skusenosti s kalibrom .308w

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48524 od mirob
Odpoveď od mirob na tému skusenosti s kalibrom .308w
je to zaujímavé..srnec strelený RWS 10,7 KS odyšiel 40 m...a skoro rovnaká rana z 222-ky (obyčajný poloplášť SB) na mieste 2 kroky okolo "seba" a hotovo...
<br/>no a potom posudzujme ..je to náročné

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48525 od mirob
Odpoveď od mirob na tému skusenosti s kalibrom .308w
sorry ..volajako tvrdo odišiel...8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48544 od zolo64
Odpoveď od zolo64 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Ahoj Lanus
<br/>mozem potvrdit,ze federal je mimoriadne presny aj v 9,7g 308Win.
<br/>Nastreloval som na 90m &quot;klasika&quot; zo strechy auta kozena podlozka plnena pieskom 3rany rozptyl 2cm vodorovne a 1,5 cm zvisle.
<br/>Srnec 80m vstrel lava lopatka,vystrel prave rebra za lopatkou ostal v ohni.
<br/>Podliatiny hlavne na lopatke znacne.
<br/>Tak ako tu uz pisal Akela,chcem aj ja potvrdit,ze 13g SACO Hammerhead je v 308Win
<br/>kladivo na diviaky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48556 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Ja by som sa spýtal či by ste my vedeli poradiť nejakého distribútora pre ruské strelivo konkrétne Wolf alebo nejaké stranky kde by sa to dalo kúpiť??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48614 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému skusenosti s kalibrom .308w
Pozri u Frana v Nitre, on sice nema Wolf ale Barnaul co je podla mna to iste akurat je to ukrainsky vyrobca. Strielam ich na strelnici v cal. 7,62x39 a cenovo vychadzaju rovnako.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48615 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému skusenosti s kalibrom .308w
Opravujem, aj Barnaul su rasaci. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48616 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému skusenosti s kalibrom .308w
Rusaci :-o:-o:-o:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48624 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Dik za odpoved ,ale keď som bol u fraňa tak mal len tie ingman to sú asi juhoslovanské a vravel že niekedy objedmá :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48629 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému skusenosti s kalibrom .308w
Aha, no tak sa to asi meni casom. Ked som bol s kamosom kupovat do .308 tak ich mali bezne na sklade. 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #48636 od tmarcel
Odpoveď od tmarcel na tému skusenosti s kalibrom .308w
igman je z bosny a hercegoviny,to ja len na okraj,rozpraval som sa so znamm z moravy ktory pouziva barnauli 308win a je s nimi spokojny,na bezne polovnicke vzdialenosti,striela SP9,1,povodne ich kupil len z akej si recesie na tulave,polovnictvu skodiace psi a macky no a tak sa mu zapacili ze si ich brava aj na spolocne polovacky, pre mna mozno prilis lahka strela,inak pred nejakym rokom sa u nas predavali aj tazsie streli od barnaul o vahe nejakych10gramov,ale to uz neviem presne,dokonca aj na ich strankach som videl lenFMJ9,4-HPBT9,72a spominane SP9,1
<br/>ja ich pouzivam v kal 7,62x54R a zatial je to asi najlepsie v tomto kal,co som mal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49099 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Nie za to .ale tie Igman sú na veľke h.... , nechcem s tým nikoho urážať , ale pred nedavnom som ich kúpil na skúšku v SP 9,7gramove a po strele na diviaka na 30 presná komora a odišiel vyše 300 metrov a ani ho to neprerazilo a pritom kanček 80Kg , tak som skočil na stelnicu zobral som kusok dreva taký 15cm priemer a neprarazil ho len pukel spravil na konci tak som dal Seliera SPCE 9,7 a ten preletel ako keby tam ani nič nebolo. Tak takto ja už igman len na zábavu troška popukať na strelnici ale inak nič

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49115 od mateh171
Odpoveď od mateh171 na tému skusenosti s kalibrom .308w
No vidíš, a na mnohých forach aj v ČR sú 308W S&amp;B SPCE 9,7g opovrhované a zatracované.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49129 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému skusenosti s kalibrom .308w
No veru najhorší Selier je omnoho lepši ako tento Igman ale aj prvi partizan oproti Selieru na 100m podnáša až 20cm takže aj ten je slabší ,dobre vravel kamarát veoplatí sa experimentovať :) už som nastrelil flintu na Seliera ale na PTS-ko to už viacerý odporúčali

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49133 od mateh171
Odpoveď od mateh171 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Tie PTS-ky kupuješ hotové, alebo prebíjaš?
<br/>Ak prebíjaš, kde sa dajú kúpiť strely a aký prach a navážku používaš?
<br/>Tiež silne uvažujem nad PTS v tomto kalibri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49137 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Nie hotové z Česka, kamarát tam robí a on to nosí, lebo tam stoja len 26euro krabička on mi to aj odrorúčal že sú aj na 200metrov presné ja ešte nemám s tymito strelami skúsenosti ja som doteraz používal SPCE os Seliera ale v tunajšéj predajni sa im minulo a tak som kúpil tie Igman ale to stojí za h..... ja som s tymi SPCE spokojni nestrielam na veľkú vzdialenosť , ale my spomenul kamoš nech si pozriem s magnetom strelu že je ocelom tvrdená a že po krátkom čase my flintu vystriela ale mal pravdu a on my odporúčal tieto PTS aj on to používa no a že je proste spokojný no tak som mu povedal nech aj mne prinesie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49139 od mateh171
Odpoveď od mateh171 na tému skusenosti s kalibrom .308w
napis na seba kontakt na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49144 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Hornady SST sa da kupit u dovozcu v Bardejove (?) ale zvyknu mat aj inde. Prebijacie tabulky najdes na nete,alebo poprosis niekoho aby ti to preratal v QuickLoade.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49267 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Našiel som u Hrnčiarika nové Winchester Supreme ELITE XP3 v .308 ale tal tomu poriadnú cenu 82 euro :(:[ v nemecku som našiel za 61euro a pošle to aj kurierom a keď objednáš vyše 100Ks tak to vychádza na 58 euro a keď 200Ks tak na 55euro tak to je podstatne lepšie ako u nás, to sú ale rozdiely

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49271 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému skusenosti s kalibrom .308w
Poprosim Ta posli info nech mozme viacerí pozriet alebo objednat.Daj to sem alebo posli na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. vdaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49276 od Vilmos21
Odpoveď od Vilmos21 na tému skusenosti s kalibrom .308w
www.hermes.sk - toto je jeho stránka ale neuvádza nikde tie strelivá ani iné má dosť blbú stránku ale tam si môžeš pozrieť kontakt aj mapa je tam kde má predajnu ,aj ja som mu volal telefonický a ak chceš pozrieť info o nábojoch XP3 tak na www.winchester.com ak ak tú nemeckú stranku tak to je wwww.theduke.de tam viem toľko že ty to pošle kurierom ale musíš mu poslať prefotené a papiere alebo nejak tak jeden známy už od neho objednával a on mi spomenul aj stránku ,keby si chcel objednávať tak sa ozvy
<br/>:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 335 návštevníkov a žiadni členovia on-line