Bavorský farbiar

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37517 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Bavorský farbiar
Dakujem za vycerpavajuce info....je to presne ta diagnoza!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37552 od Jacenko
Odpoveď od Jacenko na tému Bavorský farbiar
Hmm no asi je to ono ale vyskyt u farbiarov je zriedkavy aspon co viem...ozvy sa potom ako sa mu dari ake lieky mu davas a tak...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37602 od medard
Odpoveď od medard na tému Bavorský farbiar
Jacenko, posli mi prosim tiez mail o tej chorobe (hadam sa dozviem este nieco viac nez doteraz) mam podobne problemy, ale s inym plemenom, dostal sa z toho relativne dobre za 2 tyzdne absolutne bez pohybu (len bohuzial troska pribral), rad by som ho ale dalej vyuzival na polovackach, je to spickovy duric s mnozstvom dohladanych kusov, vdaka! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37611 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Bavorský farbiar
Nazdar. Doktor mu predpisal Norocarp 50mg tablety + B vitamin. No zatial som skepticky...zadne nohy vobec nefunguju. Ale ak som spravne pochopil medarda, ze jeho psik bol 2 tyzdne bez pohybu, tak hadam sa to upravi. Uvidime. Predbezne hodim info. Medard, napis aky to malo priebeh u tvojho psika a co si mu daval?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37633 od medard
Odpoveď od medard na tému Bavorský farbiar
Priebeh?
<br/>Vecer som sa s nim bol prejst, dal mu zrat, rano prídem z nocnej domov, prve idem ku psom a uz len krival, pockal som teda doobeda, to uz nemohol chodit, tak som s nim isiel k veterinarovi neblaha predtucha sa potvrdila, bola to chrbtica, predpisal ketofen, dal mu nejaky obstrek, nariadil klud, polepsilo sa mu, ale vecer uz nemohol znova chodit, od bolesti skucal tak nasledovala rodinna masaz chbta Veral gelom a dal ho do vnutra do tepla, rano uz mohol chodit, na druhy den som s nim isel do Ziliny na kliniku (rontgen), ale aj tam si doktor nebol isty, pretoze mal len podozrenie, ale usudzoval na tuto vec, lieky nechal a doporucil absolutny klud minimalne 2 tyzdne. Postupne sa mu zacalo polepsovat (kazdy den aj znova tie masaze, do zradla vitaminy, ale aj gelaktiv - kamarat ma nim zasobuje :)), po 3 dnoch uz mu nebolo rady, ale pustal som ho von z koterca iba 2x denne - rano a vecer po zrani maximalne na 5 minut, takto to trvalo 2 tyzdne... Uz je ok, len trosku zostal zhrbeny - to ako kompenzacia k bolesti, co mal... Pomaly ho zacinam bravat na kratsie prechadzky, ale ako na tom v skutocnosti je, uvidim az na spolocnych polovackach...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38122 od janker
Odpoveď od janker na tému Bavorský farbiar
Ahojte!
<br/>Minulý rok uspešne absolvoval moj pes,Bavorský Farbiar PF skusky.Chcel by som sa opýtat,aký je dalšý postup,ked chcem sním urobyt IHF???Za odpoved dopredu Dakujem!!!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38130 od medard
Odpoveď od medard na tému Bavorský farbiar
myslím, že JAGER by ti o tom mohol narozprávať state, pripravil už na skúšky nejakého farbiara... :D:;):x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38134 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
Pytas sa na postup ohladom papierovaciek alebo vycviku ? upresni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38136 od janker
Odpoveď od janker na tému Bavorský farbiar
Akoze všetko.:)
<br/>Ale hlavne papierovačky.Ale tu mám emailovu adresu,ja si myslím,že tak by bolo najlepšie pokračovat.kozmann.g@freemail.hu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38285 od jager
Odpoveď od jager na tému Bavorský farbiar
Zdravím Janker Ak ich absolvoval aspoň v II. c , zabezpečíš si rozhodcu, ktorý má kvalifikáciu na posudzovanie IHF a keď ti prisľúbi posudzovanie, pripravíš postrel, alebo niekto kto pripraví postrel, predtým odovzdáš čistý postrelový list, ktorý ak sa postrel podarí strelec vyplní a v zalepenej obálke odovzdá prizvanému rozhodcovi. V postr. liste sa uvádzajú údaje o postrele.
<br/>Meno strelca
<br/>Deň a hodina postrelu
<br/>Druh zbrane a kaliber
<br/>Určenie miesta(hrebeň, dolina, lúka, atď.)
