Bavorský farbiar

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19349 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Bavorský farbiar
Asi máš pravdu, já jsem jen mluvil o mléku pro štěňata, to jim nedávám a nahrazuju ho tvarohe, ten zase dávám hodně. U starších psů je to opravdu na každém jedinci. Také mám doma jednoho, který může sežrat celý svět a nic se mu nestane, takový malý drtič odpadků.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19352 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Bavorský farbiar
Hoci mi možno niektorí budú oponovať, podľa mňa je najlepšie a v podstate najjednoduchšie psa naučiť na granuly. Keď ideš potom niekde so psom na niekoľko dní -na chatu, skúšky a tak, tak nemáš problém so stravou. Zaberie Ti to minimum miesta a času- stačí sáčok s granulami. Čo sa týka značiek, tam u šteňaťa netreba šetriť a hľadať lacné verzie, nevypláca sa to. Treba ísť skôr osvedčenou cestou ako už niektorí napísali- Royal Canin, Eukanuba, Purina- Pro Plan, Hill´s. Len treba dať pozor aby boli pre správnu kategóriu- pre teba platí šteňacie pre stredné plemená. Hlavne nedávaj šteňaťu solené a korenené jedlá- zvlášť u farbiara. Má to negatívny vplyv na rozvoj čuchového ústrojenstva. Samozrejme spestrenie formou mäska, tvarohu, vajíčok a pod nie je zlé, ale nech nie je pravidlom, potom Ti nebude chcieť žrať granuly. A vyhýbaj sa dlhým hydinovým kostiam, môžeš prísť o psíka! Toľko odo mňa v skratke. A ešte niečo, ak kŕmiš granulami, tak nezabudni na prístup k pitnej vode pre psa po celých 24 hod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19364 od pali
Odpoveď od pali na tému Bavorský farbiar
... chcem len povedať toľko, že občas tu padajú otázky, ktoré sa mi nezdajú na mieste. Teda ak si niekto chce obstarať šteniatko a nevie ako krmíť alebo niekto nevie aké skúšky môže bavorský farbiar absolvovať, tak sa mi to zdá nezodpovedné. Ja mám farbiara síce len prvého a mám ho druhý rok ale pred tým ako som si ho obstaral som čítal všetko možné, aby som bol pripravený. Existuje trojdielna príručka pre vodičov farbiarov a tam je skoro všetko. To len ako poznámku. Samozrejme každý nový člen rodiny je vítaný. Ad príspevok od Jara : super tipy na zakončenie stopovej dráhy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19366 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
pali rad sa priucim a aj podelim o skusenosti . vsak o tom je stranka . nie som sice farbiarista lebo ja farbiara nijak nevyuzijem moje moznosti dohladavania su minimalne takze by bola velka skoda vlastnit taketo plemeno . teraz sa vsak v uvodzovkach trapim z 2r farbiarkou ktora sa uci byt farbiarkou . pri 2r fene je to o tom ako ju zaujat a prebudit to v nej takze som musel spekulovat ako na nu ale uz sa nam celkom dari hoci este nas caka dost prace ale ked sa prebudia vlohy tak to ide . mam to vsak troska stazene lebo popri tom ucim aj majitelku psa ako viest fenku pri dohladavani a ostatnych disciplinach . no musim povedat ze sa stale zlepsuju . hlavne som rad ze ludia co hoci nie su polovnici a maju polovne plemeno maju zaujem absolvovat zo svojim psom skusky nie len preto aby sa dostali do chovu ale aby sa este prehlbil ich vztah pes a vodic a zacinaju vnimat to ako pes pracuje , rozmysla atd. ;) nejak som sa zas rozpisal nebudem vas unavovat :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19405 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Bavorský farbiar
teda to bylo pěkně únavný:D:D:Dné máš pravdu;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19415 od jager
Odpoveď od jager na tému Bavorský farbiar
Predpokladám, že tá chovná stanica má aj svojho chovateľa. Nemyslíš si, že by bolo vhodné túto otázku položiť práve jemu? Nemyslíš, že on je ten kto do 7 týž. štence choval a aj vychoval? Toto platí iba za predpokladu, že si šteňa nenašiel niekde pri dialnici.
<br/>Skúšam prísť na to, kto sú vlastne prispievatelia. Vždy keď si prečítam niečo podobné, otváram fotogalériu a hľadám autora. Až potom sa ukľudním keď vidím autoríka príspevku a to býva častejšie. Čo je dobrá správa. Viac som však prekvapený, keď vidím autora. To ale býva zriedka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19416 od jager
Odpoveď od jager na tému Bavorský farbiar
Pardón, ešte podpis
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19934 od marian-so
Odpoveď od marian-so na tému Bavorský farbiar
Nevedel som do ktorej temy mam polozit tuto otazku,ale myslim si ze farbiaristi by mi mohli najlepsie pomoct.Proste pripravujem svojho psa na skusky a mam cerstvu kozu z diviaka.Chcel by som sa spytat ci by sa ta koza nedala nejako ,,uskladnit¡¡aby som ju mohol pouzit aj neskor,ale aby nestratila pach.cakam na vase rady ked sa to vobec da.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19936 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
nechaj ju vyschnut uplne a potom si kup pach diviaka je to k dostaniu vo flasi . je to riadny puch . par kvapiek na kožu a mas vystarano zas na cas . ak budes chcet info kludne napis nechcem sem pisat link aby to nevyzeralo ako reklama ked tak mi napis na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19937 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Bavorský farbiar
možno by pomohlo aj prudké zmrazenie v ig.sáčku...no ved niečo vyskúšaj,páčko.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19942 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
robitusin celu kožu strkat do mrazaka :D jedine ze by mal chladiaci box ako mäsiari ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19945 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Bavorský farbiar
jááááj,to máš tak ked strielate 350kg diviaky:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19946 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
hahahhhahaha tak to bolo dobreee a kde su take velke :P :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19954 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Bavorský farbiar
Nás:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20020 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Bavorský farbiar
To sem si myslel že také velké prasata mají jen v Émerice :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20021 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
u nas mame aj svine ale tie su v inej budove kusok od hradu ;):D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20023 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Bavorský farbiar
takých máme taky, všude:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20076 od Turistika
Odpoveď od Turistika na tému Bavorský farbiar
Bože náš farbiar mal nádor a zomrel.:(:(:(:[:{:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21000 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému Bavorský farbiar
www.bavorskyfarbiar.sk/foto/DuoDanube%2007/index.html[/]Fotky z MVP Bratislava DuoDanube, 18.-19.8.2007

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #21007 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Bavorský farbiar
Ako dopadol J. Cendula?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.223 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 263 návštevníkov a žiadni členovia on-line