Kormorán

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6017 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
mne sa páči, že všetci ochranári individuálne, že aby sme ich nehádzali do jedného vreca...ale to je mimo témy...:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6018 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
zabudol som tam slovíčko "tvrdia"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6019 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Kormorán
Mne sa zase nepáčia arogantné príspevky niektorých anonymných autorov.
<br/>Volám sa Jozef Izakovič a nemám problém diskutovať s každým normálnym poľovníkom o akýchkoľvek problémoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6020 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
ja som rybár, a možno by bolo dobré, keby niekto z &quot;ochranárov&quot; prišiel debatovať na rybárske fórum

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6022 od vjedator
Odpoveď od vjedator na tému Kormorán
Vidíš Jovic, zase to komplikuješ. Jasné, že aj my sme ochrancovia zveri, ale Vás v globále nazývame ochranári. Lebo neviem aký iný názov na Vás použiť-myslím tým ochráncov registrovaných priamo v nejakej forme združenia, alebo spolku na ochranu prírody. Tak sa tu teraz naťahujeme na marginálnych veciach a nie na poriadnych. Zbytočne to tu zavádzame.
<br/>Ale pre ujasnenie nám uveď ako máme nazývať ľudí registrovaných a aktivistov s spolkoch na ochranu prírody, ale tak, aby raz a navždy nedochádza lo k zámene a bolo jasné, že sa jedná práve o týchto ľudí. Dík.
<br/>A nemieril som to tak, že si čierna ovca, poznám viacerých rozumných ľudí, ktorí prevádzajú obdobnú činnosť, ako Ty. Mal som skor na mysli celkový dojem, ktorý tieto organizácie u verejnosti budia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6023 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Kormorán
Klobuk, ja žijem v lesnom prostredí. Venujem sa ochrane dravcov a priznám sa, že v rybách sa vyznám veľmi málo. A nechcem mudrovať do niečoho čomu nerozumiem. Ale napíš adresu toho rybárskeho fóra, možno si tam niektorí ochranári venujúci sa vodným ekosystémom prídu s Vami vymeniť názory.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6024 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
na upresnenie sú to stránky www.ryby.sk/index.php?go=chat&chat_type=public alebo www.onarb.sk/phpBB2/viewtopic.php?t=94. treba sa tam prihlásiť, predstaviť tak ako tu nižšie a môže začať debata, verím že bude ďaleko pestrejšia ako tu, myslím ku téme kormorán.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6025 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
ja som myslel že tu sa rieši problém kormorán8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6026 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Kormorán
Vjedator, ja nič nekomplikujem. Je to jednoduché. Každý spolok alebo organizácia má svoj názov. A &quot;ochranári&quot; je naozaj široký pojem. Je to od ministra životného prostredia až po Teba a mňa. A keď už, tak píš aspoň ochranári toho a toho.....
<br/>Ja sa napr.považujem za ochranára divokej prírody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6027 od vjedator
Odpoveď od vjedator na tému Kormorán
Tak ja som teda ochranár rozumného ľudového poľovníctva, divožijúcej prírody a zachovania rovnováhy v nej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6028 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Kormorán
Prosím, nemýľte si fórum s pokecom! Kľudne si to tam vydiskutujte, prosíííím!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6029 od vjedator
Odpoveď od vjedator na tému Kormorán
O čo Ti ide? Aj tak by sa tu nič nedialo, keby sme takto spolu nediskutovali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6030 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Kormorán
a najviac ma potesilo ze &quot; sloboda zvierat &quot; a pod. sa chcu podielat na novom polovnom zakone . ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6031 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
