stránky ani by si asi nemal môžnosť a priestor, rozdávať perličky svojho rozumu. Ak sa Ti tu nepáči tak tu neklikaj. Ale čo budeš robyť potom?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9980 od jager
Odpoveď od jager na tému Slovensky polovnicky zvaz
Neverím vlastným očiam. Tak toto sú postoje reprezentantov poľovníctva. Skúste sa pozrieť aj na to kde topánka tlačí. Alebo máte plné gate? Ste chlapi, ktorý majú zipsi na boku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9981 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Slovensky polovnicky zvaz
jager - asi takto :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9983 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Slovensky polovnicky zvaz
jager - pod na pokec !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9990 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Slovensky polovnicky zvaz
peterbaca + jager
<br/>za 1. - Ja som vas neurazal.
<br/>Ten ATAKOVAC sa ma dost dotkol, takze ak mas zips v predu tak pod na pokec, tam ti dam moje tel. cislo a zavolaj mi
<br/>za 2. - To naznamena ze ked robim polovnictvo kratko, ze neviem posudit co je spravne a co nie.
<br/>za 3. - Ked mam problem s niekym konkretnym tak ho nevesam na nos ostatnym, ale snazim sa ho riesit. Tymto ze si tu budete vylievat svoju zlost a slzy moc toho neporiesite.
<br/>za 4. - ja mam problem s Okresnym LU, teda zamestnancom OLU a nenadavam na vsetky LU.
<br/>za 5. - Mna TAKI vykazovat nemusi, vykazem sa aj sam ked zistim za 20% uzivatelov tejto stranky bude proti mne. zatial som napocital len dvoch uzivatelov.
<br/>
<br/>Rada - Ked sa vam podari vyriesit ten revir, co vam z celeho srdca prajem, mohli by ste ho nazvat VOODOO PZ
<br/>
<br/>Toť vsio.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9992 od michal
Odpoveď od michal na tému Slovensky polovnicky zvaz
Texedo, sa ti divím rozculovat sa takto v stredu doobeda, ze sa ti to chce;). Ser na to chlape, jager asi vcera vstal z postele lavou nohou...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9994 od johny
Odpoveď od johny na tému Slovensky polovnicky zvaz
Chlapská reč, súvislá. Len sa ty nikam nevykazuj. Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44924 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Tak nám ten život pekne plynie, a ja len kukám, čo všetko nám tok času priniesol. Niekedy udalosti potešia, inokedy zarmútia, sem-tam aj trochu pridvihnú. Vlastne udalosti ani nie, ale ich aktéri.....
<br/> V nedeľu bola v Tepličke výročka. Svojou prítomnosťou nás poctil i tajomník Oko SPZ Žilina. A aj podiskutoval. A s týmto bohatým zážitkom sa chcem s vami podeliť. Hneď na úvod nás potešil. Neskôr došiel vraj preto, lebo bol na nejakom jednaní, kde sa podarilo akýsi revír prideliť nejakým solídnym východniarom a tým pádom vyfúknuť nejakým tunajším chrapúnskym zbohatlíkom. No nepoteší taká dobrá správa? Jasne, že poteší. Iba chvíľku Vám vŕta v hlave, čo taký tajomník oko má stým spoločné, ale to hneď prejde. Dôležité je, že chrapúni nedostali revír, a pán tajomník tomu spoluzabránil. Zároveň nás poinformoval