Slovensky polovnicky zvaz

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60854 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
mám dojem, že tiež patríš k tým, čo sa nedištancujú ani od hitlera, veď čo keby...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60855 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
:liar::liar::liar:tak zabitím? No ešte niečo si vymysli. Aké odmeny :] Z nášho predstavenstva zatiaľ nikto nedostal ani cent. Čo to tu stále dookola trepeš? Stanovy mimo zákon? Sú zaregistrované? Kto tu velebi Hitlera. Do čoho tu ideš všetkých máčať. Ty si riadny ..uramedán. Vidno, každý prostriedok ti je dobrý. Skutočne, už ma prestáva baviť to tvoje poučovanie. Vkuse tu zatiaľ urážaš ty. Čo si ešte vymyslíš? Takým trpákom škoda odpovedať. Na tvoje kecy, lebo sú to iba keci, škoda reagovať. Bakuľu si lám na
<br/>a Vieš, radšej byť zasoplený, ako začúraný. Skús si otrieť tie fleky na nohaviciach. Píš si už čo chceš. Si iba obyčajný demagóg, ktorý škodí všetkým.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60857 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Vážený pán hovorca, vy a vaše špinavosti, vaše ničím nepodložené drísty voči mne, ma utvrdzujú v názore, že kým vy budete reprezentantom Pribiny, tak ja sa nikdy nestanem jej členom a ak sa ma niekto opýta, tak ho radšej o toho odhovorím. Poznámka: moju tetu popravili gardisti za ošetrovanie ranených partizánov. Jej meno môžete nájsť i na pamätníku na cintoríne v Belej. Ale nedoporučujem vám tam chodiť, lebo ak by som šiel okolo a zbadal vás tam, zdravý by ste neodišli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60863 od sokolieoko
Odpoveď od sokolieoko na tému Slovensky polovnicky zvaz
Toto že je jeden z predstaviteľov komory?
<br/>No to potom mnohé vysvetľuje.
<br/>Môžeme všetci čakať, že komora bude obhajovať spravodlivosť a presadzovať zákon. Tí majú iné ciele. Čo si ešte dovolia? Majú už ovládnutú aj štátnu správu? Pre hentakých zákon už neplatí?
<br/>Hlavný komorník sa čuduje :“veď sa už zmluvy iba evidujú“. To je zaujímavé, že komore vôbec nevadí, že sa porušuje zákon, že lesné úrady nechávajú užívať poľovné revíry organizačnými zložkami SPZ (neoprávnenými osobami). Aj to je zaujímavé, že komore nevadí, že SPZ nedodržala pri registrácii seba ako poľovníckej organizácie zákon. Zaujímavé je aj to, že SPZ má stanovy v hrubom rozpore so zákonom, je zarážajúce, že samotná komora funguje v hrubom rozpore so zákonom.
<br/>Určite nie je košer, že Lubo1 od 2.12. na tejto stránke vyzdvihuje Hitlera. Riadny predstaviteľ komory by už určite na svoju funkciu rezignoval. Určite nie je košer, že DkO a aj iný jeho myšlienky nepodrobili kritike, naopak snažia sa hnedé tričko navliecť Papovi.
<br/>Ministerstvo sa porušovaniu zákona len tíško prizerá, mlčí, nekoná a nekoná.
<br/>A my im to len platíme a platíme!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60864 od gustav
Odpoveď od gustav na tému Slovensky polovnicky zvaz
Ešte raz zopakujem otázku z 8.12.2011 : Ktože to má vlastne na Štefánikovej centrum?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60865 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Z môjho pohľadu je Papo obyčajný zlobou poznačený táraj prekrucujúci fakty. Sokolieoko a ty, ak tvrdíš, že &quot;je zaujímavé, že komore vôbec nevadí, že sa porušuje zákon, že lesné úrady nechávajú užívať poľovné revíry organizačnými zložkami SPZ (neoprávnenými osobami)&quot; nemalo by ti problém uviesť aspoň 1 konkrétny prípad. Jalové reči si nechaj na vzájomné hecovanie sa v tom vašom štváckom klube. A lepšie sa prizri, kto komu sa snaží naviecť hnedé tričko a veľkohubými drístami urobiť z neho už aj prívrženca fašizmu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60866 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Určite nie je košer, že Lubo1 od 2.12. na tejto stránke vyzdvihuje Hitlera.:liar::liar:
<br/>Ja som prirovnal propagandu, ktoru vedie PAPO k propagande tych, ktori sa tvaria ako chcu ludom pomoct a potom na to doplatia vsetci. Ale nie si ty iba PAPO pod inym nickom?
