Bavorský farbiar

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21913 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
pokial ma pes tzv . volny hlas nie je problem z neho urobit hlasica . bloodhound by s tym nemal mat nejaky problem ale je to od jedinca k jedincovi . tak ako nie vsetky bavorske farbiare nie su hlasici tak je to aj u ostatnych plemien farbiarov .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23319 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Bavorský farbiar
PF Remeniny - Bes od Vyznika 198b. hlasic vodic L.T.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23336 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Bavorský farbiar
:) blahozelam

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23347 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
Gratulujem Lubos tebe a jasne ze aj psovi ;).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23349 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Bavorský farbiar
Len tak ďalej dufam že tak uspešne zvládnete aj IHF

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23374 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému Bavorský farbiar
Lubo gratulujeeem :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23375 od puro
Odpoveď od puro na tému Bavorský farbiar
Gratulujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23527 od majod
Odpoveď od majod na tému Bavorský farbiar
Su este niekde volne miesta na PF?Dakujem za pripadne info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23532 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
Majod to si musis obtelefonovat organizatorov skusok ako je to s obsadenim ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23600 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Bavorský farbiar
No, 18.10. odchadzam na pohar SPZ s Bonou, tak drzte palce.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23607 od janker
Odpoveď od janker na tému Bavorský farbiar
Ahojte!Dneska moj pes úspešne urobyl PF!Možem eštš tento rok íst na IHF?Diky!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23618 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Bavorský farbiar
kludne môžeš, a lubovi držím palec,hádam sa tam stretneme...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23624 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Bavorský farbiar
Tiez ides sutazit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23633 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Bavorský farbiar
:]:]:]ojoj,možno raz...,niekedy...,ale mám to pod nosom,tak prídem kuknúť,na zvod určite;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24214 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Bavorský farbiar
Tak co, bol si na zvode? Ja som si prave vtedy vylosoval praci, ale bohuzial mne a este jednemu vodicovi sa usli postrely, pri ktorych zver nebola trafena, takze nase psiky nemohli predviest co dokazu. Ale o tom je ta sutaz. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24226 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Bavorský farbiar
To je smola. Tvoj kolega FV na Kri.. mal viac šťastia. Veľmi pekná práca sučky s dlhým durením a stavaním, len ešte neviem, ako obstál v konečnom hodnotení.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24248 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Bavorský farbiar
skoda

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24256 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Bavorský farbiar
bol,bol..,ved sme popri sebe aj zo trikrát prešli,naposledy v nedelu ked si odchádzal a ja som sa pri autách bavil s M.U. ale nevedel som :ja to šverma,neni to šverma...:D,inak škoda s tými postrelmi,ja som ani nesúťažil a mňa osobne to dosť štvalo,podľa mňa je to dosť neobjektívne,no čo už,škoda...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24290 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Bavorský farbiar
Netreba to brat ak neobjektivne. Les nie je telocvicna a kazdy kto tam siel ako sutaziaci to tak bral. Je to sutaz a rozhoduje los a dobry postrel. A losovali sme vsetci. Takze vsetci sme mali rovnake sance. Ide hlavne o to stretnut sa a odovzdat si nove skusenosti. Myslim, ze kazdy kto tam bol ukazal to co mohol. Rovnake podmienky sa nikdy vytvorit nedaju a ide prave o tu jedinecnost. Aspon pre mna. Uz len to, ze ma nominovali je pre mna pocta.:):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24348 od jager
Odpoveď od jager na tému Bavorský farbiar
Zdravím Štefan,
<br/>Oficialne vyhlásenie sa posunulo zo soboty večer na nedeľu poobede z dôvodu, že ešte vešer boli nahlásené dva postrely vo Švedláry a tak ráno sme vyrazili na nástrely. Fero skončil na III. mieste. Trocha tomu nerozumiem, lebo psík mu z odloženia na posliedke po rane odišiel. Inak jeho práca na prirodzenej stope bola po zásluhe ohodnotená ako najnáročnejšia a zároveň najlepšia.
<br/>Bohužiaľ ja som skončil v I. cene , ale na 6 mieste. Posliedka s odložením na volno v I. c., Umelá stopa 1100 m, našli sme všetky tri znaky, čas 30 min. v I.c., ale bez možnosti pracovať na prirodzenej stope. Chýbala mim šťastná ruka.
<br/>Niektorí hovorili, že to je šport. S tým celkom nemôžem súhlasiť, lebo nektoré prvky pravidiel sa nezlučujú zo štatutom športových pravidiel. Do budúcna budeme musieť pripraviť návrhy pravidiel tak aby sa nemuselo stať to, že ty sa kvalifikuješ na MS vo fudbale v Brazílí kam aj priletíš, ale bohužiaľ, hrať nebudeš lebo pri losovaní si si nevytiahol ihrisko na krorom budeš hrať. Pravdepodobne sa do postrelov bude musieť zainteresovať viacej OkO, veď aj tak sme v nedeľ ako riešenie v krajnej núdzi, museli vyraziť na 170 km dlhú cestu. Možno, že by bolo dobre keby každý nominovaný na celoštátnu súťaž si postrel zabespečil sám vo svojom revíri alebo v okolí. Veď v rakúsku sa šlo na postrely 350km. Toľko nemá ani naša republika. A ak si to dovolia rakušania, prečo by sme si to nemohli dovoliť mi, Farbiarská veľmoc na svete? Potom by nevznikla možnosť, že sa niekto vyjadrý, že on nemal možnosť pracovať na prirodzenej stope. Tento vodič by mal väčšiu motiváciu zabespečiť si postrel, lebo chce predviesť pripravenosť svojho psíka a zároveň aj zabojovať o čo najlepší výsledok, ako nejaký radový člen PZ, ktorý keď konečne príde ku zveri na ranu tak ju radšej strelí v ohni, pri čom má možnosť kus aj zatajiť, ako ju poraniť a ísť s tým na bubon. A ešte prevláda aj taký názor, ja to postrelím a oni to nedohľadajú, nebude to škoda?
<br/>Sistém losovania podľa ktorého teraz pracujeme je objektívny , ale nedáva vetkým zúčastneným rovnaké šance a to už nie je spravodlivé. Ako mám s tebou súťažiť o prestyž, keď sme spolu nehrali. Už vopred si Víťaz ak ty si hral a ja nie.
<br/>Máme nad čím sedieť a čo vylepšovať. Bola by veľká chyba domnievať sa , že nie je čo vylepšovať. Ak je vôľa, Je nutné ísť stále ďalej.
<br/>Kto si myslí, že sa dá má pravdu, kto si myslí, že sa nedá tiež má pravdu. Ja si myslím, že sa dá, a že je dokonca niekoľko riešení.
<br/>Kto stojí tak vlastne cúva.
<br/>Štefan, možno máš aj ty ako starý harcovník kopovčiar, nejaký dobrý nápad ako by sa to dalo zobjektívniť.
<br/>
<br/>účastník súťaže o pohár SPZ M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 502 návštevníkov a žiadni členovia on-line