Slovensky polovnicky zvaz

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60738 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Vážený pán hovorca, pre mňa nie je dôležité, kto dohodol poistné podmienky, pre mňa je dôležité, že som poistený :x Ak tomu tak nie je, kľudne na mňa podajte trestné oznámenie, že nemám splnenú zákonnú povinnosť. A prestaňte ma ako člena SZP strašiť. Idú síce stridžie dni, ale by predsa nie ste Ondrej, ani Lucia. 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60744 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
a do stanov si pozrel? si presvedčený, že si poistený? alebo len platíš vraj za poistku????? ukáž zmluvu, ja našu bez problémov, mám ju pri sebe.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60745 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
zjednoduším ti to: ukáž len podpis štatutára spz, ktorý ju oprávnene podpísal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60752 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Som si istý, že som poistený. Ak neveríte, opýtajta na našej RgO 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60753 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
už by ti mohol ktosi aspoň nasypať pilín, aby si mal aspoň čosi v hlave. možno ti martinskí podvodníci z rgo pomôžu. no ak máš zvyšok zdravého rozumu, pýtaj si ukázať tú poistnú zmluvu!!! veď je to tvoja zákonná povinnosť mať to v poriadku, tak si to aspoň over. a zacituj mi zo stanov spz, kto takú zmluvu v mene celej organizácie môže uzavrieť, kto je štatutárom SPZ!!!!!!!!! nik, ty pako bláznivý!!!! spz teba i desaťtisíce iných obťahuje podvodne o peniaze a ani nie je poľovníckou organizáciou!!!! skratka PO by sedela ako tak, ale číta sa: podvodná organizácia!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60754 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Vážený pán hovorca, skúste sa vaším problémom obrátiť na orgány, ktoré majú na starosti poľovné lísky alebo na tie, ktoré ich mali pred nimi, ak tie súčasné neuznávate. Tam vám povedia na základe čoho sa PL lístky vydávajú a obnovujú resp. vydávali a obnovovali. Prezradím vám, že bez poistky to nešlo :x
<br/>Dnes je Ondreja, skúste si pomocou olova vyveštiť na čo sa podobáte 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60755 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
uvedomuješ si vôbec, že si všetkým na smiech?:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:] no naschvál, nech ti podvodníci ukážu zmluvu, na základe ktorej si poistený!!!!!!!!!!! ty si ani neuvedomuješ, že sa ti snažím pomôcť a stále si myslíš že na niekoho bezdôvodne útočím. všetko čo som tu napísal, som aj doložil. len ty si myslíš, aký si chytrý a nechávaš sa pritom podvádzať. a až sa čosi zomelie, čo nikomu neprajem, tak budeš zodpovedný ty a nie podvodníci z rgo martin, alebo takí istí z bratislavskej štefánikovej . dokážeš to pochopiť? tak totiž funguje právny poriadok v tejto republike.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60758 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Moja ponuka z včera, 10:41 stále platí. Zrealizujte ju a zistíte kto je na smiech.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60761 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
povedz mi, prečo by som sa mal vŕšiť na obyčajnom poľovníčkovi. no ty by si mal skutočnosť overiť. je to tvoja povinnosť zo zákona.
<br/> pre zjednodušenie: zacituj mi zo stanov SPZ, kto je štatutárom SPZ. či má vôbec kto takú zmluvu pre teba uzavrieť. zhodneme sa obaja snáď v jednom: čítať vieme obaja a ani jeden z nás túto informáciu v stanovách SPZ nenašiel. z toho vyplýva i iné: stanovy sú mimo zákon, teda i organizácia. na to netreba mať zložený pioniersky sľub, aby sa to pochopilo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60766 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Ja by som to za vŕšenie sa na mne nepovažoval, ale ako konečne nejaký čin z vašej strany. Niečo čím by ste dokázali, že vaše reči nie sú iba reči a vy nie ste s nimi na smiech. Mojou povinnosťou je byť poistený a to aj som, podobne ako drvivá väčšina slovenských poľovníkov, členov SPZ. Tieto vaše štvácke kortešačky do Pribiny sú fakt len prázdne reči. Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60768 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Papo, maju taku istu zmluvu ako ty, alebo nase OPK. Si sa zbesnel, alebo co. Nejak tvoje prispevky zacinaju byt ultrazavadzajuce. Ako ty len vies, ze nemaju zmluvu. Pracujes na ustredi SPZ? Ci nebodaj ich odpocuvas? Ja uz len jednu vetu. Pozri sa, kde do temy pises ty, tak je tam mrtvo. Asi to uz vsetkym lezie krkom. Skus sa nad tym zamysliet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60769 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
jednému naivnému poľovníkovi na rgo povedali, že ak bude chodiť po chodníku, tak nemôže šliapnuť do hovna. a on im na slovo veril tak, že sa ani nedíval pod nohy. samozrejme, že do hovna šliapol. príde domov, žena ho hreší, že smrdí a že je zasratý až za ušami. no poľovníček vyhlásil: mne povedali, že na chodníku nie je žiadne hovno, tak čo trepeš!!!!!! a choď sa presvedčiť, že tam žiadne nie je, lebo mi tak na rgo i štefánikovej povedali!!!!
