všetko o poľovných psoch

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36653 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
Jardo nechcel som ti odpisovať ale nebud s tým porušovanim taky citlivy pred nedavnom sme tu čítali o tvojom kamošovi ktoreho si tak ob´hajova a tam tiež nebolo všetko v poriadku, tak sa toho zdrž a druha vec je že zamysli sa nad tým troška čo napísal Jaro Kučik ide o úvahu a vieme všetci dobre že so psom by si nemal poľovať pokiaľ nema skúšky na určitý vykon poľovnej upotrebiteľnosti.
<br/>
<br/>Idu tu o to zamyslieť sa nad tou výškou, či je to naozaj potrebne? A aj v članku sa vyjadruje o duričoch a nie o iných plemenách, takže išlo by len o upravenie vyšky u plemien duričov nie pre všetky plemena čo aj dosť na škodu že SD môžu robiť brlohare ale nie duriče ktore boli roky na tuto prácu šľachtene.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36654 od papo
Odpoveď od papo na tému všetko o poľovných psoch
viktor, celý vladov prípad bol uzavretý prokurátorom s tým, že sa ničoho nedopustil, takže ti celkom nerozumiem8o. a noch einmal: nie som proti diskusii, koľkokrát to mám zopakovať! ani som sa nevyjadroval na túto tému! a som zklamaný, že tu rozoberáte a okľukami obhajujete porušovanie zákona! o nič iné tu totiž nejde. veď stačí ten článok dať do serióznej podoby, a nie takýmto motorkárskym spôsobom si obhajovať svoje. a to jaro nevedel, keď si kupoval psa, aké sú pravidlá, a že mu tu nik duričské skúšky nedá? vlastne, ako kukám do histórie, nevedel, a ešte zo mňa spravil nevedomého hlupáka, keď som ho na to upozornil. viktor, sme na PIDe, tak si držme nejakú tú úroveň...
<br/>,,A aj v članku sa vyjadruje o duričoch a nie o iných plemenách,,.............. Viktor, zacitujem:,,Tu uvádzam plemená psov využivané v európe na durenie zveri...,, a nie duričov!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36655 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému všetko o poľovných psoch
papo,zakon plati,to je fakt,dalsi fakt je sa porusuje,a vieme o tom a tym padom to akceptujeme.co sa tyka zakonnych veci plne s tebou suhlasim.co mi vsak vadi je to ,ze z celeho clanku od stanaparizu,ktory bol inac na slusnej urovni(moj nazor),si vytiahol jednu vetu-(,,Mám priateľov a aj ja som majiteľom vysokonohého duriča a nikdy som sa na spoločnej poľovačke nestretol s negatívnou reakciou na výšku môjho psa alebo so zákazom zúčastniť sa poľovačky s využitím môjho psa na durenie.)-ktorej si sa chytil aby si obhajil svoje.nikto sa s tebou nehada ako je to podla zakona,no netreba to brat tak uzkoprso ved autor len filozofoval..ak by malo byt vsetko podla zakona tak mi povedz kde si psa vycvicim,ved ak nie je polovne upotrebitelny ,lebo ho na skusky este len pripravujem,na polovacke nema co robit.8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36657 od johny
Odpoveď od johny na tému všetko o poľovných psoch
Papo má tvoj Démon duričské skúšky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36658 od papo
Odpoveď od papo na tému všetko o poľovných psoch
andy, odpovedz mi ináč: je v poriadku, že na úvodnej stánke PIDu je článok, v ktorom sa nejaký názor verejne obhajuje porušovaním zákona? to nie je filozofovanie! a tonaozaj nevieš, ako sa pripravuje pes?8o
<br/>
<br/>
<br/>Johny, demon má brlohárske skúšky, prečo sa pýtaš? žeby duril? ale choď... :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36660 od papo
Odpoveď od papo na tému všetko o poľovných psoch
a tak mi tu vychádza, že som ja spravil chybu, tak sa úprimne ospravedlňujem všetkým urazeným ješitnostiam, je mi to ľúto! už to nikdy nespravím! a berem si ponaučenie, že sa treba s pánmi redaktormi, ktorí by tu mali bdieť na nejakú úroveň, len po pleci potľapkávať, to bude pre všetkých asi najlepšie. aby sa mi ešte nedostalo ponaučenia, čo si tu dovoľujem, čo som pre túto stránku spravil.
<br/> a aby som sa znovu nedostal do problémov, tak vyhlasujem, že predošlý príbeh je napísaný podľa vymyslenej udalosti a prípadná podobnosť je náhodná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36661 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému všetko o poľovných psoch
hej ale su to duriče, a druha vec takže si to zoberme tak nevyjadrujme svoj nazor ale dodrbeme duričiarov, jazvečikarov, terieristov a ostatných ktorý napríklad nemajú predpísane skúšky ale využívaju týchto psov či na durenie alebo dohľadavku zveri na ktoru nemajú urobené skúšky, pes je v prvom rade na pomoc poľovníkovi, a myslím si že ten článok vznikol na podnet toho čo bolo prednedávnom povedane na jednej kynologickej akcii, tak preto by som ťa poprosil nevyber z každého čláku len jednu alebo dve vety a vysvetľuješ si to po svojom, je uplne jedno kto ten článok napísal ale ide tu vlastne o to čo sa v tóm članku snaží autor vysvetliť, skús to pomaly ešte raz prečítať a zamyslieť sa.
<br/>
<br/>Len toľko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36663 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému všetko o poľovných psoch
papo.tym filozofovanim som myslel ten clanok ako celok ,a to ,o co v nom v prvom rade slo-teda o uvahu o tom ci je limit 50 cm spravne riesenie alebo nie.a nie tu jednu vetu vytiahnutu z kontextu.takze odpoved-clanok je v poriadku,ta veta nie,no s tym uz nic nespravime.s tym vycvikom mas pravdu,neskor mi zaplo ze som uviedol nestastny priklad,beriem spat.:x
<br/>inak nie som jesitny,a neurazam sa,to skor ty,ako tak citam.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36664 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému všetko o poľovných psoch
tak sa spravilo :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36665 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému všetko o poľovných psoch
Vazeny pan PAPO . Na margo Vasej poznamky ohladom mojeho nabadania k nedodrziavaniu zakona som danu vetu , ktora Vam nedava spavat stiahol z clanku aby kvalita Polovnickej informacnej databazy neutrpela na svojej serioznosti a vaznosti . Dufam ze je to pre Vas dostatocna satisfakcia . Bol by som nerad aby pan Takacs bol popotahovany za to, ze jeden z jeho redaktorov hrubo porusuje zakon . Dalej som nahradil slovo psy na durenie slovom durice aby bolo kazdemu jasne ze vymenovane plemena nie su chrty alebo nebodaj ina plemena ale cistokrvne durice ktorych historia siaha az do doby keltov .
<br/>
<br/>Redakcia PID sa tesi na Vase dalsie podnetne prispevky.
<br/>
<br/>s pozdravom Jaro Kučík - redaktor PID