<br/>Na aký druh zveri sa strieľalo
<br/>Bol kus sám, v čriede, koľko kusov
<br/>Ako zver značila ranu
<br/>Predpokladané miesto zásahu
<br/>Smer úniku postr. zveri
<br/>Unikala z čriedou alebo sama
<br/>Aké našiel strelec znaky na nástrele
<br/>Počasie v čase postrelu
<br/>Iné závažné údaje
<br/>
<br/>Podpis strelca
<br/>Prítomný na dohľ. budú najmenej Vodič psa, Hl. rozhodca, Strelec a poprípade iný zástupca PZ v ktorom sa dohľadávka uskutoční.
<br/>
<br/>Ak to chceš v I. c. stopa dlhá 1200m s možnosťou duriť a stavať.
<br/>Alebo 3000m bez durenia a stavania tiež I. c.
<br/>S tým, že sa hlasitosť odskúša v obore trebarz na diviakovi.
<br/>Postrel na predný beh pod hrudný koš nad kolienko (klišku).
<br/>Nepoznám psa a ani jeho dispozície.
<br/>Ak ti stačia IHF v akejkoľvek cene, postrel môže byť aj na pečeň, nie je síce veľa farby, ale ak kus má kľud do 700m zaľahne a zhasne.
<br/>Nestrieľaj na jelienča, lebo to zvyčajne jelenica ťahá do posledných síl, a naviac príliš sa motá.
<br/>
<br/>neviem odkiaľ si, preto ti nemôžem dať kontakt na rozhodcu. Ak chceš napíš mi do mailu Adresu a ak chceš môžem ti poslať aj tlačivo postrelový list.
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>
<br/>Horidóó !
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38315 od pali
Odpoveď od pali na tému Bavorský farbiar
Aj ja som s mojim bavorákom na tom tak, že by som mal absolvovať IHF a ďakujem za rady. Pokiaľ sa týka priebehu skúšky to som vedel ale to umiestnenie zásahu je dobrá a praktická informácia a keby si neuviedol, že netreba strieľať na jelienča, určite by som si vybral pre postrel jelienča.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38343 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému Bavorský farbiar
Ahojte, chcem sa spytat, ci netreba posielat Prihlasku na IHFky na OkO SPZ okresu, do ktoreho patri revir, v ktorom chcem robit IHFky? Mne bolo povedane, ze najprv musim poslat prihlasku. Dakujem vopred za odpoved. Katarina

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38367 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský farbiar
[img]www.polovnik.com/IHF1.jpg [/img]
<br/>[img]www.polovnik.com/IHF2.jpg [/img]
<br/>[img]www.polovnik.com/IHF3.jpg [/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38368 od jager
Odpoveď od jager na tému Bavorský farbiar
Niektoré RgO vyžaduju účasť na formálných záležitostiach, aby si nepripadali uplne zbytočný. Fakticky ich nepotrebujeme, je to záležitosť výhradne klubová.
<br/>Ano skušobný poriadok hovorý, že treba nahlásiť požiadavku na príslušné RgO a oni ak niekto nahlási postrel vám dajú avízo na dohľadávku.
<br/>Takto to však nefunguje a očakávať od RgO signál by znamenalo zázrak. nefunguje preto lebo strelci si vedia dohľadávky zabezpečiť sami, alebo radšej sa k postrelu nehlásia. Bohu žiaľ.
<br/>Tu platí: Co je psáno neni dáno.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38371 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému Bavorský farbiar
Dik moc, tieto info som mala od Jarina, preto som bola prekvapena, ze Jager nespominal nic o poslani prihlasky. Ja som ju poslala, ale postrel si zabezpecime tiez sami. Tak dakujem obom za odpoved. K.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38798 od amor69
Odpoveď od amor69 na tému Bavorský farbiar
Dufam, ze to budem ja :))))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38824 od kyra9
Odpoveď od kyra9 na tému Bavorský farbiar
No ja dufam tiez a sa na to aj spolieham :D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39631 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Bavorský farbiar
Zdravim!
<br/>No zda sa, ze z najhorsieho je vonku. Uz beha, aj ked tie nohy nie su 100% a zda sa, ze uz nikdy nebudu. Stale ho dopujem vitaminmi. Hlvane je, ze uz netrpi...Myslim si ale, ze s pribudajucim vekom sa da ocakavat recidiva...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39682 od besena
Odpoveď od besena na tému Bavorský farbiar
Zdravím,chcem požiadať všetkych dobrých ľudi čo maju akekoľvek materialy ohľadom
<br/>výcviku ,,BF,, aby mi ich zaslali na mail dole. Nemam žiadne skusenosti s týmto plemenom a preto by som nerad psika pokazil vlastnou neznalosťou,lebo je po kvalitných rodičoch.
<br/>K poriadnym materialom som sa ešte nedostal.
<br/>Budem vdačný za akekoľvek info.
<br/>Dakujem.
<br/>S pozdravom Dan ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39684 od besena
Odpoveď od besena na tému Bavorský farbiar
SORRY--To je k ,,besene,,
<br/> Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/> Vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 422 návštevníkov a žiadni členovia on-line