Slovensky polovnicky zvaz

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60788 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
tak akoby som čítal halasa, alebo lebockého. zdvihni červenú zástavu a poďme na nepriateľa! si predsa vzdelaný mladý muž a nie nevzdelaný trpák, tak používaj svoju hlavu a nie svinstvá iných. z akého dôvodu tu vyťahuješ pribinu??? ukáž, kde tu robím nábor!!! čo som tu o nej napísal, koho do nej ťahám??? čo to máš za argumentáciu, kde ťa tak učia, na komore o triednom nepriateľovi? ja robím anarchiu? si sa načisto zbláznil? za to, že si nevieš dať odpovede na jednoduché otázky som ja ten zlý??? alebo ty si taký sprostý a dôverčivý????
<br/> toto je besnenie funkcionára komory, ktorý začína mať strach, že príde o funkciu, že bude musieť vrátiť odmeny a platy, pretože sú vyplácané podvodne! toto je tvoj obraz, nie môj!!! miesto toho, aby si sa presvedčil o pravde, budeš sa tu do mňa navážať a urážať ma. no od hlupáka to tak nebolí, čosi vydržím. len aby si to potom ty vydržal.lebo na takých, ako si ty a tebe podobní treba ukazovať, aby sa ľudia držali čo najďalej. je mi ťa ľúto, pretože napriek tvojej rétorike si zrejme ešte neskazený mladý muž, ktorý naletel podvodníkom. prv, než zas napíšeš nejakú volovinu, skús si dať odpovede na moje otázky. ak sa mýlim, niečo zle vysvetľujem, zavádzam, poukáž tu na to a kľudne mi nadaj. no ak nie, tak rozmýšľaj, prečo je to tak!!!
<br/>
<br/>zacitujem tuším buriana: síce neviem, čo to je, ale uráža ma to!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60789 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Vážený pán hovorca, neviem či to vie Johny, ale našeho štatutára = štatutára RgO Turiec, u ktorej som ja a asi aj vy platili poistku, najčastejšie nájdete v Jasenskej doline :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60790 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Júj Johny, keby si len vedel, kolko toho co tu povedal PAPO sa riesilo pravnou cestou, kolko tu bolo zmurajucich smajlikov,tajuplnych slov, kolko sme len mali cakat. A zatial nic. Vysledok prace je len jeden NIC.
<br/>Podla mna tu chyba trocha logiky. To akoze kto ma podpisovat za subjekt, ak nie jeho predseda? A co, ze to chyba niekde v stanovach. Tak su zle. Ale ze podpisuje predseda, to je samozrejme. Alebo kto to mal urobit?
<br/>A ze ma ustredie jeden revir? A co. Ved Lebocky bol este dieta, ked uz ten revir ohospodarovalo ustredie. Cú s nim naklada tak ako ma, to uz je ine.
<br/>
<br/>Skoda reci. Tiez bol jeden, co sa tolko sprtal do nosa, az sa presprtal do mozgu.
<br/>Ono, aj Hitler mal vo vela veciach pravdu. Co z toho. Pozri, kde to skoncilo.