<br/> lenže bola to múdra žena, šla radšej zavolať miestnych hasičov, aby toho jej somára aspoň z najhoršieho obriadili hadicou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60770 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
lubo, pár krát som sa ťa už čosi pýtal, no akosi nemáš odpovede. takže daj mi odpoveď: kto je oprávnený takú zmluvu v mene SPZ podpísať??????? a zacituj mi v zmysle akého ustanovenia stanov SPZ. ja ti našu platnú zmluvu vyvesím aj sem, nie je problém, mám ju pri sebe. no vyves tú spzťácku a prestaň trepať! verím ti, že sa ti to zdá neuveriteľné, no presvedč sa sám. a je to aj môj problém, lebo t.r. by som mal mať ešte poistné zaplatené cez SPZ.
<br/> a či je mrtvo? napíš, že si vymýšľam, dolož dokumentami!!! nič nemáš! nie si náhodou aj ty trochu na vetvy? ja všetko vydokladujem na rozdiel od teba. ty len rečuješ, a samé pivné...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60771 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Slovensky polovnicky zvaz
Ako moja stará mama vravela - vyčkaj času ako husa klasu. Alebo tiež platí, hlúpy sa učí na vlastných chybách, múdry na chybách iných. Skúsme túto debatu prerušiť na pár dní a možno sa uvidí či má pravdu papo alebo ju má papo :) Existuje aj možnosť, že ju bude mať niekto iný :) Takže vyhlasujem moratórium do konca roka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60773 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
trošku ináč. ten problém je tak zásadný a veľký, že podľa zákona máme neplatné poľovné lístky, neoprávnene držíme poľovné zbrane, neoprávnene vykonávame právo poľovníctva. to nie je o hlasovaní, či sa niekomu páčia či nepáčia moje príspevky. to je o trestnej činnosti nebývalých rozmerov, ktorú je zakrývaná ministrom pôdohospodárstva počínajúc! oddelenie poľovníctva vydáva stanoviská v rozpore so zákonom a kryjú trestnú činnosť !!! ba v pohode sem dám doklady, že ju páchajú!!!
<br/>a ak vám je málo, tak pripomeniem ešte jednu vec: SPZ ku dnešnému dňu nepožiadalo o registráciu ako poľovnícka organizácia!!! overte si to!
<br/> a prehlasujem, že sa oprávnene domnievam, že ing. lebocký a celá jeho partia neoprávnene užívajú revír zádielská dolina za peniaze členov spz a z toho vyplýva aj oprávnená domnienka hraničiaca i istotou, že sú to pytliaci!! zmluvu o nájme uzavrel sám prezident všetkého za organizáciu: slovenský poľovnícky zväz-ústredie. ukážte mi takú poľovnícku organizáciu! nie je, ani nikdy nebola!
<br/>
<br/>[#23791#]
<br/>
<br/>takže o tomto píšem, nie o nejakom štorcovaní sa s hlupáčikom. a k tomuto sa nechce akosi nik vyjadriť. pali, koniec roka je neprijateľný!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60777 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Fiíí. Vidno, že niekto je nasr.., že novela neprešla. Takže už aj sám pán minister sa znepáčil. To sme ale s...vený štát. Ešte že tu máme .a.a. Veslý advent.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60778 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
ty si už tiež dopletený ako ten z belej:]...
<br/>nože daj tvoj rozum, kto je štatutár SPZ a prestaň sa tu predvádzať ako škaredá dievka, čo ju nik nechce.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60780 od johny
Odpoveď od johny na tému Slovensky polovnicky zvaz
Jaro tu na fóre to nevyriešiš, ak si stojíš za tým čo tvrdíš, tak to rieš právnou cestou nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60783 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
janko, o cesty sa ty nestrachuj;)... ale daj tip, kto je štatutár SPZ a kde to nájdem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60785 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Ale no, Papo. Ked si si daval suskandu na Levickych polovnickych dnoch v saloniku VIP za stolikom pri okienku s menovanym panom /a hlavicka sa ti leskla lubrifikacnym gelom/, tam ti to, co tu zrazu rozoberas, este nevadilo. Ze je ta zmluva na ten polovny revir, no to si dal do sveta novinu. 49.000 z 50.000 to nezaujima, oni chcu polovat, nie viest nekonecny boj s veternymi mlynmi, ktory vedies ty.
<br/>Oni ti kaslu na tie tvoje vychytavky. A co? Teraz aj keby sa to zrusilo a co dalej? Co ponukas ? Chaos. Kaslat na teba.
<br/>Ci teraz si myslis, ze sa vstci vrhnu do Pribiny? Bridi sa mi tvoj sposob naboru. Ako stale vychytis nejakeho pisatela, nadhodis navnadu .. No, kto do toho vidi, ma ta prekuknuteho. Tak ako ste obiehali lesne zavody a podobne vtakoviny. Mozno to niektori z vas myslia dobre, ale kym su tam ludia ako ty, co vidia problem aj tam kde nie je, tak tadsej sa prihlasim do Ciech.
<br/>Ja som mozno dopleteny, ale ty si nebezpecny anarchista, ktory je schopny urobit totalny chaos, len aby si odcinil svoju osobnu krivdu. Asi si bol pekne po ono oné :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.089 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 202 návštevníkov a žiadni členovia on-line