Slovenská poľovnícka komora

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59610 od andrejpolovnik
Odpoveď od andrejpolovnik na tému Slovenská poľovnícka komora
DKo ovládaj sa a kontroluj sa. Z tvojho slovníka je mnohým už zle od žalúdka. Mal by si sa za svoje vyjadrenia papovi ospravedlniť!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59611 od Limba
Odpoveď od Limba na tému Slovenská poľovnícka komora
V tomto článku pán Lebocký jasne definuje kto nás všetkých zatiahol do nezmyselnej komory, a veru poslanci to tuším neboli.
<br/>
<br/> www.polovnictvo.pluska.sk/polovnictvo-a-...ch-desattisic-3.html[/]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59612 od Limba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59613 od redakcia
Odpoveď od redakcia na tému Slovenská poľovnícka komora
Príspevky užívateľa DKo opakovane porušujú zásady tohoto fóra aj zásady slušného správania. Redakcia Poľovníckej informačnej databázy žiada váženého užívateľa, aby upustil od používania invektív a neslušných výrazov, ktoré sú adresované vždy jednému prispievateľovi do fóra. Redakcia navrhuje tieto osobné spory riešiť mailovou poštou a prispievať do fóra len príspevkami v súlade s jeho pravidlami. V opačnom prípade bude správca fóra nútený prijať opatrenia na zabránenie znevažovania fóra a jeho prispievateľov. Za porozumenie ďakujeme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59614 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Milá redakcia, nesmierne si vážim vašu snahu dodržiavať na tomto fóre zásady slušného správania, len mi prosím pošlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. čo za slušné považujete a čo nie. Mne sa totiž vyjadrovanie inkriminovaj osoby na adresu predstaviteľov slovenského poľovníctva príliš slušné nezdá. Ďakujem za upozornenie i pochopenie. S úctou, DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59615 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Andrej, čestne sľubujem, že sa mu ospravedním, len čo mi príde pod ruky, pardon do cesty tzn. stretnem ho. On, ale najlepšie vie prečo sa mi vyhýba širokým oblúkom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59618 od johny
Odpoveď od johny na tému Slovenská poľovnícka komora
Ja nie som právnik ale myslím že nanútiť niekomu členstvo v organizácii ktorá nie je profesná nie je v súlade s ústavou. A aj tu sa to omieľa. Otázkou potom je, prečo ani tak dlho po nadobudnutí účinnosti nového zákona a zriadení SPK sa nenašiel jeden človek, ktorý by tento rozpor s ústavou napadol zákonnou cestou???? Myslím že tak to bolo aj v Maďarsku, kde následne ÚS zrušil povinné členstvo ... Pýtam sa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59620 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Slovenská poľovnícka komora
Johny, ocenujem tvoj prispevok,trafil si to presne. Namiesto kadejakych kidov,treba urobit to,co ma skutocny vyznam a ucel. Kolko ubehlo casu od prijatia 274ky a kolko ubehlo casu od povinneho clenstva v komore? A nenasiel sa tu nikto, kto by napadol rozpor niektorych ustanoveni 274ky s Ustavou SR. Vypisuju sa tu kadejake uvahy, krivdy, nazory...a to co sa ma urobit, nerobi nikto. Ak nam polovnikom nieco prekaza, tak preco neurobime to, co nam umoznuje zakon??? No a Ustavny sud rozhodne o podnete a vieme na com sme. Je tu niekto, kto sa na to podujme???? Ak nie je, tak tato tema stratila svoje opodstatnenie a treba ju preniest do pohostinstva pri pivo. Je tu aj pravna poradna. Vobec si nespominam,ze by sa doktora niekto spytal,ako treba postupovat pri podani takehoto podnetu. Alebo viete ucinnejsiu cestu k tomu,aby bolo vo veci najjasnejsie???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59621 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
Uf, tu sa toho popísalo...
<br/>Už som aj debil, aj do rúk by som sa mal dostať. Hodnotiaci prispievateľ a silák by si mal v prvom rade prečítať, čo komentujem. Nepochybujem, že keby niekto z Pribiny napr napísal:
<br/>
<br/>Otázka:.. Stále ste mi neodpovedali - na základe čoho strieľate zvieratá v prírode?
<br/>Odpoveď: Ak sa o zver staráme, máme aj legálne právo na odmenu, teda lov. To zviera je teda produktom našej práce. Je to de facto to isté, ako keď poľnohospodár zaseje na poli a potom zožne úrodu.
<br/>
<br/>Otázka: Mačky domáce vám po lesoch isto nebehajú.
<br/>Odpoveď: Veď teraz som hovoril, že včera som ich 12 videl v Trnovci nad Váhom.
<br/>Otázka: V lese?
<br/>Odpoveď: Príroda nie je len les, ale aj pole.
<br/>
<br/>Odpoveď:.... U nás v dedine má jeden 35-ročný chlapec vlčiaka a nikdy som mu ho nezastrelil, hoci som ikskrát mohol. ...
