Slovenská poľovnícka komora

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #59902 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovenská poľovnícka komora
Ide tu hlavne o jedno- nech sa na platy funkcionárov a systém práce jedinej tej správnej, vyvolenej a dvojjedinnej organizácie skladajú tí, ktorí chcú a hlavne veria jej diskriminačnej filozofii... Ja nechcem! Z princípu. Ale žial žijem už desatročia v tomto štáte, a tak som žial pesimistka. Ten čas na demokratický a nediskriminačný systém v polovnictve určite raz príde, len sa bojím, že ešte ten čas nenastal! PS. Som si vedomá, že takýmito vyjadreniami konám proti záujmom podvodníckej komory.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #59903 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovenská poľovnícka komora
Že máš ako člen komory právo na tie dokumenty a právo na informácie??? Zabudni! Máš len povinnosti!!! Povinnosť č. 1- plať! Povinnosť č. 2- drž hubu a krok! Predsa len- Právo č. 1- ak sa Ti chce, možeš nám kludne za to všetko aj zatlieskať ! ( akože je všetko OK) Možno Ta odmeníme vyznamenaním za zásluhy o rozvoj IV. stupna... ( ale to samozrejme v prípade, že ho ešte nemáš) By ma tak zaujímalo, kam by si si tak mohol stazovat? Na kárny senát SPK, hmm? Kam? Alebo na lampáren? PS. ,, Súdruhovia, ktorí ešte nemajú vyznamenanie, nech sa prihlásia u s. Žinčicu!"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.089 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 198 návštevníkov a žiadni členovia on-line