Streľba do psov a mačiek

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60623 od Lenka99111
Odpoveď od Lenka99111 na tému Streľba do psov a mačiek
No chcem tu pridat moj pribeh ako som prisla o svojo najkrajsieho a najmilovanejsieho psicka! Mali sme dvoch psov. Jeden starsi nemecky ovciak a druhy taky krizenec. Nikdy nam neusli! NIDKY. Ale raz sa to stalo boli sme im davaj jest a zle sme zatvorili branicku. A jeden si vedel ovtoril ked nebola zakacnuta. A tak usli. Bola uz tma boli sme ich hladat po celej dedine, peso a aj na aute. Ale asi o dva dni ked sa nevracali sme nasli toho nemeckeho oviciaka zastreleneho. Ranu mal v bruchu. Nebolo to celkom v lese, ale na takej polnej cestice. Bolo to najtasie obdobie v mojom zivote. A druhy sa vratil, ale svoje jedne polovnicke ho posterlili. Nastasie iba tak do nohy ze to nebolo vazne. Ale Ale zabili mi mojho psicka, lebo ten co sa vratil, nebol moj ale mojej tety. A ked si predstavim v akych bolestiach zomieral. Preplakala som cele noci. Lebo mala som ho 11 rokov! Bolo to velmi tazke. Vsetci polovnici su len OBYCAJNY PITLIACI. Svine jedne skarane. Nech podochu do jedneho! Ako mozu vystrelit na zviera? A to este na psa? Nemaju dusu. A verim ze si tento moj clanok bude citat niejaky polovnik. Pevne v to verim. A vsetkym vam KURVAM POLOVNICKYM odkazujem ze ste len obycajne svine! Bez DUSE. Bez trosku citu!!!! Pohochnite, ale umierajte v bolestiach tak silnych ako sa len da. To vam naozaj zo srdca prajem!!!! Lebo nikoho nenavidim tak ako vas. SKAPAJTE do jedneho! VY SI ANI ZIT NEZASLUZITE. Ale ved vsetko zle sa cloveku vrati! A dufam ze vasm 2 nasobne. Nech sa vam to odplati na vasich detoch. Aby ste trpeli tak ako sme trpeli my, ked sme prisli o svojim psikov :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60624 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Streľba do psov a mačiek
Síce chybu som spravila ja, že som svojich psov nezabezpečila proti úteku, ale na vine sú tí druhí, ktorí zákon neporušili. Len konali tak, ako konať mali - zlikvidovali zviera škodiace poľovníctvu - teda, ak to boli poľovníci.
<br/>Úroveň tvojho príspevku v podstate nemá zmysel komentovať.
<br/>Je niečo choré v tejto spoločnosti, keď niektorí jednotlivci kladú nad život človeka život zvieraťa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60626 od johny
Odpoveď od johny na tému Streľba do psov a mačiek
Keď ti príde líška do kurína a zadrhne ti každý večer nejakú tú sliepku, budeš dokupovať sliepky alebo poprosíš poľovníka aby ju strelil??? Ak ti ujde pes a je týždeň v lese, neživí sa jahodami ... Patrí do lesa presne tak, ako líška do kurína ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60628 od robix1
Odpoveď od robix1 na tému Streľba do psov a mačiek
lenka99111. Si duševne chorá a sprostá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ADMIN !!!! Ako môžeš taký článo spustiť ??????? :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60629 od shark79
Odpoveď od shark79 na tému Streľba do psov a mačiek
Otázka:
<br/>
<br/>A keď mám psa na v lese na vôdzke a má na sebe postroj a obojok, je pri mne (najďalej 10 metrov odo mňa, pripnutý na stopovačke), môžte ho zastreliť ako poľovníci? Rád si prečítam odpovede a Vaše názory a budem na nich aj reagovať, samozrejme bez invektív.
<br/>Díkes Vlado

