skusenosti s kalibrom .308w

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24441 od volodo
Odpoveď od volodo na tému skusenosti s kalibrom .308w
Lovec - "trafil si klinec po hlavicke"
<br/>Presne tak to vidim aj ja. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24443 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Dobré.
<br/>Ale ešte mi poraď kde to kupuješ za také ceny. Ak nechceš robiť reklamu daj to ma Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24444 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Naboje nekupujem,ja si prebijam.Federal maju v Zelenci pri TT(Powershok ma take do modra ladene balenie) a cenu na Hornady som videl v poslednom,ci predposlednom cisle casopisu Nase polovnictvo v inzerate nejakeho obchodu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24446 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24549 od frenki
Odpoveď od frenki na tému skusenosti s kalibrom .308w
Chcem sa ťa opýtať či si kúpil novú pušku v tomto u nás fakticky naznámom kalibri alebo si si dal zbraň postaviť. Tento kaliber, myslím si je alebo bol pôvodne wildcat. Kde zháňaš strelivo? Mal by som záujem o niečo podobné. Minule som mal v rukách brovning eurobolt. Vzhľadovo sa mi veľmi páčil a aj cena niečo cez 38 tis. sa mi pozdávala. Len výber kalibrov bol 7x64, 30-06,308. Neviem či ho nevyrábajú aj v 338 federál. Záujímavý by bol aj 35 Whelen ten je tiež z 30-06 roztiahnutý na cca 9mm.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24583 od belson
Odpoveď od belson na tému skusenosti s kalibrom .308w
Zbraň som si postavil sám z ČZ550 (kvôli podobným &quot;vylomeninám&quot; pre vlastné potešenie som si urobil papiere). Áno, je to pôvodne wildcat, ale údajne je už v SAAMI (USA norma) štandardizovaný. Zbraň v tomto kalibri vyrábali napr. vo Weatherby, momentálne ju na ich stránke v tomto kalibri nevidím. Strelivo vyrába napr. Nosler so strelami AccuBond a Partition, ale ja si prebíjam sám, lebo matrice sú v USA už bežným artiklom. Nábojnice sa dajú naformovať z 30-06 Spring. (najlepšie tzv. fire-formingom), ale pre americký trh ich vyrába švédska Norma a tak som si nejaké dal doviezť. Sú o niečo drahšie, ale ušetril som si trocha času. Kdesi som aj vystavil nejaké fotky, keď nájdem ten link, tak ho tu zverejním.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24584 od belson
Odpoveď od belson na tému skusenosti s kalibrom .308w
Zbraň som si postavil sám z ČZ550 (kvôli podobným &quot;vylomeninám&quot; pre vlastné potešenie som si urobil papiere). Áno, je to pôvodne wildcat, ale údajne je už v SAAMI (USA norma) štandardizovaný. Zbraň v tomto kalibri vyrábali napr. vo Weatherby, momentálne ju na ich stránke v tomto kalibri nevidím. Strelivo vyrába napr. Nosler so strelami AccuBond a Partition, ale ja si prebíjam sám, lebo matrice sú v USA už bežným artiklom. Nábojnice sa dajú naformovať z 30-06 Spring. (najlepšie tzv. fire-formingom), ale pre americký trh ich vyrába švédska Norma a tak som si nejaké dal doviezť. Sú o niečo drahšie, ale ušetril som si trocha času. Kdesi som aj vystavil nejaké fotky, keď nájdem ten link, tak ho tu zverejním.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24585 od belson
Odpoveď od belson na tému skusenosti s kalibrom .308w
:[ Sorry, niečo mi tu zamátožilo.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24593 od belson
Odpoveď od belson na tému skusenosti s kalibrom .308w
frenki, public.fotki.com/slovakinfo/people/belson/ [/] TU je ten link a heslo je 33806.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24595 od belson
Odpoveď od belson na tému skusenosti s kalibrom .308w
dnes sa mi akosi dari, este jeden pokus: public.fotki.com/slovakinfo/people/belson/ [/] TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24645 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Tak kde sa daju kupit take lacne HORNADY ,ved to by si kupil snad kazdy polovnik.Ja som za 600-700 Hornady nevidel.Daj adresu alebo tel.cislo.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24648 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému skusenosti s kalibrom .308w
osobne som spokojný z touto rážou najviac sa mi osvedčila strela 11,7g

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24664 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému skusenosti s kalibrom .308w
Tormenta Bardejov (?) Niekde je tu na nich cislo,alebo pozri inzerat v casopise Nase polovnictvo...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24728 od Djorkaef
Odpoveď od Djorkaef na tému skusenosti s kalibrom .308w
nedavno som si kupil tento kaliber,a chcel by som vediet,ktory naboj mozem pouzit na srncie aby som ho moc nerozbil a taktiez,aby aj diviaky neodbiehali dake kilometre.Ja som kupil Sellier bellot, 11,7 g poloplast,ale kludne si dam poradit...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24731 od dusab
Odpoveď od dusab na tému skusenosti s kalibrom .308w
To necitas predchadzajuce prispevky??????????????????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24732 od Djorkaef
Odpoveď od Djorkaef na tému skusenosti s kalibrom .308w
citam,ale uz ma z toho hlavu ako...tak porad a nevytahuj sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24733 od janicok
Odpoveď od janicok na tému skusenosti s kalibrom .308w
Lapua strela Mega 12g polujem s kolegom co to pouziva na vsetko a je spokojny urcite je nieco aj lepsie ale tu je dobry pomer ceny a kval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24734 od chasse
Odpoveď od chasse na tému skusenosti s kalibrom .308w
Jak jsem jiz psal, to co jsi koupil, neni zrovna dobra volba, protoze srnci to rozbiji a dost. Kdyz S&amp;B, tak strelu HPBT. Na prasata dobry, na srnci taky, ale pozor, moc to nebarvi. Pokud mas dobreho psa, tak jdi do toho. Stejnou strelu a urcite i presnejsi dela LAPUA, ale cena vyssi.Toto strelivo od LAPUA se mimochodem pouzivalo i na sportovni strelbu na 300m. Pokud chces jistotu, tak trochu investuj a kup NORMA VULKAN, nebo neco od RWS, u torfejove zvere se to urcite vyplati.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24742 od dusab
Odpoveď od dusab na tému skusenosti s kalibrom .308w
Ked mas teraz z toho hlavu ako..... tak pochybujem ze ti pomozu aj ostavajuce prispevky...poznam to z vlastnej skusenosti. Proste si treba jeden prispevok vybrat a podla toho sa zariadit...:D:D:D Len ktory je ten spravny....nie? :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24745 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému skusenosti s kalibrom .308w
&quot;Skvela volba a zaroven rada&quot; - pouzivat na lov sporotvu strelu s hrubym plastom,ktory sa bud takmer nedeformuje,alebo v horsom znacne fragmentuje.Sama firma Sierra nedoporucuje HPBT na lov,nehovoriac o Lapui.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.061 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 259 návštevníkov a žiadni členovia on-line