8x57 JS

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48251 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
Viem , že Maďarsko nie je jediný výrobca. Taktiež viem , že ich robí aj Moller a kupuje ich tam aj Bubi. No sú dostať bežne aj na slovenskom trhu od Mollera napríklad?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48257 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému 8x57 JS
Vyraba ich len Lutz Möller - strely KJG. Naboje a strely su dve rozdielne veci. Cize KJG moze osadzovat do nabojov hociktora municka,ktora ich nakupi od Möllera. Inak by vznikol dojem,ze KJG vyraba kde-kto,pricom to tak samozrejme nie je.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48258 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému 8x57 JS
Niektorým sa to vysvetluje trošku ťažšie :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48262 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
S tým smailom opatrne nakoľko sa pôvodne rozprávalo o nábojoch do 8xť7JS so strelou KJG , aby nemusel prebíjať. Trocha sa to zvrtlo na samostatné strely KJG. Pri čítaní si to normálny polovník ani nevšimne , tak sa tu nehrajte na slovíčka. :[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48263 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému 8x57 JS
Zuzka troška si protirečíš : Viem , že Maďarsko nie je jediný výrobca. Taktiež viem , že ich robí aj Moller . Robí ich iba Moller Lutz , ale predava ich hocikto. Možno aj v Estonsku a aj v Afrike, ale na to by vedel odpoveď zalesak :]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48279 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
aby sme dali vec na správnu mieru ja hovorím o nábojoch so strelami KJG. a moc to s tým smiechom nepreháňaj aby ti nezabehlo ak ťa žena položí na lopatky v oblasti zbraní a streliva. :liar::liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48280 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
Ešte poraď , ako sa ku KJG do 8x57JS dostať, keď neprebíjam. Vyrába to niekto? Ďakujem. - tento text som pochopila , že kde zohnať náboje aby nemusel prebíjať , či dávať prebíjať. Moja odpoveď na steyrovu otázku bola správna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48281 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
Samozrejme ja som spravila ten trápny preklep ktorého sa držíte ako dáke úbohe kliešte . Napísala som miesto NÁBOJE - STRELY. ó prepáčte ale kažný normálny to pochopí. Vy páni bez chyby...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48286 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému 8x57 JS
Zuska nedaj sa ,tu miesto toho aby sa rozbehla debata na urovni z ktorej mi neznali sa trochu poučime tak začnu niektory rypat a hned je po dobrej diskusi ,tot moj poznatok;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48289 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému 8x57 JS
Lubenko, nik tu nerypal iba poopravil kzuzanin prispevok...Ved na tom nie je nic zle... Mozno ja som trosku ale iba v ramci srandy :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48291 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
Lubenko máš úplnú pravdu táto databáza je tým známa, človek by aj niečo povedal ale .... veď to vidíš aj sám. waldo ak to bolo v rámci srandy tak potom cmuk........ ale aj tak by si tu mali viacerí uvedomiť že človek chce pomôcť príp. poradiť no veľa ľudí na to kašle len kvôli pár rypákom , ktorí doslova čakajú aby sa mohly niečoho chytiť :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48292 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
ó zasa ten trápny preklep POVEDAL mením za NAPÍSAL pre tých rypákov....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48293 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
Lubenko máš preklep ja som Zuzka nie Zuska.... :] :] :] :] cmuk cmuk. A debata o kalibri 8x57IS , či strele KJG je v ťahu dobrú noc :{ :{ :{ :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48294 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému 8x57 JS
Zuzka, a kde by sa dali zohnať tie KJG? konkrétne myslím fabrické strelivo osadené touto strelou... Písala si že ich majú aj inde než v rakúsku, rád by som ich skúsil v 7x64. Má to celkom šikovnú balistiku. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48295 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému 8x57 JS
www.schnetz.at tam si najdi Produkte...Munition...KJG a je tam aj original tabulka v PDF-ku, s balistickymi hodnotami aj cenami.od Horneta az po Holland. Predajna je vo Viedni, cast Modling..kusok od SCS. Napises mail,ci ich maju, vezmes 65-70€ za krabicku..zaplatis a ides prec.Ziadne papiere nepotrebujes. Ked budes dobry a budes mat dost nabojnic a dohodnes sa s Lovcom...mozno ti tie 7cky prebije.Kupis strely,das nabojnice...zaplatis a je to.;) Ja ich pouzivam v 6,5x65R a v 7rem.mag.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48296 od karasek
Odpoveď od karasek na tému 8x57 JS
Mne robil lovec_1 7x65R so strelami KJG a nemali chybu..mozem vrelo doporucit. Strielal som to na 100 metrov takmer do jednej dierky, dalej som vsak, bohuzial, nevedel vyskusat kvoli kratkej strelnici. Onedlho ho budem otravovat s 6,5x55SE :] Ale ten clovek jedna na urovni, co si v dnesnych casoch treba vazit.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48302 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému 8x57 JS
každopadne sebavedomie ti nechýba. ;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48303 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
Maďarská firma CODY ich vyrába a strely berie od mollera. O nedlho budú aj na slovensku. Majú aj net stránku , treba pozrieť: codymunition.com/cody/hun/indexhun.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48304 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému 8x57 JS
pochopil som správne, že onedlho budete predavať strelivo so strelami KJG? cca odkedy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48308 od kzuzana
Odpoveď od kzuzana na tému 8x57 JS
HM .. už aby to bolo , len tá naša administratíva ach jaj............ dávajú si načas , asi im došiel inkoust v razítkach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.205 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 265 návštevníkov a žiadni členovia on-line