Slovenská poľovnícka komora

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59070 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Vážený pán hovorca, petičné právo je jedna vec, hlavička vašej petície druhá. Mám za to, že podpisom petície sa vyjadruje aj súhlas s jej hlavičkou. Ak si myslíte, že hlavička vašej petície je nenapadnutelná, fajn. Otázne je, či si myslia aj tí, na ktorých ste ňou zaútočili?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59071 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
a ja si mám odkiaľ vycucať, čo si oni myslia?prečo sa to pýtaš mňa? napíš na ich forum, sem nechodia a mňa sa na ich názory nevypytuj, čo ťa to napadlo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59072 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Vážený pán hovorca, toto fórum je pre koho? Pre poľovníkov, pre Pribinovcov, alebo iba pre vás?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59073 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
...Otázne je, či si myslia aj tí, na ktorých ste ňou zaútočili?...
<br/>
<br/>čo zas odchádzaš od otázky???? dostal si odpoveď, neviem, akú si čakal, ale ja iné k tomu neviem povedať!!!! pýtaš sa ma, ja odpovedám. aký zmysel má tvoja reakcia???? na čo reaguje?
<br/>alebo si myslíš, že nejaké stanovy sú nadradené zákonom tejto republiky??? s tým som nerátal. povedz jasne, čo ťa trápi, dostaneš jasnú odpoveď. a nemotaj dookola to isté.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59074 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Vážený pán hovorca, ste si istý, že oni na toto fórum nechodia?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59075 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Slovenská poľovnícka komora
By ma strašne zaujímalo, na koho to útočí petícia....
<br/>Petícia je legitímny a nenásilný postup, pri presadzovaní zmeny zlej legislatívy. Tieto reči o útoku petície voči voľakomu sú skutočne odkukané asi z obdobia normalizácie :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59076 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Právnik by povedal, že &quot;je to vec názoru&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59077 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
som si istý, že nechodia!!! sú to slušní ľudia a už by ti určite odpovedali!!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59078 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Slovenská poľovnícka komora
Verím, že normalizačný právnik by to povedal :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59079 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
I toto je vec názoru, skús sa opýtať niektorého, hoci i toho, ktorý vedie tunajšiu poradňu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59082 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Slovenská poľovnícka komora
som si raz povedal ze uz viac na toto forum nebudem prispievat ale ..............................
<br/>
<br/>Dko vies aj niecim podlozit svoje tvrdenia? ako dost mi uz lezes na nervy ...
<br/>
<br/>ked mi podlozis niecim pravdivim tvoje tvrdenia , rad zmenim nazor... Ako nemusis na toto reagovat, ale bol by som velice rad kebyze sa nejakym sposobom vyjadris
<br/>
<br/>Dakujem
<br/>
<br/>Rasto Oleš
<br/>
<br/>PS: mozes aj sukromne.. moje cislo 0944 44 55 57

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59083 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Rasťo, ktoré tvrdnia? Že hlavička petície je právne napadnuteľná a že tí, na ktorých útočí môžu za ňu požadovať satisfakciu? Je to môj názor. Ak aj ty si slepo zaľúbený do zrušenia SPK a vadí tento môj názor, tak Astronom má zdá sa opačný a Papo isto. Pridaj sa k nim a môžete sa vzájomne dopåňať. A možete ma spoločnými silami vytáčať, aj ja si rád potrénujem sebaovládanie. Alebo ma chcete umlčať silou troch na jedného a žiadať vlastníka stránok PID, aby mi bol zakázané sem prispievať. I to sa dá. A ver-never, že to neublíži mojim názorom, skôr naopak, a ani sa skr to nepôjdem hodiť pod vlak. Možno sa raz sterneme a podebatujeme, osobne, nie cez telefón. Napr. na Jáne máme u nás v doline poľovnícke stretnutie. Ahoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59085 od andrejpolovnik
Odpoveď od andrejpolovnik na tému Slovenská poľovnícka komora
Petícia beží na celom Slovensku a viem , že do nej podpisy pridávajú aj občania nepoľovníci. Poľovníci sa nad vyhrážkami tipu disciplinárneho stíhania, ako postihu za podporu petície nanajvýš pousmejú, a utvrdia sa v názore o tom aká organizácia je SPK. A čo sa stane s nepoľovníkmi, ktorí podporia petíciu? Vari na nich zorganizujú „pravoverní“ križiacku výpravu?
