Slovenská poľovnícka komora

pred 13 rokmi 6 dňami #58887 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
a ešte jedna vec ma napadá ohľadom prezentácie pána prezidenta všetkého a jeho klaky - úžasná bezočivosť, s akou prejednávajú názory a postoje iných!!!!!! a čo je najväčšia sranda, tak o názoroch s Pribinou nik nediskutoval. veď totalita nediskutuje! len rada vynáša súdy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 dňami #58890 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
ja sa pri všetkej tej žlčovitosti začínam už na nich zabávať, stačí si čítať uznesenia prezídia...
<br/>spomínate si na Hubertove slávnosti? pripomeniem citátom:
<br/> ...a citát z úvodnej stránky PIDu:
<br/>V rámci otvorenia 20. celoslovenských poľovníckych slávností bol predstavený Klub poľovníčok na Slovensku, ktorý založilo 15 členiek iba pred niekoľkými týždňami. Prezidentkou Klubu slovenských poľovníčok sa stala Ing. Soňa Supeková PhD. Pri slávnostnom uvedení klubu do života mal už 31 členiek. ...
<br/>
<br/>pamätáte sa, kto je táto milá osôbka?
<br/>
<br/>
[/]milé spomienky
<br/>
<br/>a z uznesení prezídia marec 2011:
<br/>
<br/>K bodu 8 Web a mediálna komunikácia
<br/>
<br/>Riaditeľ SPK I. Šuba informoval o prijatí na dohodu o vykonaní práce S. Supekovú na práce koordinácia mediálnych aktivít SPK.
<br/>
<br/>Uznesenie č. 22/2011
<br/>Prezídium SPK
<br/>
<br/>b e r i e n a v e d o m i e
<br/>prijatie na dohodu o vykonaní práce S. Supekovú na práce koordinácia mediálnych aktivít SPK
<br/>
<br/>a ako na protiveň sa na webe SPK zjavia antidatované uznesenia prezídia........
<br/>
<br/>no povedzte, takéto máme mediálne hviezdy , asi preto dostane naše peniaze za mediálne aktivity. ale nakoniec, veď je to odborník......
<br/>:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 dňami #58891 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Slovenská poľovnícka komora
Už dávnejšie rozmýšľam nad tým, čo ja vlastne ešte v SPZ robím.... ? Asi počkám, pokiaľ mi dobehne členstvo :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 dňami #58892 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Papo a dokážeš ty ak niečo iné ako vysmievať sa a zhoväďovať? :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 dňami #58894 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovenská poľovnícka komora
Dko, ale v tomto prpade sa nic ine ani neda... To je fakt jedine na smiech a na zhovadenie!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 dňami #58895 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Tak sa smejme a zhoväďujme. Smejeme sa a zhoväďujeme samých seba, našu nechopnosť vzájomnej komunikácie v hľadaní riešení problémov našej poľovníckej súčasnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 dňami #58896 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
prečo ten tón? dotklo sa ťa to? naozaj som nemal v úmysle sa ťa dotknúť a príspevky píšem nielen pre teba. ak máš výhradu, tak sem s ňou. nikoho nezhovaďujem, nevysmievam sa, ja sa tomu smejem! myslím, že slušného človeka sa dotkne, priam to niekoho uráža, ak sa nám neustále podsúvajú ľudia, ktorí majú takúto popularitu!