o dianí okolo návrhu zákona. Je to dobrý návrh, a dôkazom je, že ho podporilo vyše 90 poslancov. Pán tajomník povedal, že vieme, prečo ho podporili, ale to : ,,vieme,, bolo asi o iných poľovníkoch, lebo my to nevieme. Ale nevadí! A je to tak dobrý návrh, že k nemu diskutoval len jeden poslanec. Zacitujem: Tibor..... Tibor..... Tibor..... Tibor..... oný..... pošepli mu, či by nemohlo náhodou ísť o prezidenta SPZ Lebockého... a trafili sa! Hneď nám bolo všetkým nad slnko jasnejšie, že pán tajomník nie je len tak hocikto, keď vie len krstné meno prezidenta. Poučil nás, že sme pripravení na tri varianty schvaľovania zákona, ale to nejdem popisovať... alebo aspoň ten tretí: minister stiahne návrh..... aby som nezaťažoval vaše múdre hlavy. No a opýtal sa nás, čo by sme chceli vedieť. Tak som sa naivne prihlásil a slušne sa opýtal, či je možné o vlastníckych právach hlasovať a zas som si pekne hačal. Nestačil som sa diviť, čo sa začalo diať. Len jeden z prítomných mimovoľne súhlasne pokyvoval hlavou a obdivne hľadel na tajomníka.... ostatní sme len čumeli. Náš pán tajomník vyletel zo stoličky akoby si privrzol vajcia - s ospravedlnením z výraz, ale je to najpopisnejšie. A začal po mne bliakať: kto som, on ma nepozná, nie som tunajší.. a mám za ním prísť do kancelárie, tam mi to vysvetlí. A bliakal poskakoval. Pamätáte si z detstva na tú opičku na gume za korunu? No just mi ju pripomínal. Tú lepšiu, čo mala leteckú gumu. Ale ešte nebol koniec. Kolega sa postavil, a spýtal sa, ako to bude s komorou.... pán tajomník mu vysvetlil, že nech sa len nebojí, že tá komora by vlastne ani nemusela byť. Ale bude lepšie, ak bude. Ale nech sa pozrie no návrhu zákona, a pochopí, že ešte 5 rokov nebude, lebo za jej vznik zodpovedá SPZ. A teda z toho vyplýva, že SPZ najbližších 5 rokov nezanikne. Až srdce plesá, akých šikovných fandov to má náš pán prezident, o akých to ľudí sa môže oprieť. A nepochybne sa s takýmito aj o poľovníctve radí. Ale to je jeho vec. Lenže nám na škodu.
<br/> Pánovi tajomníkovi som sa ani nestihol poďakovať za vyčerpávajúcu odpoveď, keď ma zbrzdil predseda mandátovej komisie- ináč profi lesník a vyštudoval aj poľovníctvo, za vehementného súhlasu predsedu PZ Dubeň a tajomníka oko SPZ Žilina, že nie som člen PZ a teda nemám čo diskutovať. Čo na tom, že som bol čakateľ a riadne pozvaný.
<br/> Takto som vám poučne strávil nedeľné predpoludnie. Nesmejte sa mi prosím, podľa mňa bolo naozaj poučné. A snáď aj pre mnohých ďalších. Akosi sa mi potvrdzujú moje doteraz uverejnené názory, ba moje poznanie o kúsok ešte pokročilo. Konkrétne: je najvyšší čas zbaviť sa takýchto kreatúr a dať poľovníkom na výber: či chcú alebo nechcú SPZ, ak chcú, tak v akej forme a s akými ideami.
<br/> A mali by sme sa rozhodovať my, členovia SPZ, a nie naše orgány, ktorým k tomu nik mandát nedal - k rozhodovaniu o nás bez nás.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44927 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Slovensky polovnicky zvaz
Papo a to nevies, ze vrchnosti sa nedavaju otazky k teme ak nemaju u seba hovorcu co vsetko obkeca?!