<br/>
<br/>tak by si bol prvý, čo vyletí s kritikou. lenže toto napísal zamestnanec spz, spk, tak to je sväté. Svätá hlúposť to je! A aj šéfom slovenského poľovníctva sa bez hanby nechá označiť.
<br/>Možno niektorým ušlo, že neodpovedal redaktor a text autorizoval odpovedajúci/to znamená, že ho pred vydaním odsúhlasil/.
<br/>Dám ti do pozornosti aj túto vetu, zamysli sa nad ňou:
<br/>... Spolu s vedením zväzu sa snažíme formovať aj ostatných poľovníkov...
<br/>Tak pán zamestnanec sa snaží aj s vedením... spýtaj sa trebárs andrejapolovnika ako vyzerajú v praxi tieto snahy. Alebo ti tu začnem citovať ja, stačí povedať.
<br/>
<br/>Že nevieš prežrieť preukázateľné veci, je tvoj problém. Ja som nič nevymyslel. Len sa pozri na odkaz od limbu, prečítaj si čo hovorí lebocký a pozri si do jeho otvoreného listu. Kedy teda klame, kedy vraví pravdu? A to je časopis, ktorý spz označuje za svoj v uznesení IX.snemu. na mne si nelieč mindrák, ja len na skutočnosti poukazujem, ja som si to nevymyslel. A bohužiaľ som si aj niečo z tej výchovy zažil. Opakovane ti ponúkam možnosť si so mnou prejsť rôzne materiály. Je len na tebe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59622 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Ó, veľavážený, neomylný, najmúdrejší z múdrych, pán hovorca, vy to fakt nemáte ľahké a asi i tie vaše materiály sú vytesené do kameňa a treba ich voziť na fúriku, kedže sa nedajú poslať poštou, elektronickou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59623 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Nuž, ono je ľahšie písať premérovi a jeho strašiť ústavným súdom, ako to na ten súd poslať priamo 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59625 od Limba
Odpoveď od Limba na tému Slovenská poľovnícka komora
Spomínané kádre spravili zo slovenského poľovníctva smetisko. Preto by aj tieto kádre mali odísť na smetisko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59630 od johny
Odpoveď od johny na tému Slovenská poľovnícka komora
- Ty, Tibor, ak zriadime komoru a dáme povinné členstvo, porušíme zákon o združovaní občanov, (§ 3 (1) Nikto nesmie byť nútený k združovaniu, k členstvu v združeniach ani k účasti na ich činnosti. Zo združenia môže každý slobodne vystúpiť.) ... to nám asi neprejde ...
<br/>
<br/>- Hm, tak čo s tým???
<br/>
<br/>- Čo ja viem, čo keby sme našim zákonom doplnili zákon o združovaní občanov tak, že sa nebude vzťahovať na výkon práva poľovníctva??? Potom by to bolo v suchu.
<br/>
<br/>- No, za pokus to stojí, prešli nám už iné hovadiny ...
<br/>
<br/>
<br/>Mohlo to takto byť??? Aké je to jednoduché ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59632 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovenská poľovnícka komora
Ale treba uznat, ze ten rozhovor so,, sefom&quot; slovenskeho polovnictva bol fakt dobry... stalo sa to hitom, srdecne dakujem s. riaditelovi za vcelku usmevne rozptylenie. Mozno bude ten rozhovor pre velky uspech a sledovanost v radoch verejnosti aj oficialne vyveseny na strankach materskych organizacii, patrilo by sa pochvalit sa uspechmi cloveka, ktory nas reprezentuje nielen v zahranici! Prelozit do anglictiny, nemciny a preposlat do sveta, spravte to niekto!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59633 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Fajn nápad, skúste o to požiadať Kanceláriu SPK, alebo lepšie urobte zas nejakú štvavo-trefnú petíciu, aby to kancelária urobila :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59638 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovenská poľovnícka komora
Ta to asi az tak? Neprehanas trosku? Ako nech si ma , resp. utvori nazor na kadre sam, ale aby bolo slovenske polovnictvo smetiskom? Tak trosku len starsi nieco urobili. Ci myslis, ze to vsetko samo? Trosku prr.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59639 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovenská poľovnícka komora
dnes, 20:49
<br/>Ta to asi az tak? Neprehanas trosku? Ako nech si ma , resp. utvori nazor na kadre kazdy sam, ale aby bolo slovenske polovnictvo smetiskom? Tak trosku len starsi nieco urobili. Ci myslis, ze to vsetko samo? Trosku prr.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59642 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
podobne ich &quot;kritici&quot; urobili z PIDu hnojisko a náramne si v ňom lebedia 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59643 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Slovenská poľovnícka komora
Dušan už to trochu prehanaš,trochu kontroly a ucty i ku druhym by nezaškodilo ,nechodiš tu len ty;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #59644 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Sa mi nediv. Zase som bol dôrazne upozornený na hrubosť, tak sa vo svojich príspevkoch snažím napodobňovať tunajších slušákov. Snažím sa prijať ich pravidlá slušnosti ;) Ako sám vidíš, tak moc mi to zatiaľ :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.151 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 626 návštevníkov a žiadni členovia on-line