Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43393 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Eno ja chlieb vynasam , suchy v malych kuskoch len som chcel poznat vas nazor. Takze dik. Len som sa utvrdil v tom ze tym nic neskazim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43397 od pepies
Odpoveď od pepies na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Jaro bonznem ta Edit že jej berieš chleba:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43398 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Mozes ona chleba nejedava :x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43399 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Som sa Peto zlakol ze si daco napisal aj o prikrmovani. Sice ty radsej tym olovom prikrmujes. :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43401 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Nespomínal si, že vlkom staré kusy nechutia? - a zrazu aj staršieho postreleného jeleňa dokážu skonzumovať :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43402 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
kobra mam pre teba jeden velmi ale velmi dobry navrh ,aby ti z nas nebolo smutno chod sa odbavovat na niektoru ochranarsku stranku a nepokračuj tu v tom čo tu pred tebou širila divožienka a vikormt ,pretože vy ste jedna a ta ista kasta,je vidiet že ty maš svoje argumenty a mi tu možme povedat čokolvek stale si budeš trepat len to svoje a ešte jedna rada never všetkemu čo sa napiše

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43403 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
a ešte niečo splietol si si temy:(:(:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43404 od papo
Odpoveď od papo na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
priateľu, mám vážnu pochybnosť, že niekde poľuješ, ba že si vôbec poľovník. na položené otázky nereaguješ, vôbec si mi nepovedal, či si si tú sovu kukol ešte raz. bola to totiž sova z nejakej záchrannej stanice... slepá ako patrón. muž a ak je nejaký marwen odborník, nuž .... podľa scenára asi áno. sú to seriály točené podľa scenára, to by si mal vedieť, alebo pochopiť, alebo si to v tej telke prečítať.
<br/> ale schvaľujem tvoj záujem o zvieratá, prírodu. pokiaľ sedíš doma pri telke, nenapáchaš škodu v lese.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43405 od medard
Odpoveď od medard na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
navrhoval by som rozčleniť túto tému na teoretickú a praktickú podskupinu, v tej teoretickej by bol moderátor kobra...:D v tej praktickej by sme boli potom mi ostatní, zadubení realisti:x:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43406 od medard
Odpoveď od medard na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
kua, malo tam byť mY, budem sa za to kajať...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43407 od pali
Odpoveď od pali na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Nie tak zhurta do neho. Na začiatku mal Kobra vcelku zaujímavé príspevky. Občas sa mu to síce aj podľa môjho názoru vymkne z reality ale to neznamená, že ho treba posielať niekam. Keď sa zamyslím nad niektorými spôsobmi &quot;prikrmovania&quot; laebo skôr kŕmenia, ktoré sú v našich revíroch viditeľné, tiež pochybujem, či je to celkom zdravé.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43409 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Kobra vieš ako sa niekedy točia prírodopisné filmy? Zoberú kus zo zajatia natočia zostrihajú, nahovoria komentár. Niekedy sa autory absolútne neštítia priradiť typický zvukový prejav úplne inej zveri (sám som bol svedkom).
<br/>Výpovedná hodnota niektorých prírodopisných filmov je asi taká ako Dr. House pre medicínsky vzdelaných ľudí alebo C.S.I Las Vegas, Miami a pod. pre patológov, genetikov, fyzikov a pod. Preto som ti napísal, aby si si otvoril knihy (odbornú literatúru) a niečo prečítal. To je ako keby si chcel pochopiť napr. Hamleta z amerického filmu s Melom Gibsonom.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43410 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Ostatným: máte skúsenosti zs letninou zo žihľavy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43412 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Nie z lietadla ale z vrtulnika MI-24. Z lietadla by sa to dalo ak by to bol harrier kralovskeho letectva iba ten sa dokaze vznasat na mieste. Odhad veku losa bol 9r. podla miestnych.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43413 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
tak práve som bol vyniest dve vrecia pšenice s jačmenom a kukuricou...snehu vyše kolien...;) ked ta tak čítam a porovnávam divožienku a jej partiu...nebudeš ty len dáke ich prevtelenie do iného niku...???!!! 8-L lebo oni prestali zabrdat a ty si sa tu vyskytol-vyskytla...a občas ti ujde vy polovníci....vy strielate...vy krmite... a čo robíš ako polovník ty...??? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43420 od medard
Odpoveď od medard na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
len samé dobré, niekedy mierne bolestivé pri príprave:] uvažujem, že to vo väčšom množstve budem sušiť a podávať ako klasickié seno v kombinácii s lucerkou, ďatelinou a mládzou...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43424 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
ja som o tej žihlave počul asi pred 5 timi rokmi od kolegu z Jesenikou,ale moc som tomu nevenoval pozornost ,ste ma teraz dost navnadili idem to vyzkušat a ked sa dožijeme februara buduceho roku o skusenosti sa podelime,myslim tu letninu zo žihlavy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43428 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Kobra
[/]2 tonovy mroz mi nepripada ako mlada. Zeby ho ten ladovy medved zabil len tak pre radost ked jeho nutricna hodnota je horsia ako u mladata?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43431 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
[/]Ten kaferak nevyzera moc mlado a nakoniec ho aj zozrali.
<br/>
<br/>
[/]tento vyzera dokonca kapitalny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #43439 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Prikrmovanie, krmivo, skúsenosti
Kobra trepe sprostosti od začiatku. Ono mu to teda znie logicky, ale vo svojich premisách vychádza z irelevantných údajov, respektíve povie A ale nepovie B. Pravdu povediac ma dvíha zo stoličky už 3 dni pri čítaní jeho príspevkov, ale bol som zvedavý kam až to dovedie.
<br/>Samozrejme, že niektoré spôsoby prikrmovania viac škodia ako pomáhajú, ale to je problém toho ako sa robí a kvality krmiva, nie prikrmovania ako takého.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 376 návštevníkov a žiadni členovia on-line