Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8876 od Jano43
Prepáč, bola to moja zvedavosť na prispevok "vik" zo 17.júla

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8880 od nugy
Včera večer som čakal na lišky,ale videl som iba dvoch zajou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8888 od Stefan49
Nic sa nestalo, rad sa vraciam do vsetkych rubrik, ale ked sa to zacne miesat jedno z druhym je potom z toho metelica, neda sa sledovat tema! Myslim ze vsetci by sme si mali davat na to pozor---ved sa jedna o zaujem vsetkych!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8906 od vik
Uznávam, ospravedlňujem sa. Aj mňa ruší miešanie tém, len mi to nedalo nenapísať moju skúsenosť...Ja som zase reagoval na Astronomov príspevok...
<br/>Vďaka za upozornenie...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8910 od Stefan49
..je mi to jasne! uz aj ja som sa dostel do &quot;horucej veci&quot; s pokracovanim na inych temach, radsej si zacnime (ak je treba ) novu rubriku.
<br/>Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8913 od nugy
Včera večer som bol vonku a bolo úplne mrtvo.Traktorista povedal že videl túlaveho psa a ja som vydel milencov v dateline.Akurat si obliekali spodne pradlo:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8914 od martinhodon
mal si ich ist skontrolovat ci nepotrebuju pomoct ( dame ) :]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8921 od Akela
Nugy, Ty si tých milencov vydel s tvrdým? To sa ani nedivím. Označ lokalitu pre prípadných záujemcov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8922 od astronom
Bol som včera pozrieť srnčeka. Na lúke, kde som sa rozhodol posadiť na posed, partia &quot;ochranárov&quot; kládla oheň a čosi si opekali. Bolo to však vo vzdialenosti takých 350-400m tak som predsa len zostal na posede. Po niekoľkých minútach sedenia som sa rozhodol písknuť. Či som pískol tenko, prípadne bol ten zvuk nejako inak skreslený, vyšla z krovia na pokosenú lúku (teda úplné strnisko) najprv srna, po chvíli srnča a nakoniec srnec (výradová dvojka). Keďže dvojky máme už odstrieľané len som mu zamával. Neskôr som sa pobral pozrieť druhú lokalitu. Keď som tam prichádzal, oproti mne cválala dievčina na koni a okolo nich pobehoval pes (tuším to bol husky). Naštvatý som sa otočil a vracal sa ku &quot;ochranárom - kuričom&quot;. Tento krát sa návrat oplatil, Prekvapil som líštičku a to prekvapenie už nerozchodila. Odovzdal som ju na monitoring besnoty. Naviac bola napadnutá prašivinou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8930 od nugy
Pardon,hrubka sa zbludila.:-p:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8933 od stiffler
dnes som sa tulal po lese a sem-tam som pocul suchot ked mi vbehol do cesty jelen ,bol to 14-torak ,parohy mal este cele v liku,pekne stavany predpokladam ze to bol jeden z najsilnejsich jelenov na okolii,uz sa tesim ked bude rucat po celej hore.presiel som cez kopcek a na jeho vrchole staal mlady daniel,vitiahol som kameru a sup uz ho nebolo.a tak si zase spokojne cestujem po lese dalej ked nic nemam natocene,ako som sa tulal videl som lisiaka tiez este nejakych jelenov tusim 12-torakov,a ako vzdy milioooon muflonov.no teda ked som nic nenafilmoval tak som aspon nasiel zhod z jelena bol to mlady ihliciak asi 10cm :D.a este som vydel pekneho lopataka;)pekny zazitok:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8935 od Akela
Chcel by som Ťa poprosiť, či by si mi nemohol na Teba dať mail. Mal by som nejaké otázky ohľadom muflónov. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8944 od zachi
Kde sa nachádza ten raj ak smiem vediet?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8945 od brano
vcera sme boli na polovke, ja s digi fotakom a buduci svokor s puskou, ulovil som ja:D, najprv sme videli pri prichode srnca a srnu pri svadobnom tanci, super divadlo, ked sme sa blizili autom, ale uz som ich nestihol natocit, na posede sa nam ukazali dva jelene, mlady sestorak a statny desatorak, potom este srna z mladymi, som bol rad, ze som v tej mega trave nieco videl:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8949 od stiffler
v malych karpatoch ,presnejsie pri modre uplne presne v dolanoch-castej ,a miesto v horach sa volaa Holind....ale asi nepoznas ,predpokladaam.Akela:mioki1@azet.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8982 od Waldo
zdravim pani !
<br/>tak v nedelu rano po neuspesnej rannej postr&amp;#239;ezke, cely namrzeny z neuspechu som sa pobral do casti reviru nedaleko dediny. Ze ked uz nic neprislo tak aspon tulavu macku strelim....No prisla mi do rany mlada este nedorastena liska tak som vyskusal na cca 130m. Po vystrele urobila 2 kolecka a hybaj asi 40m a potom zmizla :( Bol som v tom ze som slepy a netrafil som ale siel som kuknut....Lezala tam zhasnuta a strela jej cez vystrel vytiahla pluca;/ Normalne som nechapal ako mohla taka mala liska odbehnut taky kus po strele z cal.7x64 11,2g...doteraz mi veskera skodna ostala v ohni....8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8984 od Basky
To je v pohode, waldo. Ak budeš poľovať dlhšie, ešte zažiješ aj menej pochopiteľné veci. Videl som už aj po onakvejších kalibroch a dobrých zásahoch líšku aj na väčšiu vzdialenosť odbehnúť... 8o Nie všetko v prírode sa udeje podľa vzorca, schémy, príručky...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8990 od astronom
waldo - 30-06, 11,7g strela, zásah z posedu na cca 20m, šikmo z hora cez komoru. Líšku strela čiastočne vyvrhla. Líška si pri úniku vytrhla časť čriev a zmizla mi v kroví tak, že som ju nenašiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8991 od Waldo
Tak to je sila8o Ja som raz tiez lisku vyvrhol projektilom ale ta veru uz nikam nesla :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #9018 od nugy
Dnes sme tu mali uprsany den.Poobede sa troska umudrilo,tak som o 18tej vybehol.Na posede nic,cestou spät som strielal po macke,ktora mi usla do kukurice.No napriek tomu sa mi cestou podarilo ulovit este dve.Diana sa na mna konecne usmiala po dlhej zakliatej dobe.:) DAKUJEM DIANA

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.165 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 182 návštevníkov a žiadni členovia on-line