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60630 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Streľba do psov a mačiek
NIE. Došlo by k porušeniu nielen zákona o poľovníctve, ale viacerých.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60631 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Streľba do psov a mačiek
Otázne je však či to robiť smieš, či smieš ísť hocikde so psom hoci na stopovačke a s košíkom. Skús sa pýtať aj na toto :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60632 od shark79
Odpoveď od shark79 na tému Streľba do psov a mačiek
HURÁ
<br/>
<br/>Rešpektujem ľudí a poľovníkov, ako je DKo.
<br/>
<br/>Jasné, že by došlo k porušeniu zákona, lebo ako sa vraví
<br/>
<br/>Scire leges non hos est,
<br/>verba earum tenere,
<br/>sed vim ac potestatem
<br/>
<br/>poznať zákon neznamená
<br/>poznať jeho slová,
<br/>ale jeho zmysel.
<br/>
<br/>lebo zákon č. 274/2009 Z.z. vraví konkrétne v § 24 ods. 3 písm. d), že je zakázaný v poľovnom revíri pohyb psov bez osoby, ale je tam aj poukaz na ustanovenie § 4 zákona č. 282/2002.
<br/>
<br/>Takže aj keď som len kynológ (aj keď mám len pitbullteriéra), pri dodržiavaní zásad a rešpektovaní platných právnych noriem, sa nemusím báť chodiť so psom do lesa na výlety.
<br/>Všetko je len a len o ľuďoch a kompromisoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60633 od shark79
Odpoveď od shark79 na tému Streľba do psov a mačiek
No v prvom rade, by som si zistil poľovnícke združenie a pokúšal by som sa s nimi skontaktovať a opýtať si povolenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60635 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Streľba do psov a mačiek
Lenka99111,tvoj prispevok by si mal prečitat minister spravodlivosti a strašne rad by som chcel počut jeho nazor,kdo by sa mal zučastnovat psychotestou,ako napisal Johny,niečo je chore v tejto spoločnosti,bezdomovci umieraju od hladu a zimy a psom sa stavaju utulky za miliony so stravnou jednotkou na den za 6 Euro,opravdu chore

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60638 od shark79
Odpoveď od shark79 na tému Streľba do psov a mačiek
Minister spravodlivosti je ona ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60640 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Streľba do psov a mačiek
Skôr som myslel, že ak je ten les súčasťou niektorého v NP, tak tam ani ľudia nemôžu chodiť kade-tade 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60641 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Streľba do psov a mačiek
Máš 100 bodov zo 100 možných. Ja osobne si neviem predstaviť čo by bolo u nás a v okolitých dedinách ak by sme netlmili túlavé psy. Sú ich desiatky. Ľudia a tzv. chovatelia sú totálne nezodpovední, sám chovám psa roky, ale to čo sa deje v poslednej dobe je neúnosné. K príspevku Lenky sa nebudem vyjadrovať, horší boli len nacisti vo svojich predstavách a plánoch. Myslím, že sa časom stretne s Viktorom v istom zariadení... Prajem jej, aby jej deti neboli nikdy preklínané, deti si to nezaslúžia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60644 od HRR
Odpoveď od HRR na tému Streľba do psov a mačiek
[ r ] Vsetci polovnici su len OBYCAJNY PITLIACI[ /r ] :]:]:]
<br/>Prekliaty pravopis aj slovenčina.:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60645 od mano
Odpoveď od mano na tému Streľba do psov a mačiek
&quot;Preplakala som cele noci. Lebo mala som ho 11 rokov!&quot; podľa úrovne tvojho príspevku toho psa si tvoj otec kúpil keď si sa narodila, alebo že by si náš obľúbený HTML koder VIKTORKO zas zmenil nick a vo svojej veľkej predstavivosti si vymyslel nový príbeh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60684 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
kua ludia nekonečná debata....
<br/>Ti experti čo chovajú štvornohých miláčikov a ešte aj odrastenejších a nevedia inde vyvenčiť než v lese alebo chotári samozrejme bez vodítka sú obyčajný chuji..., takisto sokoliari co &quot;CVICIA&quot; bez suhlasu a oznámenia v časti reviru kde je najviac bažantov a zajacov... a čo sa týka túlavých psov a mačiek treba kantriť rozumom, sam som strielal iba takých psov čo som videl že sú fakt túlave, naučeí boli loviť vo svorke a mali obyčajný balikovací špagát na krku... nestrelil som dogu s dajakým streetmixom, mali obojky a štítok a nevedeli si poradiť v lese.
<br/>Počernejšieho spoluobčana som stretol s dvoma rotweilermi v revíri a vyslovene hladali srnčiu zver. No dohovor pri stretnutí vždy bol úspešný.
<br/>Co sa týka mačiek....
<br/>keď je mačka naučená pytliačiť tak aj bude pytliačiť a nestačia jej hraboše na strnisku, alebo na roli za domom treba bez hocijakeho váhania vystreliť. Stara gazdina keď má mačkošov na dvore jak naj.... a nekrmí poriadne samozrejme budú chodiť hore dole a postupne zmiznu :). sám som videl mačku ako brala v papuli zajačika do zahrady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60705 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Streľba do psov a mačiek
Admin!
<br/>Vážne linkine správanie sa k polovnikom a k polovnickej kulture je velmi krajny a neeticky, príspevok mazať prosim... a asi nielen ja....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60711 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Streľba do psov a mačiek
prečo mazat,nech si každy urobi usudok o tom kdo by mal absolvovat psychotesty