<br/>Co to tu mate s tym vychytavanim slovicok. Bajkal Papa odhalil ako sa pekne vyfarbuje. A zrazu, kolko zastancov. Zaujimave.
<br/>Sokolienko /Papo/, kolko malo viet a kolko sprostosti. Rad by som videl ci obe nicky nie su z jedneho pocitaca :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60869 od sokolieoko
Odpoveď od sokolieoko na tému Slovensky polovnicky zvaz
Príkladov sú desiatky po celom Slovensku. Uvediem aspoň jeden z verejne dostupného registra:
<br/>
<br/>IČO:36132314
<br/>Obchodné meno:Poľovnícke združenie Lysec-Hôsec
<br/>Právna forma:731 - Organizačná jednotka združenia
<br/>Dátum vzniku:19.12.1996
<br/>Dátum zániku:-
<br/>Adresa sídla:Belá-Dulice , 038 11 Belá - Dulice
<br/>Okres:Martin
<br/>
<br/>Neurážaj, neohováraj, sprav si radšej riadnu registráciu poľovníckej organizácie a sprav si doma poriadok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60870 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Slovensky polovnicky zvaz
OK prisahal som si, že sa nezapojím do žiadnej témy ktorá bude zaváňať hádkami, ale toto už mi nedá.
<br/>Kua prečítajte si príspevky čo ste popísali, jeden druhému to kladiete otázky a nodpovedáte si nane. Riešite tu hnedé slovensko Hitlera a zachvílu hádam Husajna, Al Caponeho, Leonarda Dicapria a ja neviem koho, j**e vám?
<br/>
<br/>Prečo píšem? DKo odkedy do témy prispieva nenapísal jednu vetu ku konkretnému problému ktorý sa snaží Papo vysvetliť Lubovi1, ale kopať doňho to je jeho, neviem čo je medzi vami (teda viem ale je ma do toho hovno) ale prikláňať sa na stranu na ktorú sa mi to zrovna hodí to nieje moc dospelé, všimol som si viac krát, že preferuješ názor niekoho iného pokial je proti Papovi hádam len preto aby si ho nasral. Chceš podložené tvrdenia a sám tu nič poriadne nedáš, keď nemáš osoboný postoj a osobné tvrdenia (podložené!) tak sa neviadruj a nech sa tu hádaj aj sám Lebocký s Papom a polkou PID. (Samozrejme nemám najmenšie právo ti hovoriť čo máš robiť, toť môj názor a predpokladám že mám vďaka nemu na PIDe prvého nepriatela)
<br/>
<br/>Lubo1: Sokolieoko a Papo nemôžu byť jedna a tá istá osoba vieš ako to viem? V čase keď sem sokolieoko pridal oba príspevky som sede u Papa doma bavil sa sním a riešil predaj mojej gulovnice. Názor že propaguješ Hitlera síce s Papom nezdielam, ale prirovnanie to bolo viac ako nevhodné. Určite ťa teraz napadlo že keď som sedel u Papa tak si ho idem zastávať, prd, on je dospelý a vie sa oseba postarať sám, ja len súhlasim s jeho názorom vtejto veci ale keď že nemám čím by som do témy prispel, aby to malo zmysel a bolo to podložené nezapájam sa. ( Nepriatel číslo 2? Hádam nie oto mi na fóre nikdy nešlo)
<br/>
<br/>Gustav: Síce mi nieje jasné čo presne chceš vedieť, ale podla stránky www.polovníctvo.sk na Štefanikovej 10 v Bratislave sídli Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu.
<br/>
<br/>Kameňujte ma nadávajte mi robte čo chcete, súhlasím s Papom a stojím si zatým, neprezliekam kabát ako niekto podla toho ako sa mi to práve hodí. Zdôrazňujem že napriek tomuto som ZÁSADNE PROTI URÁŽANIU SA NA FÓRE!!!!!!!!!!!! Nech už uráža ktokolvek som proti aj keby mi to bol brat.
<br/>
<br/>Peter Kriszt ml.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60871 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Dakujem. No asi ano, len ma troska natiahlo, ako sa to hned pretocilo z prirovnania na temu c1. Ak si cital vymazane prispevky, tak ak niekto niekoho urazal nadavkami, tak Papo. Monzno si tiez nieco zle vysvetlil. Ale pre mna jeho riesenie nic, ale absolutn nic neponuka. Vsetko zrusit. A co dalej? To som sa v jeho prispevkoch nikde nedocital. No ale v Martine to musite mat pestre. Ale principialne. Ak ma gulovnicu, potom ma polovny listok. Ak ma polovny listok, potom mu ho vydal terajsi system. Tak ak je principialne proti, ako to, ze toto mu vyhovuje? Ved ak vsetci polujeme neopravnene, co tu neustale tvrdi, tak aj on. Takze aj jemu sa mesa ziada. Jedno ma vie nazlostit, vychytavanie slovicok.