<br/>Nic nie je ciernobiele. Ale jeden clovek je tu tak zaslepeny nenavistou, a vsetko vidi cierne, ze aj ked ma mozno vo viacerych veciach pravdu, radsej pojdem povedla, ako sa nim dat strhnut do ciernej diery.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60791 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
A este jedna vec. poistnu zmluvu maju aj Lesy. Takze aspon kto je poisteny cez Lesy SR, ten nie je pytliak. Ostatni , rychle zhanat pyzama a kefky. Bo uz ste v base, ked sa do toho niekto pusti. :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60792 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
ospravedlňujem sa ti za to, že som ťa mal za slušného človeka. prepáč, hlboko som sa mýlil. si obyčajné sprosté hovädo, ktorému nie je nič sväté. nepochybujem, že máš i nad posteľou obrázok hitlera. neuveriteľné, čo dokáže na verejnom fore beztrestne plodiť štátny zamestnanec. ale aspoň jedno je ostatným jasné, na takých ako si ty tu stojí komora, a na takých sa výpalníci spoliehajú. si ideálnym splodencom červenej ideologie SPZ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60793 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
prasa nacistické

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60796 od DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60798 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému Slovensky polovnicky zvaz
Vážení páni, Vaša diskusia sa začína vymykať pravidlám fóra aj slušných mravov. Navrhujeme Vám riešiť ju mailom alebo osobným stretnutím. Veríme, že to pochopíte. Pekný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60799 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Slovensky polovnicky zvaz
Papo, pomaly ale isto sa aj ty vyfarbuješ ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60801 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Klud. Ja som len poukazal na to, ze sa aj vtedy sa zneuzilo myslenie ludi, ovplyvnene celkovou situaciou vo svete, hlavne v *Nemecku.Neda sa upriet, ako prvy vybudoval najlepsiu dopravnu siet, tie vynalezy a zlepsenia a.p. Ale nakoniec mu nejako no preskocilo. Zacal si mysliet, ze jedine jeho cesta je ta spravna. Nejako sa s tym panom stotoznujes? JA som pisal, ze sa s takymi praktikami nestotoznujem, takze neviem, co to tu pisas. Nejak si chytlavy. Ja som ti zatial ani raz nenapisal, ze si hlupak a podobne, co sa vsak neda povedat o tebe. Kto ti tu netlieska, ten je hned hlupak. Ale ako vidis, stacilo len trosku pritlacit a krasne si sa vyfarbil. Ja niesom ziadny funkcionar SPZ a nevidim dovod tam ani zostat. Ale tiez tu nebudem tliekat niekomu, kto chce vsetko zrusit a vniest do celeho systemu totalny chaos. Zrusit SPK, SPZ, proste vsetko, len preto, ze ti nesedi vedenie? To viacerim. Ale tvoja cesta je cesta do pekla. Teda cesta k celkovemu znefunkcneniu systemu. Vzhladom na to, ako si sa krasne vyfarbil, ti uz pisem len jedno.
<br/>Skus sa pozriet vonku, vyjst medzi ludi a nebyt iba skenerom kazdej malickosti. A urazaj si toho, kto ta robil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60802 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Budem naozaj stručný. Pidko nám nejako hnedne. Akási redakcia ma dá do jedného vreca s nadšeným propagátorom hitlera, pričom sa vôbec neohradí proti propagácii fašizmu. Baikalovi sa vidí, že sa vyfarbujem. lubo, uisťujem ťa, že čo sa týka propagácie fašizmu, som vyfarbený od detstva. Viacerí moji blízki príbuzní bojovali proti fašizmu. A ja som na to hrdý! No ktokoľvek bude fašizmus propagovať, je u mňa nacistické prasa. Aj ten, čo ho tu toleruje, lebo ho tým podporuje! a dovolíte si ešte otierať hubu o mňa, lebo ja som asi neslušný, či čo! . Aby to bolo jasné tebe i tomu redakciovi, každý taký je u mňa prasa, bez rozdielu. moja reakcia vám vadí, no propagácia hitlera nie! Vyfarbuje sa to tu veru, akosi do hneda. Že vám hanba nie je, prasce!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60803 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
lubo, darmo tu bľaboceš. tuším ani netušíš o čom, ospieval si hitlera a teraz nevieš čo s tým? a ja som ten blbec? serem na tlieskanie takých dementov, ja som už starý na také rečičky. že máš vôbec odvahu niečo také napísať! dal som ti dosť racionálnych otázok, na žiadnu si nedal odpoveď a ešte ideš robiť vola zo mňa? že sa ti to nepáči, čo píšem, je tvoja vec. no ja mám všetko zdokladované. ja niečo rozbíjam? ja som rozdrbal poľovníctvo na slovensku? ja pytliačim v zádielskej? ja sa zastávam pytliaka? ja som nezaregistroval SPZ???? ja som prijal stanovy bez štatutára? ja som podpísal podvodne zmluvu o poistení??? ja?????? a spústu ďalších vecí, ani sa mi to nechce vypisovať. ja???? veď vďaka takým, ako si ty, čo sa kriminálnikov zastávajú to funguje dodnes!!! ja som nezosúladil stanovy so zákonom? ja podvodne riadim kynológiu? ja v rozpore so zákonom vyberám od hlúpych kynologov členské a naprosto nezákonne zasahujem do ich činnosti???? ja???? spz sa dodnes nezaregistrovalo a ja ho mám rušiť???? akú to má logiku??? hitlerovu, to hej. spk sa konštituovalo v rozpore so zákonom a vlastnými stanovami. ja ho ruším??? drbe ti načisto???? veď existuje podvodne!!! kedy si platil členské do komory, hááá??? po termíne! tak ti zaniklo členstvo! ja ti niečo ruším??? ja som anarchista??? Za to, že popisujem veci??? Alebo ty si ten, čo podporuje nezákonný stav a mňa z neho obviňuje?