<br/> z tvojho príspevku vyplýva, že s takýmito vecami súhlasíš a a dokonca v rámci osobnej animozity na mňa útočíš. ale keď som ti chcel ukázať holú pravdu - dokumenty - tak si bol rezolútne proti, aby sme sa stretli. tak akým právom voči mne takto vystupuješ? čo je nepravdivé, vymyslené, urážlivé, prekrútené na mojom príspevku? no nie prvý raz bez akéhokoľvek argumentu len znevažuješ. vadia ti moje názory? s tým nič nespravíš, aj keby si čo robil. každý názor, príspevok, ktorý do pidu napíšem, viem doložiť aj na súde! rozmýšľaj skôr nad tým, či nejakou nešťastnou náhodou nemám aspoň trochu pravdu. lebo takýmito príspevkami znevažuješ len sám seba. lebo tvoje príspevky nemajú jediný argument, je v nich len zlosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 dňami #58898 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
vieš kde mám takých ako ty? vieš, tak mi zas zariať bann aspoň na pol roka 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 dňami #58902 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
a zas a dookola... a prečo by som ti mal ja niečo zariaďovať? ak chceš ban, tak si tu oň popros admina. nie som nikoho slúžka!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58908 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovenská poľovnícka komora
NIekde tu bols petícia za zrušenie komory. Poprosil by som Vás o návrhy a názory na otázku a čo ďalej? Nebavme sa teraz o ľuďoch, ale o organizácii poľovníctva na Slovensku po prípadnom :veľkom tresku:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58909 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Ty nie si slúžka, ty nemáš ftáka samicu, ty si protikus. Ak si si istý, že ty nikoho nezhoväďuješ ani nezosmiešňuješ, tak ja i zuzanka sa mýlime. Sme ľudia a mýliť sa ľudské.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58910 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Lubo1, vraj exisuje nejaký návrh ako ďalej, nejaký nový návrh zákona o poľovníctve, ale je prístupní len členom Pribiny, my ostatní máme nárok iba podpísať petíciu za zrušenie SPK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58911 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
a sme zas doma. my nemáme cudzí návrh zákona, ale svoj. tak ako spz-spk. a nikomu ani zo svojich ho nevešajú na nos. nepochybne si sa k zákonu v posledných dňoch ku nemu vyjadroval. a navyše, platíš dane, tak si pýtaj ministerský návrh. môj postoj k nejakým návrhom j nasledovný: počkajme si na oficiálny návrh zákona, myslím že to dlho nepotrvá, pretože do vlády má ísť podľa legislatívneho plánu v štvrtom štvrťroku. ale môj názor ti poviem aspoň k jednej veci, čo ťa môže zaujímať - kynológia. tá by mala patriť len a len do kompetencie SKJ a nie aby do nej kvákali kadejaké iné orgány. teda zo zákona von a zostať by mala len povinnosť chovať potrebných psov, tak ako to bolo v starom zákone.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58912 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
Predpokladá váš návrh existenciu nejakej vyššej samosprávnej spoločnej poľovníckej organizácie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58913 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
musí to byť riešené v zákone?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58915 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
pýtaš sa vzhľadom na súčasné slovenské pomery alebo všeobecne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58918 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
ja vôbec nevidím dôvod, aby niečo také riešil zákon. a už vôbec nie preniesť výkon štátnej správy na súkromnú organizáciu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58919 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovenská poľovnícka komora
to chcete, aby štátna správa (LÚ) organizovala aj chovateľské prehliadky, poľovnícke kurzy, strelecké súťaže, výcvik a skúšky poľovných psov a iné

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58925 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovenská poľovnícka komora
Lesný úrad je od slova LESNÝ, nie POĽOVNÝ. Hovorím to preto, lebo 90% práce lesného úradu, vzhľadom na rozsah, ako aj to, že sa jedná o široký záber rôznych ľudí a rôznych záujmov tvorilo poľovníctvo. Okresávaním štátnej správy už na niektorých LÚ pracujú iba 2 max 3 pracovníci. Tak im držím palce, ak sa všetko hodí na nich. Ďalšia vec-sú platení z daní všetkých. Otázka z druhej strany - prečo má byť organizovanie, správa a kontrola poľovníctva platená z daní ľudí, ktorým je poľovníctvo cudzie, ale sú proti? Ide o záujmovú činnosť. Zatiaľ niečo podobné u rybárov nevidno. A ešte otázka pre Papa. Prečo je Váš návrh taký tajný?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 dňami #58926 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovenská poľovnícka komora
obaja máte jednostranne zamerané myslenie. chcelo by to trochu sa rozkukať, zorientovať.
<br/>nepodsúvajte mi, čo som nepovedal. a návrh nie je tajný, už som povedal. ale je náš, a neželáme si, aby ho niekto nejako hodnotil, na to je štátna správa poľovníctva. tej bol určený. hooop, teraz som trochu zaskočený, či ich to náhodou trochu nezaťaží, ba či tam niekde vôbec ešte ktosi je. ale keď chodím po lesných úradoch, akosi som vždy našiel toho, kto má na starosti poľovnícku oblasť. nerozumiem tomu prečo sa zaoberáš štátnou správou v tomto odbore. štát si vyhradil svoje práva a je povinný ich zabezpečovať. čo má s tým spoločné daňový poplatník? odpovedz mi v tejto súvislosti otázky: je normálne, aby o tom, či budem, alebo nebudem poľovať, rozhodoval volený ktokoľvek a aby dôsledkom jeho rozhodnutia bol trebárs - odobratie zbrojného preukazu? on mi ho pridelil? mám taký pocit, že som ho získal z rozhodnutia štátu na základe nejakých štátom daných kritérií. čo je to za právna úprava?????? kto a za akým cieľom ju vymyslel a presadil? nad tým sa zamýšľaj, a nie nad nejakým návrhom zákona. komentovať prácu iných je najjednoduchšie, a hlavne netreba nič robiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 615 návštevníkov a žiadni členovia on-line