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #60713 od papo
Odpoveď od papo na tému Streľba do psov a mačiek
no a vieš, že môžeš mať aj pravdu? viktorko je taký zženštilý akýsi... o.i. aj mátohy sa bojí

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60794 od meggi
Odpoveď od meggi na tému Streľba do psov a mačiek
ŽI A NECHAJ ŽIŤ.
<br/>NEZABIJEŠ.
<br/>MILUJ BLÍŽNEHO SVOJHO A VŠETKO ČO STVORIL BOH.
<br/>JE VEĽA KRÁSNYCH ĽUDOVÝCH POREKADIEL O ŽIVOTE A LÁSKE.
<br/>ZAČÍNAM MAŤ TAKÝ POCIT, ŽE POĽOVNÍCI NEVEDIA ŽIŤ, ĽÚBIŤ, CTIŤ SI A MILOVAŤ.
<br/>MALI BY TO BYŤ ĽUDIA, KTORÝ CHRÁNIA, MILUJÚ A PREDOVŠETKÝM POMÁHAJÚ PRÍRODE. VŠETKÉMU ČO JE ŽIVE A ŽIVOTASCHOPNÉ.
<br/>
<br/>POLÍCIA CHRÁNI ŽIVOTY A MAJETOK NÁS ĽUDÍ. /NESTRIEĽA ICH/
<br/>POĽOVNÍCI BY MALI CHRÁNIŤ ŽIVOTY ZVIERAT. /STRIEĽA ICH./
<br/>
<br/>PRETO SA PÝTAM, MAJÚ POĽOVNÍCI VAČŠIE PRAVO ZOBRAŤ ŽIVOT AKO POLÍCIA?
<br/>BEZTRESTNE?
<br/>MAJÚ POĽOVNÍCI PRAVO STREĽBY BEZ KONTROLY NA VŠETKO ČO SA HYBE? BEZ VAROVANIA???? BEZ VÝSTRAHY???
<br/>
<br/>NEVIEM, ZDÁ SA MI TO NELOGICKÉ... PREČO POLÍCIA NEODSTRELI TÚLAVÉHO PSA, KTORÝ OHROZUJE ĽUDÍ, ALE ODCHYTÍ HO A ZANESIE DO ÚTULKU. DOKONCA SA SNAŽÍ NÁJSŤ JEHO MAJITEĽA
<br/>
<br/>POĽOVNÍK HO BEZ MILOSTI ODSTRELI. KONIEC
<br/>
<br/>PREČO SA AJ POĽOVNÍCKY ZVAZ NESNAŽÍ POMOCŤ OBČANOM. TO BY BOL TAKÝ STRAŠNÝ PROBLÉM, ZAVOLAŤ DO NAJBLIŽŠIEHO ÚTULKU ABY PRIŠLI A PSA ALEBO INÉ ZVIERA ODCHYTILI A POSTARALI SA OŇHO. KAŽDÝ ÚTULOK ČI ORGANIZÁCIA PRE OCHRANU ZVIERAT BY S NIMI VEĽMI OCHOTNE SPOLUPRACOVALA.
<br/>SKÚSTE SA ZAMYSLIEŤ AJ NAD TAKOUTO MOŽNOSŤOU.
<br/>
<br/>NIE VŽDY IDE O ZVIERA KTORÉ OHROZUJE NAŠU LESNÚ FAUNU A FLORU. MOŽE ÍSŤ O ZVIERA, KTORÉ JE ZDEZORIENTOVANÉ, VYSTRAŠENÉ K SMRTI. ZÚFALÉ A BEZMOCNE. KTORÉ POTREBUJE POMOCŤ. A NECHCE ZOMRIEŤ.
<br/>
<br/>SKÚSME SI POMÁHAŤ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.106 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 285 návštevníkov a žiadni členovia on-line