a fórum slúži na čo?:P:P, veď je to len rozsiahlejšia možnosť ako pokecať , alebo nem? ale neviem prečo keď sa tu rieši problematikuš kormorána, sa tu mieša z &quot;ochranárov&quot; niekto, kto stráži les a dravcov v lese?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6034 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Kormorán
Klobuk vyjadrit sa moze kazdy , ale bohuzial vseveduca SOVS tu teraz nie je je na PN a ostnatny clenovia nemaju chut , mozno odvahu vstupit do jamy levovej ci uz u nas na fore alebo u vas na rybarskom fore .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6037 od Jano_Ripka
Odpoveď od Jano_Ripka na tému Kormorán
Pocujte. Z akeho dovodu davate slova ochranari a podobne do uvodzoviek? (Nie je to o kormoranovi, ale tak je to vo viacerych forach, tak je jedno, kam to pisem.) Apriori ich beriete ako svojich protivnikov. Klobuk je rybar, priletia kormorany, chcu zrat ryby, kormorany treba postrielat, je tak? A Jaro, co je smiesne na tom, ze Sloboda zvierat sa chce k niecomu vyjadrovat? Nerad by som mal dojem, ze by ste boli najradsej, aby ste si robili, co chcete a nikto si to nevsimal. Doba je zla :-) Kontrolovat treba vsetko. Aj riesenie problemu s kormoranom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6038 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
jasné že sa vyjadriť môže každý. hlavne konštruktívne od SOVS-u, a nie len samé ja nič, to tí druhí, čo sú iní ako ja:[. Myslím že na rybárske fórum sa neodváži nikto. Sami vedia už do akej šlamastiky sa dostali a povedal by som, že sa z toho len tak nedostanú....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6040 od vjedator
Odpoveď od vjedator na tému Kormorán
Jano Ripka teraz objavil teplú vodu a čumí, že je už aj s kohútikom! Ale zatiaľ ešte ani nevie, ako sa to používa.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6041 od klobuk
Odpoveď od klobuk na tému Kormorán
Keď bude prilietať kormoránov toľko,koľko zhruba asi pred min. 7 rokmi, tak ich vlastnoručne nakŕmim. Neviem či streľba pomôže, ale určite je to možnosť časti riešenia tohto problému. Ale za to, aby ich likvidovali na hniezdiskách určite budem a pokiaľ taká petícia bude, tak ju podpíšu všetci rybári z postihnutej európy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6044 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Kormorán
Jano - za prve : ak si navstivil aspon jeden utulok vies ako tam tie zveri ziju , za dalsie tito ludia nemaju ani paru o com polovnictvo je ! za dalsie : vidia v nas len ozratu bandu s puskami , za dalsie : vacsina z nich sa bude buchat do prs co su oni a pritom zeru maso a nosia kozene veci a mozem pokracovat .
<br/>Pseudoochranarske institucia ala VLK sa zrazu pasuju na neomylnych odbornikov kontrolujucich vsetko a vsetkych a pritom su to nejaky skrachovany studenti pocnuc ich velitelom . Nesnaz sa mi tu nahovorit ze treba kontrolovat lebo je doba taka a taka , najprv si kazdy upracme na svojom prahu potom mozeme kritizovat druheho . Tieto skupiny vystupuju arogantne voci odbornikom vo svete uznavanych z ludi okolo lesnictva a polovnictva , rybarstva ! Pred tymito ludmi by mali chodit v predklone a klanat sa im za to co vedia !!!! Nechcem tu spominat Ochranarske spolky aby to Jovic nebral aj na seba : ahoj Jovic . Tieto skupiny zrazu vyrastli po 89 ako huby po dazdi a pod ho chranit . Zrazu boli polovnici skodna v tejto spolocnosti . Doporucujem im precitat si historiu lovu a polovnictva od doby kamennej az po dnesnu dobu . Kto sa ako snazil o zachovanie toho ci onoho druhu zveri a nemusia chodit daleko staci tot do obdobia Rakusko - Uhorska .
<br/>Kludne mozu napisat kolko druhov zveri vykantrili polovnici - kolko ??????????? Kolko skody urobila chemizacia polnohospodarstve , kolko skody robia tzv . ochranari ked uprednostnuju jeden druh zveri pred inym a vyzdvihuju ho na potravinovom retazci vyssie a zvasuju jeho stavy . Nezabudajme na to ze od vtedy ako clovek do prirody zasiahol lovom od vtedy je povinny regulovat jej stavy . A to uz inak nikdy nebude .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.139 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 105 návštevníkov a žiadni členovia on-line