Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8099 od Basky
Bol som v lese, teda lepšie povedané v revíri, aj včera večer, aj dnes ráno; a videl som toho požehane /zo srnčej/...
<br/>Nestíham podrobnosti, takže zhrniem..
<br/>Včera som sa neulakomil na srnčeka ihličiaka s už vytlčenými ihličkami dlhými cca 7-8 cm; /keby už bol september a nemali by sme ešte odstrieľanú kategóriu, tak by to bolo o inom.../; a Dianka s Hubertom ma za to dneska odmenili gombičkárom! /pred chvíľou som jeho foto pridal do albumu v galérii/ 8o
<br/>:):):)8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8128 od cerebellum
Dnes to bola jedna z tych krajsich prechadzok... Najprv srna, potom srnec, ktorého som doteraz este nevidel, potom si to po ceste rovno oproti mne rezal zajac, hned na to som videl srnu so srncekom- gombickárom( videl som ho uz minule, ale nebol som si istý). Na pasu vysli aj 4 jelenice a nakoniec po cetse domov som videl (dobre známeho) srnca. Aj napriek pocasiu parádicka...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8131 od Basky
A čože? Gombičkáre si nechávate na ´zušľachtenie´ chovu..?? :liar::liar:;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8132 od martinhodon
no ja som bol vcera vecer a vydel som srnca (3 vyradovi) je aj na fotke,potom dve srny a zas tri lanstiaky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8134 od cerebellum
Ani nie, ale ja este nemam polovny listok.. :) Ked vsetko pôjde tak, ako má, o rok by som mal mat skúsku z polovníctva. Zatial si musim vystacit fotakom.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8142 od Akela
Foťák a posed sú skvelá kombinácia. Ja som bol včera večer a bol krásny čas. Agát vonia široko-ďaleko. Je tak vysoká tráva, že srncovi som videl len parožky. Ale picol som statného lišiaka v rámci tlmenia škodnej na nejakých 80m. Potešilo ma, že Rem. 223 ide výborne /ako obyčajne/. Pšenica pomaly ide do mlieka - už chystám 308 na diviačiky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8156 od jand
Včera večer som sa po dlhšej dobe dostal do revíru bolo pekné počasie tak som si sadol na posed v mojej obľúbenej lokalite a urobil som dobre .Postupne som videl 3 srny,1 srnec 3 vt. mimochodom veľmi pekný v tele aj v paroží,4 srnce 1 vt. z toho 1 ks lovný ,2 ks chovné s parožkami zakoncenými vidličkou a 1 ks mal ihlice dlhé do 20 cm -veľmi nádejný srnček.Neskôr mi ešte vyšiel 1 ks srnec 2 vt.vysoko chovný.Cestou k autu som ešte videl 2 srny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8158 od hajnik
Dnes bolo nádherné ráno, veď už bolo aj načase, doteraz stále iba pršalo. Bol som vonku aj s kamarátmi. Mal som 1. srnu a jelenicu z jelenčaťom. Po diviačikoch ani stopy. Neviem odkiaľ ale v okolí sa pohybuje 6. medveďov. Kamarát mal jedného aj ho odfotil ale záber sa nevydaril, škoda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8171 od cerebellum
Včera po dlhšom čase danielica, a 10 kusov srnčej. Našiel som aj obhryzenú (panvovú ?) končatinu zo srnčej. Dám ju do fotoalbumu v prírode.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8174 od stiffler
no dnes som bol s kamaratom v lese ,sice sme mali ist traja len nejaky podrazak , ze VLADOSYN , nas nechal v stichu.no ale vydeli sme asi 100ks muflonov,to su muflonky,muflony,mufloncata..a k jednym sme sa priblizili asi na 2 metre,skoda ze som nemal ani fotak ani kameru.a tiz sme vydeli 2 danielky,po vysokej zvery ani stopy:liar:,by ma zaujimalo ked sa flakaju;)ale inac pohodaa....8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 11 mesiacmi #8175 od Jirka-CZ
Letos mi Diana na srncích nějak přeje. Po třech paličkářích jsem včera střelil svýho zatím nejstaršího srnce. Hospodář ho odhadnul na 10 let. Pěkně jsme ho zapili, ještě teď mi je trochu špatně.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8187 od martinhodon
vcera som bol prespat na posede a celkovo som videl 8 diviakov,medvedicu s mladim ,jedno jej chyba,5 kusov srncieho s toho 2 srnce jeden je aj vo fotogalerii,3 jelenice,a 8 diviakov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8188 od palix
no ja som bol do 12tej na posede je tam taka velka luka .ako som tam prichadzal po skoro 1.5h cesty zbadal som ze tam nieco je.bol to 5 lani a jeden jelen presne aky neviem ale najskor10torak. a 5diviakov. po chvilke sa na luku doteperily este 3kusy diviacej a ne koniec popod posed mi prisla diviacica s prascamy.potom som sa vratil nastastie domov.ked som to hovoril ujovy kde az som bol a ze som bol sam povedal ze som sialenec na slobode.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8189 od cerebellum
Dnes som videl 3 srnz, 1 srnca, 1 jelenicu a 2 danielice.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8190 od stiffler
no dnes som nebol v lese a na rybach a chytil som 8 kaprov ....ja viem ze sa to sem nehodi ale musim sa pochvalit .:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8212 od Basky
Toho roku v revíry som ešte deň bez zveri nezažil. Potvrdil to aj tento víkend, podrobnosti už písať nejdem, ale idem sa do obchodov poobzerať po kvalitnom FOŤÁKU...!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8218 od zacharda
Mať možnosť prechádzať sa po revíri kde je dostatok zveri je zážitok. Les je pekný aj tak, ale zver mu dodá čosi krásneho. Ja som v PZ s takým revírom, v ktorom je zveri už nie tak veľa ako pred &quot;pár&quot; rokmi. K tomu sa ešte pridá bujnejúca vegetácia lužných lesov, motorkári, mestská civilizácia a stretnutie so zverou sa stane čisto vecou náhody...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8221 od cerebellum
Tráva je uz riadne vysoká, ale aj napriek tomu som dnes v lese videl 8 kusov srncej (z toho 1 srnec), 2 danielice a 2 jelenice. Zdá sa mi, ze z miest, kde sa pasú ovce, zver odchádza.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8295 od cerebellum
Dmes som v lese mal zmiesane pocity... Na krku mi visel fotak, v ruke som mal stativ (po dlhsom case).. Videl som danielicu s danielcatom , srnca- ihliciaka, ktory si prave vytlkal parozky, z jedneho mu lyko zoslo a druhy bol este v lyku a cestou domov sa asi 30 m predo mnou pasol stary znamy &quot;fotogenicky&quot; srnec... Inac tie zmiesane pocity som preto, lebo v lese som zistil ze baterku z fotoaparatu som zabudol doma v nabijacke!!!!:{ :{ :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8296 od brano
Tak to by som nechcel zazit, muselo mrziet:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.155 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 319 návštevníkov a žiadni členovia on-line