<br/>Lubrikačný gel? A na mojej hlave? Chlapče, som už starý, ale bakuľu na tebe dolámem! Ja som bol v leviciach pracovať, no ty si sa bol zadarmo nažrať a napiť! A ešte si ideš o mňa hubu otierať? Len sa dívaj, kam to spz a komora s kriminálnikmi na čele dotiahli! Alebo som na vine ja??? Daj si to v tej hlave dokopy, potom sa ozvi. Ešte ma tu nik tak nedožral, ako ty! Tak si premysli, čo napíšeš!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60804 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Uz ti fakt preskakuje. Ved ti hovorim, krajne riesenia su vzdy tie najhorsie. Mozno sa zo zaciatku zda, ze su dobre, ale nakoniec poskodia vsetkych. Kto tu propaguje fasizmus. Ty si uz celkom vedla. Tu sa ukazuje, ako vies vytrhnut vec z kontextu a potom to pouzivat ako argument. Ako, demagog si vcelku dobry.
<br/> Vies vobec, kedy sa to vsetko zacalo, a co vsetko tomu predchadzalo? Skus si pozriet TA3. To vsetci podporuju fasizmus, lebo uvadzaju historicke skutocnosti? To akoby si obvinoval televiziu z toho, ze propaguje fasizmus, lebo ukazali na obrazovke krize v dokumente. Skutocne, ukludi sa, lebo aj ta troska, co sa stebou stotoznuje ta bude mat za hlupaka.
<br/>To sa ti tu snazim vysvetlit. Ze taketo riesenia nepodporujem, a urcite ani vecsina polovnikov. Lenze ti si proste stale musis najst nejakeho nepriatela. Mas proste k tomu dar. Este raz ti hovorim, prestan tu ludom nadavat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60807 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
no ty si asi na práškoch, alebo čo. aké krajné riešenia pletieš? SPZ nie je!!! nezaregistrovalo sa!!! komora nie je!!! nemá členov, a to uznesenie si mi z michaloviec dodnes nedal... takže nie je!!! sú len podvodníci!!! pochopíš to vôbec? čo ti ja ruším, akú baviačku? tak ja ti nadávam, ja si mažem hlavu lubrikantom, ja .. ani to nejdem vypisovať. bakuľu na tebe dolámem! a ešte ma ideš poúčať, sopliak jeden!
<br/> čo ti ja ruším? veď čo je, existuje podvodne! si schopný to pochopiť??? ukáž mi, čo je tu na tom z mojej strany nenávistné, osobné, nejakou pomstou???? spamätaj sa, ja som to mimo zákon nedostal!!! ja to len popisujem!!! dôjde ti to niekedy??? a čo je koho po tvojej podpore. to nie jeo podpore, fakt ti to nedochádza!! nie je čo podporovať, iba ak ďalšiu kriminalitu.
<br/> no a dík za pobavenie, ty si tak geniálny, že sa aj k TA3 dokážeš prirovnať... choď sa radšej vyspať, a ráno mi zavolaj. tu ti všetko aj tak nepoviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60808 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Tak chod, povedz 90% slovenskych polovnikov, ze poluju neopravnene, ze ich PZ su vlastne defakto neexistujuce subjekty, ze musia zrusit zmluvy, odovzdat polovne listky. Ako komora tu nie je, ked tu je. Ano, doslo k viacerym pochybeniam, to uznavaju aj viaceri z vedenia SPZ/SPK/ ale co teraz? Vseto zrusit? A co dalej. Nadavas tu kynlogom do hlupakov, myslis si, ze iba ty vdis do toho? Bakulu si nechaj, mohla by sa otocit proti tebe. Sopliakov si nechaj pre vnukov. A poslednykrat ti hovorim prestan s nadavkami.