<br/>Do role nepriatela c2 ma tu skvor postavil Papo, lebo nesuhlasim s jeho navrhom &quot;celoplosneho&quot; rusenia. Pre mna je to krajne riesenie. Takze tu vzniklo to nevhodne prirovnanie.
<br/>To ze komora vnikla je dane zakonom, takze zatial to respektujem. A ci bude povinne clenstvo, alebo nie, to mi je /aj ked asi by nemalo/ jedno. To kreovanie ako som uz pisal, asi /netrufam si typovat na kolko %/ prebehlo dost nestandartne, ale preco to polovnici v jednotlivych okresoch dovolili? A niekde im to jedno nebolo? Kde boli predtym? Garantujem ti, ze hoci co by sa zmenilo, 90% je to jedno. Nie preto, zeby ich to nezaujimalo, ale radsej sa vzdy spolahnu na druhych.
<br/>Myslis, ze to co vie Papo, vie len on? Lenze pre mna zmena cestou zburania systemu nevedie.
<br/>Inac, to som stale nepochopil, co to znamena, to hnednutie?
<br/>
<br/>Este raz, dakujem za skutocne zmysluplny prispevok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60872 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Slovensky polovnicky zvaz
Zburať celý systém? Prečo nie ak sa okamžite postavý na nohy nový a nás obyčajných polovníkov sa to nedotkne.
<br/>Zbúrať ho postupne a zosúladiť zo zákonom? Aj to je možnosť, mne je vlastne jedno či sa zbúra či sa postupne rozloží či sa tu bude niekto ďalších 200 rokov naťahovať. Nie je mi však jedno, že napriek tomu, že toto čo vie Papo vedia aj viacerí a nič sa tu nedeje. Ak som to pochopil správne Papo nechce zrušiť SPZ naveky vekúce a dať LOS PRIBINA do rúk monopol, chce aby SPZ a SPK fungovali v súlade zo zákom a s ich vlastnými stanovamy. Ale takto to vidím ja a možno to vidím zle tiež, každopádne hádaním sa na fóre nezmeníme nič.
<br/> Neviem či cítim správne iróniu s tvojho príspevku, alebo sa mi len niečo marí, každopádne ver, že som čítal všetky príspevky v tejto téme aj tie kde sa nadávalo.
<br/>PS: V Martine je možno pestré všeličo, tu v Pezinku je to ale fajn ;)
<br/>
<br/>Peter Kriszt ml.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60873 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Ironiu urcite nie. li comu by som mal byt ironicky. Mozno v zavere ma to uz dozralo, len na nikom som nelamal bakulu, nikomu som do f.prasiat, nikoho som nenazyval sopliakom ani nepoucoval. A bolo tam toho podstanne viac,napr. hlupak a.t.d. Nikomu som tu do pytliakov, uplatnikov, masozravcov nenadalval. Boli sme traja, ktori sme v Michalovciach boli zasane proti viacerim veciam a hlasovali sme proti. Dnes traja, nabuduce10, mozno viac.
<br/>No ale ako si navrhol naco sa zbytocne urazat. Skutocne, ak si vycitil z prechadzajuceho prispevku niekde ironiu, prepac, ale nikde to tak nebolo pisane. To hnednutie - to som asi fakt nepochopil, o co tu vlastne islo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60874 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Zburať celý systém? Prečo nie ak sa okamžite postavý na nohy nový a nás obyčajných polovníkov sa to nedotkne.. Na Slovensku? A ako? Teraz mal Papo nejaku podporu a nic nevyslo. Mozno z toho prameni jeho postoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60875 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Slovensky polovnicky zvaz
No na Slovensku nič jednoduché, ale slovné spojenie nedá sa som si už dávno vyškrkol zo slovnej zásoby. Dá sa úplne všetko na svete, len sa nato nesmie ísť bezhlavo a určite neurobí dieru do sveta jediný človek.
<br/>Ako? To žial neviem, ale práve takéto spoločné fórum by malo priniesť návrhy a nápady. Ako si napísal aj uvás boli ludia proti istým veciam, aj tu nájdeš ludí čo sú proti, čo tak skúsiť opačný postup? Nevyvraciať si všetko na počkanie, predebatovať danú skutočnosť a ak máme rovnaký ciel, dosiahneme ho, ale jedine spoločným úsilím.