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36666 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému všetko o poľovných psoch
ps: Este poprosim o prepacenie ze doslo az tak neskoro k odstraneniu tej inkriminovenej vety ale bol som polovat so svojim vysokonohym duricom na prekrasnom Liptove .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36670 od papo
Odpoveď od papo na tému všetko o poľovných psoch
viktor, je mi úplne jedno, kto je autor, ver mi, že to nehrá úlohu, ako sa mi tu snažia postrčiť... a nevyjadrujem sa k odbornosti článku, nemám s tým skúsenosť. a môj názor na kynologické dianie som už prezentoval, takže na neadekvátne reakcie som sa snažil odpovedať slušne a s argumentom. bohužiaľ, napriek ospravedlneniu, že som si dovolil mať iný názor, vidíš reakciu. no na zaplakanie. a len pre teba, môžem spávať dobre, len ma mrzí takýto vývoj, ale z už známych dôvodov nebudem na ne reagovať. howgh:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36673 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému všetko o poľovných psoch
Nevím,proč se tu zbytečně hádáte,když to v zákoně stejně zůstane a stejně se to i nadále bude tiše porušovat, protože bez vysokonohých honičů to v celé řadě honiteb dnes ani nejde...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36909 od DKo
Odpoveď od DKo na tému všetko o poľovných psoch
Hanblivky
<br/>V sobotu, keď som kráčal s potvorami dole dolinou, pristavil sa pri nás Laco pariaci sa na bajku do Havranova. &quot;Ahoj.&quot; Nazdar.&quot; &quot;Čo nové?&quot; atď...chládok
<br/>Vtom ide zhora auto. Velím: &quot;Na bok!&quot; Auto zastavuje, okienka sa sťahujú, posádka troch dievčeniec vehementne naťahuje ruky k potvorám a láska ich. Na nás ani nemrknú. Venujem im úsmev, ony nič. Kývnuc hlavou k potvorám prerušujem trápne ticho: &quot;Ich každý a nás nik.&quot; Laco zavalí: &quot;Asi sú to lesby, keď sú na suky.&quot; ... a tri pohľady na úprku si odkladám do pamäti.
<br/>Kedysi, keď u nás na doline stretol človek človeka, vždy si aspoň kývli. Psy si kývajú furt.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36913 od demo
Odpoveď od demo na tému všetko o poľovných psoch
:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36966 od Gerry
Odpoveď od Gerry na tému všetko o poľovných psoch
Nebol cez víkend niekto na MSBLJ alebo MFV??;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36973 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému všetko o poľovných psoch
Bol. Prečo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36981 od Gerry
Odpoveď od Gerry na tému všetko o poľovných psoch
Pýtam sa len pewto že sme sa možno aj stretli..:)Bol som zapisovať

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36986 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému všetko o poľovných psoch
So Zuzkou na MS, alebo na memoriáli. Ja som sa zdržiaval väčšinou pri MS. Nakoľko Peťovi doslúžila ku koncu tlačiareň, bol by som rád, keby si mi poslal výsledkovú listinu, ak ju samozrejme máš. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36987 od nugy
Odpoveď od nugy na tému všetko o poľovných psoch
Nazdar! Aj ja som tam bol. Musím povedať, bolo tam superácky. Ak môžeš a máš tú výsledkovú listinu, pošli ju prosím aj mne. Ďík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.229 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 433 návštevníkov a žiadni členovia on-line