<br/>V Leviciach som si dal az bagetu, a moj kolega tiez. A co si tam vlastne robil, ak SPZ a komora vlastne neexistuju? Ak si pomahal s expoziturou, alebo akoukolvek akciou, tak si sa s tym musel stotoznit. S neexistujucimi subjektami. Nechapes, ze viacerim ide o to, aby sa tu vytvoril /aj ked na kolisavom zaklade/ system, ktory by fungoval? Polovnici chcu polovat, nie ohanat niekoho za to a za to. Vsetci su tu podla teba podvodnici, ale si trosku vedla. Aj tí, co vedia, kde su chyby ide o to, aby sa polovnictvo nestalo len trhacim kalendarom. To ako chces vsetko zvratit? Myslim len na taku zakladnu vec ako je zakon? Kde chces najst podporu? U poslancov:) Tolko penazi a kontaktov nemas. A cely ten legislativy proces? Kolko cinitelov ho ovplyvnuje? Co z toho, keby si mal aj vo vsetkych veciach pravdu? Este raz, chod a povedz vsetkym, ze neopravnene poluju a vsetko treba zacat odznova. Tak to to urcite nejde. Preco ste sa nespojili a neurobili si volby tak ako my? SPZ a OPK su uplne ine. A predstav si, ze v urcitom ramci vieme spolupracovat. Lebo mne ide o to, ABY 900 POLOVNIKOV V NASOM OKRESE POLOVALO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60809 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
lubo, ono je to o niečom inom. prvý sa vzopriem nejakej rekonštrukcii súčasného stavu. ten problém je oveľa, oveľa širší. a never podvodníkom, ktorí sa to snažia ututlať. klamali vás doteraz, klamú aj teraz. píšem sem už nejaký piatok, ukáž mi jeden príspevok, kde som klamal. budeš mať problém. no klamstiev zo strany spz i komory ti poukazujem v kilách. je aj riešenie, a nie zlé. ani ja, ani nik z nás nechce, aby slušní poľovníci mali nejakú ujmu. to som prezentoval viackrát. no nie je mojou vecou, že som vykresľovaný ako triedny nepriateľ a je okolo mňa veľa klamstviev a zákerností. a tie majú len jeden zdroj. budeš sa diviť, ale viem aj o vás, aj veľa iných vecí. navštevujú ma ľudia z celej republiky, preberáme kadečo. ver trochu, že viem, čo robím, aj tomu, že to bude ešte lepšie. aj v kynologii. aj v poľovníctve. kľudne mi zavolaj, uvidíme, k čomu dospejeme

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60811 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Ach jaj, až mi z vás zvlhlo oko 8-) Tie príspevky na moju adresu asi písal niekto iný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60813 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Slovensky polovnicky zvaz
Super,tak toto už hej to sa už ani čitat neda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60814 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Slovensky polovnicky zvaz
si sa trafil:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60821 od sokolieoko
Odpoveď od sokolieoko na tému Slovensky polovnicky zvaz
Je hanbou ministerstva, že doteraz nevydalo žiadne pokyny za účelom nastolenia poriadku a právneho stavu v poľovníctve na Slovensku. Z toho dôvodu navrhujem premenovať odbor poľovníctva na ministerstve, na odbor riadenia kriminality v poľovníctve.
<br/>Určite nikto nechce upierať poľovníkom právo na poľovačku. Taktiež určite ani jeden poľovník nechce poľovať v rozpore so zákonom. Zákon v konkrétnej časti hovorí kto môže užívať revír.
<br/>Už je všetkým poľovníkom známe, že revír nemôže užívať organizačná zložka SPZ. Je v záujme všetkých PZ SPZ aby sa pretransformovali na poľovnícke organizácie podľa zákona 274, skôr než ich niekto vyženie z revírov.
<br/>Tento úkon za nich nespraví žiadny úradník OkO, ani nikto zo Štefánikovej, ani nikto z komory či z ministerstva. Musia to spraviť sami a spravia to len pre seba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.160 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 169 návštevníkov a žiadni členovia on-line