<br/>Touto petíciou môže každý občan slobodne a bez strachu vyjadriť svoj názor a pomôcť iniciovať zmenu zákona 274/2009 k lepšiemu.
<br/>„Vyvolení“ čo zohrievajú funkcionárske stoličky by miesto strašenia ľudí mali radšej rozmýšľať, ako vrátiť majetok tam odkiaľ ho zobrali - bývalému občianskemu združeniu SPZ.
<br/>A peniaze, ktoré sme im všetci museli „dobrovoľne“ odovzdať môžu dať trebárs na charitu!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59086 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
SPZ ešte nezanikol a nikto mu nič zriadením SPK nezobral a neodovzdal SPK. Ak niekde SPZ o nejaký majetok prišiel, pravdepodne mu ho nejaký šikovník vytuneloval a zánik SPK návratu tohoto majetku asi nepomôže. Ohľadom majetku SPZ vo vzťahu k SPK je pravdou skôr opak: SPK pomáha SPZ jeho majetok udržiavať a zveľaďovať, čo sa pravdepodobne nepáči iným PO.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59087 od andrejpolovnik
Odpoveď od andrejpolovnik na tému Slovenská poľovnícka komora
Áno „šikovníci“ nechali občianske združenie zaniknúť a jeho majetok majú iní.
<br/>Každý sa o tom môže presvedčiť. Kto chce, ten na to príde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59088 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
dko, požiadam ťa o pár vecí: jasne napíš, čím hlavička petície porušuje nejakú právnu normu, zacituj ju. len rozprávaš aká je mimo právo, ako zneužívame ľudí. povedz jasne čím! a aby si sa vyhol emóciam. stačí citácia. ja som ti ju dal. tak hraj na rovinu. nesťažuj sa na nejaké zakazovanie prístupu na stránku. nemáš argument, tak používaš hulvátske výrazy. len to je dôvod tvojho trápenia s prístupom. zatiaľ si však napriek množstvu príspevkov nepoužil jediný argument! odpovedám ti korektne na otázky? myslím, že áno. názory si maj, aké chceš. nik ti ich neberie. je na škodu, že si neoveríš argumenty iných, stále dookola sa vraciaš k tomu istému, ale nepovieš prečo. zaváňa to zavádzaním. vyslovuješ pochybnosti, ale nedokážeš ich podporiť argumentom.
<br/> prečo sa nesnažíš napraviť obrovské chyby, ktoré presadila do zákona tvoja PO. povedz mi, ako je možné, že PZ SPZ sú v právnom postavení hlupáka, ktorý zo zákona nemôže podpísať vlastné zmluvy o užívaní revíru? každá, ktorú sami podpíšu je neplatná!!!! ale trápia ťa tí, ktorí aj toto chcú napraviť.