<br/>A naozaj je jedno či dá do placu nápad Papo, DKo, ty alebo Kobra spoločne s Azetkom. Dôležité je to skúsiť a nie hneď zavrhnúť že sa to nedá.
<br/>
<br/>Toto neplatí len preteba samozrejme, ale pre všetkých ktorých aspom trochu zaujíma budúcnosť polovníctva na Slovensku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60876 od lovec233
Odpoveď od lovec233 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Priatelia poľovníci, položte si otázku, všetci ,čo chcete nejakú zmenu, koho zastávate,? Akú veľku skupinu.počet? Dovolím si povedať, že maximálne viac menej seba a menši okruch ľudí okolo vás, ktorí sa ako tak rozumejú zákonu a sú oboznámený z novým zákonom a všebecne sa zaujmajú o tieto veci spolu s vami... Ale povedzme si pravdu.Koľko je takých poľovníkov v združeniach na Slovensku?podotýkam v ZDRUŽENIACH ?..veľmi máličko, niekde ani predsedovia,či hospodári - nechodia ani na semináre,nechodia ani na prednášky,nečitajú novinky, nechodia na fóra, neštudujú zákon...Koľkati z nich boli a sú pripravený (znalý) na novelu zákona a tým súviace zmeny v leg. svojej organizácie, zmeny stanov, alebo napr. postupy pri novele z. pri uvádzaní diviny na trh atď? Myslím si, že drvivé percento poľovníkov a združení by to nezvládlo, (čo ako,kedy a čo ešte treba) bez pomoci SPZ-SPK a dopoľovali by, ani by nevedeli prečo...Všetci tí, ktorí chovali zver a starali sa, stavali zariadenia lavičky a poznali svoje revíry, obyčajný poľovníci,ktorých jedinou povinnosťou je v mnohých prípadoch ,,len,,výkon práva poľovníctva (mimo činnosti výboru v PZ)...Prave SPZ-SPK robí školenia predsedov a hospodárov s výkladmi k novele zákona, posiela predverzie zmlúv, alebo stanov v súlade zo zákonom, upozorňuje na termíny atď...Toľko si myslim vážení priatelia a ešte to , že tu nič nevyriešite, lebo toto forúm číta tak maximalne 4 percenta poľovníkov, a verte mi ostatných 96 percentám je toto úplne jedno,alebo im to može byť jedno...zatiaľ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60877 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Naše PZ má platnú nájomnú zmluvu do konca roku 2013 a neporušuje nový zákon o poľovníctve, viď jeho prechodné ustanovenia. Ak niekto tvrdí niečo iné a tvrdí to verejne, dopúšťa sa ohovárania. Ak si je autor tohoto tvrdenia istý, že týmto nedopúšťa porušovania zákona, nech zverejni svoje pravé občianske meno a trvalé bydlisko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60878 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
plantex, bude ti stačiť, ak k Papovmu &quot;strašeniu&quot;, že členovia SPZ nemajú platné poľovné lístky, pretože nemajú platné poistenie, doporučím konkrétne Papovi, ale i SokoliemuOku, i Bubakovi007, a i tebe, aby ste na mňa ako na člena SPZ podali v tomto smere trestné oznámenie??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60879 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
lovec223, súhlasím a mohol si sa aj opýtať koľko poľovných hospodárov pri prešlo preskúšaním so znalostí nového zákona? A ak by neprešlo odkiaľ by sa vzali noví? Otázok týkajúcich sa budúcnosti našeho poľovníctva nie je málo, ale je omylom myslieť si , že ich za nás vyrieši nejaký poľovnícky spasiteľ, viniť zo súčasného stavu len tých druhých, najlepšie iba vrcholových predstavitreľov vrchnosti a nie aj seba je príliš pohodlné a môže byť osudné. K tomu čo tu predvádza Papo &amp; comp. si na základe svojich životných skúseností dovolím tvrdiť, že na nenávisti a zlobe sa ešte nikomu nič poriadne vytvoriť nepodarilo a búrať je vždy jednoduchšie ako stavať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60880 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
okrem toho tam sídli aj plemenná kniha pre plemená zastrešené chovateľskými klubmi, ktoré sú organizačnými jednotkami SPZ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60881 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
plantex, človek veľmi rád verí tomu, čomu chce veriť a veľmi nerád tomu čomu nechce, ale nemá vždy pravdu ten, kto hlasno kričí a aj keď kričí nanajvýš ľúbivo, tak len kričí a nekoná. Mne Papovo obvinenie z pytiactva ako člena SPZ bez platného poľovného lístka a poistenia nevadí, pretože sú to len výkriky závislivého človeka, ktorý pravdepodobne nemá kde poľovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 524 návštevníkov a žiadni členovia on-line