Boli ste dnes v lese?Ako bolo a čo ste zažili,videli?

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8322 od cerebellum
"Muselo mrziet" je len slaby odvar toho, co som zazival... :( Ale dnes mi to priroda vynahradila a po prvy krat v zivote som sa stretol s jazvecom- a rovno s dvoma. :D Fotka je robena z videa, takze je nizsej kvality...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8323 od miso
Ja som mal dnes šťastie na srnčiu. Videl som asi zo 3 srny,jednu s malým nezbedníkom(čkou):)..A podvečer mi vyšiel srnec s ešte nevytlčenými parôžkami..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8332 od astronom
Už dávnejšie som objavil obsadenú líščiu noru. Koľko je v nej dorastu neviem presne, ale minimálne 3 ks. Dnes som začal s čistením nory. Jeden odrastený a odvážnejší lišiačik odbehol od nory takých 30-35m a tam skončil svoju životnú púť. Druhej líštičke som daroval život, nakoľko bola tesne pred norou. Tu som nechcel strieľať, aby stará líška nepresťahovala celú rodinku. Veď určite odbehnú ďalej aj ostatné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8337 od Basky
Prijmi úprimnú sústrasť... :{
<br/>Mne k prechodne zhoršenému zdravotnému stavu prispelo aj to že na vychádzke do revíru som prvý raz po veľmi dlhej dobe nevidel ani chlp, len trošku spevavého peria... :{:{:{ :-o:-o:-o :{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8338 od brigo
asi preto si nic nevidel ze si mal ten novy fotak:P:P
<br/>mas so sebou fotak tak nevidis nic(niekedy)raz si ho zabudnes a vidis tolko zveri ze az...:[:D8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8342 od tibo
Po dlhom čese som sa tešil s pripraveným foťákom ako stará matróza prevedie svoje detičky,ešte v pásikavých pižamách do pšenice doraňajkovať.Bolo by to po štvrtý rok čo by som ju sledoval ako stojí v strede cesty a necháva prejsť dorasť ako policajt pred školou.Čo už,keď musia včelári zametať a upratovať kočovný voz už o štvrtej ráno?:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8366 od astronom
Včera večer som sa bol prepotiť v lese. Muchy a iná háveď poriadne otravovala. Nečudo, že zveri bolo vonku pomenej. Videl som iba jednu jelenicu dve srny, jedného srnčeka I. VT (o vytåkaní ešte ani nesníva), jednu líšku a jedného čierneho kocúra, pokúšal sa mi prebehnúť cez cestu no neprebehol (nie žeby som bol poverčvý, ale istota je istota).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8367 od sponzi
:] mne aj prebehol, ale mal som zo sebou desaťročnú stavačku, ktorá predviedla, že ešte vie zabehnúť...Inak samý komár a srnčie hlavy z obilia, kukurice a tráv.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8373 od stiffler
no aj ja som bol lenze som bol chystat drevo:(,no vydel som pekne stopy vysokej zvery ,cudoval som sa ze tak blizko v lese chodia jelene8-)ale inac brrrrr..komare:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8374 od cerebellum
Dnes boli komare a spol hyperaktivne... Inac videl som srnciu. Cestou domov ma zozadu skoro zrazila srna s gombickarom (prefrcali cca 15m odomna)! Asi ich nieco vyplasilo. A aj srnec, ktoreho som pozoroval sa spraval zvlastne. Mozno sa tam niekde pohybuje rys...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8391 od Basky
Nebola tá zmena správania srnčej spôsobená skôr zmenami počasia, dusnom a zvýšenou aktivitou cicavobodavého hmyzu..? ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8395 od martinhodon
tak pred dvoma dnami som bol namerat okna na posede a stretol som sa s medvedom,najskor sme boly od seba asi tak 30m ale neskor 10m.to uz bola kritycka vzdialenost.ale rozhodol sa ujst,nastastie nezautocil ale usiel prec.a este okrem toho medveda som videl aj srnca 3 vyrad a tri srny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8397 od stiffler
dnes opät na dreve,lenze rano a uz som vydel aj tu vysoku.Dost pekne jelene.A taktiez nejakych muflonov.8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8398 od Basky
Gratulujem k zážitku aj k pekným obrázkom... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8421 od Tomas
Včera rano 1 srna,2 kusy dančej ktoré sa pásly na pokosenej lucerke a v lese mi prebehla vysoká.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8422 od miso
Dnes som mal so svojím fotoaparátom šťastie:P. Najprv som cvakol v tráve sediacu mladú líšku,nato mi prihopkal zajac a a podvečer mi prišiel s dobrým vetrom srnec asi na 5m, tak sa mi okrem iných fotiek podaril aj pekný detail. Ostatne fotky som nahral do fotoalbumu...8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8457 od martinhodon
no tak dnes som mal dve jelenice s jednym mladim jednu srnu a zajaca.po diviacikoch ani stopi:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8473 od Tomas
Veď oni sa niekedy ukážu, ja som ani nevidel diviaka nejake 3 mesiace:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8481 od cerebellum
Po dlhsom case som dnes v lese zazrel lisku( mala nadherny kozuch). Inac som videl srnca I.vt - vyradoveho, jelena, jelenicu s jeliencatom, jedneho z jazvecov, co som videl minule (prisiel ku mne na 3 kroky) a nakoniec znameho srnca. Je najvyssi cas pokosit luky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8486 od macek
NO ja som bol v čera v hore a nevidel som okrem bažanta nič..... Tak pripeká, že sa všetká zver zahrabala podzem.... alebo vychádza neskoro v noci.... ;/ [/]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.152 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 328 návštevníkov a žiadni členovia on-line