<br/>zacitujem:,,SPK pomáha SPZ jeho majetok udržiavať a zveľaďovať...,, uveď konkrétne príklady k tomuto tvrdeniu, ako a čím, ináč sú to zas len prázdne slová.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59089 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovenská poľovnícka komora
DKo, neviem ake dvojslovne spojenie sa skryva za skratkou, ktorou sa podpisujes. Nieco sproste ma hned napadlo... Dokonca by Ti to aj svadcalo, tak Ti sluzi aspon ku cti, ze sa aspon podpisujes vlastnym menom. Pred niekolkymi mesiacmi, pokial mam dobre informacie, zautocila dvojjedinna organizacia na Pribinu- neopodstatnenym pripisom kompetentnym zlozkam ohladom poistenia, ktory vraj bol podpisany s. riaditelom riaditelom. Toto bolo podla Teba v uplnpm poriadku? Nad tymto sa nezamyslas, ze to bolo napadnutelne sudom??? Preco nechce dvojjedinna organizacia pustit ludi, kt. s nou nechcu mat nic spolocne( a vedia preco) svojou vlastnou cestou??? Vyjadrenie, ze nikto Ta nenuti byt clenom- ale tym padom ani polovnikom, je naozaj sloboda jak hovado!!! To je naplutie do oci, zasmiatie sa do ksichtu a kopnutie do zadku jednym tahom! DKo Ty budes urcite funkcionar! Alebo, kto nie je s nami je proti nam? Lide bdete! Nech len vypustia nespokojne ovecky zo svojho kosiara, aspon im vo vlastnom stade nebudu robit podla nich ,,paseku&quot; ! Preco sa tomu zo vsetkych sil brania, ked su im navonok takito ludia lahostajni??? Poznam asi 5 Pribinakov a vsetko su to ludia za ktorych by som teda dala ruku do ohna! Skonci mi clenstvo v SPZ, zrejme tam aj prestupim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59090 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Vážený pán hovorca,
<br/>1. je úplne od veci pýtať sa mňa čím hlavička porušuje nejakú právnu normu, ale ja sa necítim ňou napadnutý a ani nežiadm skz ňu satisfakciu. Predpokladám, že čím hlavička porušuje nejakú normu sa dozviete od tých, ktorých ste ňou napdali a cítia sa ňou poškodení. Ale keď už tak túžite po mojom názore na hlavičku petície, tak podľa môjho názoru je napísaná veľkohubo a nie vecne. Veľkohubé vyjadrovanie je síce v móde, ale zvyčajne danej veci viac škodí ako prospieva.
<br/>2. ohľadom zákazu prístupu na stránku PID som chladný alebo po mojom tzv. mámvpičista
<br/>3. v zmysle zákona o poľovníctve je PZ SPZ v právnom postavení organizačnej zložky poľovníckej organizácie. V súčasnom znení zákona je síce uvedené, že zmluvy o užívaní revíru uzatvárajú poľovnícke organizácie, ale nie je tam uvedené, že to nesmú robiť aj ich organizačné zložky. Väčšina PZ SPZ má zluvy do r. 2013 a dovtedy sa môže stať všeličo, napr. môže sa zmeniť zákon, príp. súčasný niekto môže vysvetliť aj tak, že PO môže poveriť svoju zložku na uzatvorenie zmluvy pre konkrétny revír. Žijeme na Slovensku, v krajine mnohých možností a podobne aj vysvetlení zákona a preto to máme aj právnikov a sudcov vrátane ústavných.
<br/>4. Ak si SPK prenajme u SPZ nejaké priestory pre svoje kancelárie pravdepodne to nebude zadarmo a tento nájom je možné použiť aj na uržiavanie a zveľaďovanie daných kancelárií a budov. Ak OPK poverí organizovaním chovateľskej prehliadky RgO SPZ, tiež to nemusí byť zadarmo atď. a pod. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59091 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
zuzanka, www.lovuzdar.sk/profil/goret[/]DKo . Ale skús uhádnuť kto si potrebuje inonovať priezvisko, kto je www.lovuzdar.sk/profil/apple[/]apple :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59092 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
:D:D:D vraj od veci. si schizofrenný, či čo? ty to tu dookola omieľaš čo všetko vraj porušujeme. tak už konečne povedz, že čo? alebo si len poslušník, čo zbožne omieľa ,,názory,, svojich orgánov? ani tí nepovedali nič, len bubububu, lebo bude zle! tiež nikomu nepovedali o akom porušovaní rozprávajú! ty si veľkohubý, trepeš a na jasnú otázku nevieš dať odpoveď!!! a si im podobný, lebo ani len zákon nepoznáš! v zákone tiež nie je napísané, že zmluvu nemôže uzavrieť mara z horného konca, mudrák! ale je tam napísané, kto môže!
<br/>a už ti niekto povedal, čo znamená neplatná zmluva? a či ti už vysvetlili, prečo z pz spz spravili nesvojprávnych? tvorili zákon, tak tým niečo sledovali. to tam nie je len tak, náhodou!
<br/> a prínosy si vymenoval naozaj tie najdôležitejšie:] zabudol si ešte na na tú istú stoličku:D
<br/>toto je tvoja jasná odpoveď. to čitatelia zmúdreli. takže vlastne ani netušíš, o čom píšeš, ale tí hore tak povedali...... si sa ty vyznamenal :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.164 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 648 návštevníkov a žiadni členovia on-line