Akú zbran si vybrat?

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3614 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému Akú zbran si vybrat?
A ake patrony by ste odporucili na lisky?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3617 od kus
Odpoveď od kus na tému Akú zbran si vybrat?
Michal003: Najlepšie celoplášť a môže byť aj český.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3626 od volfko
Odpoveď od volfko na tému Akú zbran si vybrat?
tak teraz ste ma poriadne znechutili:( dlho som uvazoval nad ZKK 600 7x64,ale kolegovia ma odradili"ked uz kupis kup si nove"tak som si kupil CZ 550 Lux 7x64,aj cenovo bola dobra(22000sk)Ale dufam ze mi to aspon par rokov vydrzi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3629 od waldemar
Odpoveď od waldemar na tému Akú zbran si vybrat?
ahoj,
<br/>...nechcel som mojim prispevkom povedat ( s tym lisiakom) ze to je tak a nie inak, len som zdelil svoju zatial poslednu skusenost s tymto kalibrom a konkretnou strelou...(mozno to bola nahoda)...tiez som co sa tyka lisok presiel na celoplast...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3666 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Akú zbran si vybrat?
Potrebujem poradiť chcem kupiť novu kozlicu prip. aj staršiu ak bude v dobrom technickom stave ( 6,5 prip 243 win. gula) pre ženu v stredných cenových reláciách viete mi niekto poradiť kam sa obrátiť? Nemala by to byť žiedna česká kozlica pretože tie su pre ženu trošička neotesané, ale to je len môj názor . Vopred dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3670 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Ak chceš peknu kozlicu - guľabrok, odporucam 6,5x57/20/76 Antonio Zoli. Mal som ju v rukach vo Zvolene. Predajna sa vola Autokompo a z produkcie A.Zoli ti zozenu hocico. Je to len vec financii. Zbran bola lahka a aj kaliber pre zenu akurat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3674 od jager
Odpoveď od jager na tému Akú zbran si vybrat?
Rado môj názor je ten, že ak kupuješ zbraň pre ženu, nemal by si ju vyberať podľa kalibra. Kaliber predovšetkým prispôsobujeme druhu zveri, ktorý bude prevládať medzi lovenou zverou tvojej manželky. To znamená asi toľko, že na jeleniu zver strieľame strelivom ktorého ranivosť a dopadová energia na 100m je rovná min. váhe lovenej zveri a to bez ohľadu na pohlavie strelca. Správne by podľa mňa bolo zamerať sa skôr na výrobcu, u ktorého v ponuke sú i tieto stredne ťažšie kalibre,(7x57, 6,5x57, 6,2x52, 7,62x39,...) ale v ľahšom prevedení. Ale zase pozor! Príľiš ľahká zbraň z väčším kalibrom ( 7x64, 30-06 spr.,8x57 JS, 8x64 S, 9,3x62, 9,3x74)by zase mohla byť problémom pri obsluhe takéjto pušky. Tak ako hovoril Verich, Priměřeně. Držím palce aby si vybral tú správnu pušku.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3683 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Akú zbran si vybrat?
Moja priateľka dosť útlej postavy vlastní IŽ 18 .308 a jej sa zdá že vôbec nekope, takže rážou sa neobmedzuj ak o to ide. Skôr či bude ochotná sa naťahovať s kozlicou, ale to máte asi vydiskutované;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3685 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Akú zbran si vybrat?
to sme už rozoberali chce kozu a s tým asi nič nenarobím, A do toho zvolena som volal maju tam na sklade zrejme sa tam na nu pôjdeme pozrieť nech si ju vyskuša oťažkať a založiť do ramena a pod. tak aby jej sedela!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3690 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
Rado podívej se ještě na BETTINSOLI v kvalitě rozdíl neni zas tak velký proti ZOLI ale cenově ano jsou to fabriky v jedné ulici a BETTINSOLI dělá brokovnice pro BERETU a ta by si určitě nenechala kazit jméno

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3692 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Akú zbran si vybrat?
všieš aj neakého predajcu kde by sa dala zbran aj vidieť a vykušať chytiť do ruk?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3695 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
Rado v PaR 5 2005 je článek a ještě v jednom čísle v archivu na této stránce tam bude možná uveden prodejce na www.gunshop.cz[/]www.gunshop.cz je kompletní nabídka bettinsoli .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3713 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
Nové Zámky Podzámska 26 tel.fax035 6400 200 má reklamu v loňském katalogu HUBERTLOV

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3732 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Má niekto z Vás guľovnicu A.Zoli? A aké má s ňou skúsenosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3737 od eso
Odpoveď od eso na tému Akú zbran si vybrat?
Chlopi, ake mate skusenosti s jednoranovou guľovnicou IŽ - trebárs v kalibri 222-223?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3761 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Akú zbran si vybrat?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3764 od cimbalik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3776 od hajnik
Odpoveď od hajnik na tému Akú zbran si vybrat?
Kurt jedna otázka na teba. Už si strieľal s ižky ? Ja osobne áno a vôbec sa mi táto zbraň nepáči ale samozrejme je to vec názoru.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3783 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Akú zbran si vybrat?
Strieľal a mám pocit že na mňa je tam trocha krátka pažba. Inak sa mi drží dobre. Spúšť ide príliš ťažko a zo začiatku bol problém s vyberaním nábojov. Kamoš mal kus na ktorom išla extrémne ťažko páka ktorou odomyká. Pokiaľ viem na každom kuse je nejaká chyba, ale všetko odstrániteľné maličkosti. Vzhľad najmä predpažbia je dosť priemyselný, ale prekvapivo dobre sa to drží. Pre toho kto zháňa lacnú flintu a nezáleží mu na image:P je to podľa mňa dobrá voľba. Flinta cca 5000,- úpravy u puškára + oceľová montáž (priemyselne sa nevyrába) možno cca 3000,- a máš spoľahlivú šikovnú flintu. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3793 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Akú zbran si vybrat?
a nebylo by lepší koupit ZBK 110 když chceš 222 v Česku stojí kolem 6000 kč standart a k tomu vytahováni zlamovací zbraně nemají moc rády náboje s drážkou kolega měl IŽ 18 308 WIN. a několikrád měl problém i s nevystřelený nábojem nakonec ji prodal a koupil 7.62x54R

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 319 návštevníkov a žiadni členovia on-line