<br/>
<br/>Inak dobre citanie. Zas som sa len utvrdil v tom, ze sme len [r]SPONZORMI [/r]SPZ. A na pana Tibora mam tiez svoj pohlad hlavne po skutocnostiach s kopovmi. Co uz, raz bude slovo [r]Politik [/r]urcite ten najskaredsi hanlivy vyraz na clovek.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44932 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky polovnicky zvaz
Dakujem Vam za prispevok, myslim ze vcelku vystizne opisuje skutocnu situaciu! Moje skusenosti su obdobne...Mnohym tu ide o zachovanie prehniteho monopolu za kazdu cenu, aparatcici ktori tak konaju vedia velmi dobre preco. K samotnemu navrhu zakona- navrh, kt. je v druhom citani, je naozaj v mnohych podstatnych rovinach obycajnim grcom! No uvidime, kam to nakoniec vsetko dospeje, ale pozitivne to nevidim...Sa necudujem, ze ste boli neprijemnym pre p. tajomnika, to iste sa deje aj u nas. Drzim palce, bodaj by nas bolo viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44937 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Slovensky polovnicky zvaz
Papo velmi pekné čítanie.Ťažko sa diskutuje s ludmi,ktorych mentalna uroveň je hlboko pod bodom NULA !!!Viem si predstaviť aky si mal z toho pocit a co robil srdcovy tlak. Ked som sa prvý krát prihlasil na tutu stranku,(cca 20 mes.),hned som práskol otazku,že kedy ideme zrušiť SPZ???? Tak to by si sa nedocital ,,zmysluplných&quot; dristov,ze co si to vlastne dovolujem atd....najvyssi cas zrusit tu bandu kecalov a ritolezov.Prihrievaju si len vlastnu polievocku.V tejto sucasnej forme je SPZ zbytocne.Uplne staci statna sprava na riadenie polovnictva.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44944 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky polovnicky zvaz
Trapi ma na tomto vsetkom hlavne jedna vec: Ak im prejde komora v podobe ako si ju navrhuju, tak je kazdemu inteligentnejsiemu jasne, ze KOMOROU budu opat funkcionari z SPZ, akurat poprezliekani v inych dresoch. Nieze vznika nova pol. organizacia- naopak, posilnuje sa veduca uloha,,strany&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44964 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Slovensky polovnicky zvaz
čo na to povedať Papo smutné - či už prístup zástupcu SPZ, ale aj okríknutie šéfmi Vášho združenia. Demokracia ako vyšitá........................

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44973 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
neoháňaj sa tu takými cudzím slovom, môže sa im zdať urážlivé. skôr je to o arogancii, bohurovnosti, pocitu neobmedzenej nadvlády, a hlavne právnemu bezvedomiu. no ale čo už... ja ich presviedčať veru nejdem. ja veru nie.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 týždnami #45085 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Súhlasím s tvojím názorom.zbytočne tam sedia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47460 od miso
Odpoveď od miso na tému Slovensky polovnicky zvaz
Bol som tam papo a tiez som len cumel. Ta reakcia sa mi zdala trosku neprimerana otazke ale budiz... uz som si zvykol na vela veci, taketo nieco ma len tak lahko neprekvapi...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48423 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky polovnicky zvaz
Vie mi niekto povedat, ci SPZ- etko vstupom do KOMORY hodla zaniknut? Ci si len clenstvo prezlecie dresy s napisom KOMORA, alebo ci SPZ ako obcianske zdruzenie nezanikne a zostane jednou z mnohych pravnickych osob zdruzenych novym zakonom pod KOMOROU?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48634 od olusnv
Odpoveď od olusnv na tému Slovensky polovnicky zvaz
Zdá sa nám, že proces existencie, zániku, rep. preregistrácie, alebo zmeny SPZ na komoru, ako to nazývajú všetci čo o tomto diskutujú, nebude tak jednoduchou záležitosťou. Náš názor vychádza z ustanovení navrhovaného, teraz už schváleného zákona o poľovníctve podľa ktorého aj SPZ, ak bude chcieť existovať ďalej ako poľovnícka organizácia, musí byť členom komory. Ale, čo ak nie všetci členovia SPZ budú súhlasiť s tým, aby SPZ ako občianské združenie založené-združené podľa zákona č. 83/1990 Z.z. o združovaní občanov sa naapr. stalo súčasťou komory, alebo ak sa rozhodnú o rozpustení SPZ, resp o zlúčení sa s iným združením? CHcem zdôrazniť, že citovaný zákon taxatívne uvádza, ako sa má postupovať pri zániku, zlúčení, resp. rozpustení takéhoto občianského združenia ( viď. § 12 až 15 citovaného zákona č. 83/1990 Z.z. ), kde sa hovorí nielen o spôsobe realizácie vyššie uvažovaných rozhodnutí o budúcností SPZ, ale aj o majetkovom vysporiadaní členov tohto združenia a v tom vidíme neľahký problém. Fianancie SPZ sú totiž prostriedky jeho členov, teda nech bude akýkoľvek ďalší vývoj, každopadne bude musieť byť vysporiadaná finančná otázka tohto združenia - teda SPZ. Nie som si istý, či aj na to sa myslelo pri tvorbe novej legislatívy? Poštutujte, porozmyšľajte, diskutujte, radi si prečítame Vaše názory a postrehy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.142 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 152 návštevníkov a žiadni členovia on-line