8x57 JS

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44983 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému 8x57 JS
páni,
<br/>
<br/>trošku odbočím od témy ale keď už je reč o maďarsku tak idem na FEHOVA 2009 a zaujímalo by ma či už ste tam niekto bol v minulosti...a hlavne či sa tam priamo dá kúpiť strelivo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #44985 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému 8x57 JS
chodim tam uz 4 rok ale co viem tak pedavali len svojim domacim nam slovakom nechceli predat ani kus do zbierky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45040 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému 8x57 JS
Toto úplne nechápem že načo to je dobré. V obchode Ti predajú a tu nechcú ? To je ťažký marketingový ťah...:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45056 od Vasilij
Odpoveď od Vasilij na tému 8x57 JS
Ahoj, zajtra tam idem aj ja. Tento rok tam idem po tretí krát. Bohvie aký výber streliva tam nie je, ale dá sa. Ak máš európsky zbrojný pas, tak nie je problém. Ak vieš dobre po maďarsky dajú sa ukecať aj bez toho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45057 od steyr
Odpoveď od steyr na tému 8x57 JS
Potvrdzujem, to isté som včera zistil....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45081 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému 8x57 JS
Prekvapila ma Tvoja správa, nakoľko používam Normu a neviem o tom, že by používali vôbec Sierru? Neviem teda, čo Ti ponúkali, lebo aktuálna ponuka striel Normy je takáto:
<br/> www.norma.cc/content.asp?Typ=47&Lang...amp;Rubrik=Geschosse [/] www.norma.cc/content.asp?Typ=47&Lang...amp;Rubrik=Geschosse

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45084 od johny
Odpoveď od johny na tému 8x57 JS
Na vulkany som prešiel vlani a maximálna spokojnosť, strelený srnec, jeleň a teraz na poslednom splne lanštiak na monitoring. Všetko v ohni bez dohľadávky (jeleň a srnec komora, lanštiak za ucho). Šetrné k divine. Čo viac treba poľovníkovi k šťastiu ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45150 od Finist
Odpoveď od Finist na tému 8x57 JS
Mám síce 7x64,ale mne sa teda Vulkan vôbec neosvedcil a spraval sa vzdy podobne ako SPCE...teda &quot;blato&quot;. Ani raz som nenasiel strelu aby držala pokope jadro s plášťom. Teraz som presiel na Oryx a ten sa mi zatial zda byť omnoho lepsí. ...ako uvádza výrobca plášť a olovo sú spojené chemickou reakciou...teda neoddelujú sa a zatial čo som videl je to aj pravda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45167 od johny
Odpoveď od johny na tému 8x57 JS
Je pravdepodobné že rovnaký typ strely sa u ôznych kalibrov chová inak, ale to je už parketa pre Belsona. Ja mám zatiaľ skúsenosti, ktoré som opísal. Práve pre rozpadavosť českých SPCE som prešiel na vulkany. Uvidíme čo prinesie nová sezóna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45183 od Vasilij
Odpoveď od Vasilij na tému 8x57 JS
Vulkany v 7x64 som používal dve sezóny a spomínam na ne v dobrom. Stalo sa mi ale napríklad, že som s ním neprestrelil srnca na 30 metrov, ktorý stál v obilí. Strela mohla chytiť možno dva-tri klasy. Už vstrel za lopatkou bol značne väčší a na druhej lopatke sa strela úplne rozletela na maličké čiastočky. Potom sa mi stalo, že som strielal na veľkú jelenicu asi na 60 metrov šikmo za lopatku a na druhej strane sa strela zastavila v lopatke pričom olovené jadro opustilo plášť. Jelenica padla v ohni, ale kým som stihol prebiť postavila sa a začala unikať. Preto bol potrebný ešte jeden výstrel.
<br/>S touto strelou som strelil viacero diviakov aj nad sto kilov a buď padali v ohni alebo odbiehali maximálne 30 metrov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45219 od steyr
Odpoveď od steyr na tému 8x57 JS
Ešte dobre, že to aj niekto číta, Pozrel som tú vizitku, kde som to chaoticky vtedy narýchlo počmáral a máš pravdu, sierry boli 11,3g Hirtenbergy :-o. Dík!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45447 od mito
Odpoveď od mito na tému 8x57 JS
Nemate niekto skusenost so Sellir Bellot Sierra 8x57JS?
<br/>zaujimala by ma ranivost a deformacia
<br/>dakujem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48030 od cowhuntersk
Odpoveď od cowhuntersk na tému 8x57 JS
K nazorom na RWS TIG je preto nanic lebo je robeny v cine, ked RWS a Brenneke skoncili spolupracu a RWS prestal kupovat TIG a TUG od Brenneke, zacali ich vyrabat v cine, H mantel , doppelkern, teilmantel proste vsetky ostatne sa robia v europe ale TIG a TUG v CHINA preto ta zla kvalita, original brenneke TIG a TUG a hlavne TOG su velmi kvalitne strely a ked si pozriete kettner starsie balisticke tabulky zistite ze maju najlepsie parametre
<br/>
<br/>co sa tyka temy - tak jednoznacne KJG, ONV je 209 metrov, na 300 metrov klesa 18 cm a hlavne mozte palit cez prekazky konare travu dokonca male pne strela sa rozklada len v makkzch tkanivach a v tekutinach

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48032 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 8x57 JS
:D:D:D......na com slapes?.....:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48043 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému 8x57 JS
moze byt dost nebezpecne nufat miesto koksu pusny prach, ale zalezi od znacky Viht, Hodgon....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48054 od steyr
Odpoveď od steyr na tému 8x57 JS
Ešte poraď , ako sa ku KJG do 8x57JS dostať, keď neprebíjam. Vyrába to niekto? Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48069 od mikkko
Odpoveď od mikkko na tému 8x57 JS
a zaleží aj od tvaru
<br/>sk.wikipedia.org/wiki/Pu%C5%A1n%C3%BD_prach
<br/>:P:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48233 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
STEYR: strely KJG vyrába maďarská firma. Bude možné ich zakúpiť u Krutého. Vybavuje sa vývozná , dovozná licencia...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48246 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 8x57 JS
Strely vyraba v Nemecku Lutz Möller. Do svojich nabojov ich osadzuju viacere firmy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48249 od jaroK
Odpoveď od jaroK na tému 8x57 JS
Nevies ktore firmy?Alebo pripadne kde sa daju kupit?Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 203 návštevníkov a žiadni členovia on-line