puškohľad

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35189 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému puškohľad
Ahojte chalani. Po precitani velmi davnych prispevkov na tomto fore som na stranke www.pkhuntingstore.com nasiel optiku za super ceny. Ma niekto z Vas nejaku realnu skusenost s tymto predajcom? Pisal mi ze je vsetko cez internet a posiela to z USA ale platit treba vopred. Doba dodania 3-5tyzdnov. Trochu sa obavam zaplatit niekolko tisic neznamemu cloveku dopredu, preto privitam kazdu skusenost. Urcite sa najde niekto kto cez neho nieco nakupoval ( Bubi, lovec_1,...) Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35194 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému puškohľad
zdravim vas, chlapi kupil som meoptu 7X50 c. bod znamy mi ju zalozil do montazi a zastrelil no potom si vsimol ze pri zadnej objimke na lavej strane odpadla farba taka chrasta o velkosti asi 3x4mm. , osnova drzi , ostrost super ,tak neviem? nahat to tak alebo to reklamovat? kupil to vlani v oktobry vo filakove tusim za 18 000sk, pocul som ze meopta mala asi daku seriu nie velmo vydarenu co sa povrchovej upravy tyka, CO VY NA TO ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35200 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému puškohľad
Človek, ktorý sa "nebije" o svoje práva si nezaslúži vôbec, aby nejaké mal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35269 od karasek
Odpoveď od karasek na tému puškohľad
Reklamovat, lebo bude mozno onedlho ako dalmatin..:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35346 od Castor
Odpoveď od Castor na tému puškohľad
Nemozem sa dopatrat k cene (u nas) KAHLES HELIA CSX 3-12x56 L pripadne CBX...
<br/>a aky je medzi nimi rozdiel...ma niekto info?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35348 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Fraňo NR predáva Kahles. Zavolaj do veľkoskladu NR a spýtaj sa na cenu. CSX je posledný model. Kríž sa nezväčšuje, skrátka je stabilný a bodka - osvetlená je tiež stále rovnaká. Pri vypnutej svetelnej bodke sa osnova pekne pretína, nie ako u Meopta Meostar. Osvit bodky sa reguluje. Keď postavíš zbraň takmer zvisle, bodka sa automaticky vypne, takže nehrozí strata šťavy, keď po týždni na to prídeš. Pri CBX je bodka ako u Meopty a tenký kríž sa nepretína. Je to výborná optika.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35351 od Castor
Odpoveď od Castor na tému puškohľad
Dakujem Akela...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35352 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ceny sa neustále menia, takže k tomu sa neviem vyjadriť, zhruba sú o niečo nižšie ako katalógové v Kettner a Frankonia. Ceny sa menia len smerom nahor ako aj u Meopty. Kurz koruny záhadne nemá na tvorbu cien našich obchodníkov žiadny vplyv a nielen u tovarov pre poľovníkov. Ešte ku Kahles - je určite na úrovni Zeiss a Swaro a tomu zodpovedá aj cena porovnateľných modelov. Môže tam byť rozdiel nejakých 1000 až 2000 sk u porovnateľných modelov. Aspoň keď som ja kupoval, bol tento rozdiel, ale je to vždy individuálne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35353 od Castor
Odpoveď od Castor na tému puškohľad
Chem si ju nechat priviezt z USA....ked je tam taky maly cenovy rozdiel...tak preco nie Swaro alebo Ziessku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35354 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Neviem to objektívne zdôvodniť. Pred rokmi som videl Kahles u kamaráta a odvtedy som ho chcel. Keď som ho kupoval mal som vonku v poli aj Leupold, Schmidt a Bender, Swaro a Kahles. Ten Kahles ma jednoducho dostal. Som maximálne spokojný. Každý deň sa z neho teším. Aj dnes idem von...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35375 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ešte k tomu Kahles. Keď sa šerí a zapnem bodku, tak ju nevypínam. Pri opretí zbrane sa vypína a keď príde zver a oprieš to z posedu, tak sa Ti automaticky zapne sama. Je to taká užitočná vecička pre stredne pokročilých sklerotikov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35435 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Ponaučenie: V piatok som bol na strelnici, dal som do komisu svoju CZ 550Magnum v kalibri .300WinMag a vzal som od otca Brno v tom istom kalibri. Založil som tam 4-ročnú Meoptu 7x50 s osv.bodom a nastreľujem. Tá flinta mi strieľala s pôvodným puškohľadom úžasne presne, keď som dal tú Meoptu, tak som sa nemohol zmestiť do 15cm. V Meopte sa vyjadrili, že viac sa nedá očakávať za tie peniaze, a už optika dnes putuje do Blavi na opravu, meniť nejaké pierka za oceľové. Ten optik ich má plné stoly, vraj silnejšia ráž a Meopta končí. Má s tým niekto skúsenosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35440 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému puškohľad
Ma,len mu treba zavolat.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35442 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Cau kamarát, nemám si čo zavesiť na flinty, Meopta odišla, dve Zeissky sa nedajú nastaviť, nejde výšková korekcia, tak mám na 6,5x55 tú druhú Meoptu 3-12x50, No to vyzerá úžasne na tej krátkej celopažbe. Na odstrelovačke je rozbité sklo na poškohlade. Plná skriňa pušiek bez optík. Šlak ma triafa. Mne sa darí v poslednej dobe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35451 od BBrit
Odpoveď od BBrit na tému puškohľad
Meoptu RD 7x50 jsem měl na 9,3x62 a držela (80-100 ran),v tom problém nebyl, ale zato špatná těsnost,tak jsem si vzal za ,,vzor&quot; Akelu:):) a Kahles CSX 3-12x56 se mi už na kulovnici montuje:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35453 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľad
Ja som ju mal 3 roky na guľobroku, bez problémov, potom asi rok na 8x60S, tak isto a nakoniec 3-4 rany z 300 WIN Mag, guľovnica s úsťovou brzdou, myslel som, že tá úsťovka pomôže tej silnej ráži a nepomohla. Uvidíme, dám vedieť po oprave. Vyskúšam to na nejakej nadupanej RWS, či to drží.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35468 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Akela na US strankach som videl kahles Helia?-velmi tie rady nepoznam-ale kahles ako super optiku uznavam-3-12x56 sv.bod atd. cena 1550USD.Vieme obaja,že sa to da za to poslat.podla mna ako vravia nasi junaci-cool cena.Velmi velmi uvazujem nad nadobudnutim tejto ,,hracky&quot; pre nas ,,sklerotikov&quot; ako si napisal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35476 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Ja som asi stará škola a najradšej nakupujem u obchodníkov, kde mám dobré vzťahy a v prípade problému ich &quot;môžem okamžite chytiť za golier!&quot; takže už nakupujem len na dvoch miestach - v Lučenci, kde to mám blízko a v Nitre, kde chodím dosť pravidelne. Totiž žiadny puškohľad nie je úplne bezporuchový a z reklamácie za Veľkou mlákou ma chytá panika. Lietania sa bojím a na šifkartu nemám dukáty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35478 od Akela
Odpoveď od Akela na tému puškohľad
Neviem aký je to model ale Kahles Helia CSX 3-12x56 osv. bod je katalógová cena 1816 Ojro, cca 57 000,- Sk. A ja si radšej všetky modely osobne ohmatám a porovnám značky kým sa rozhodnem oplieskať dukáty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35480 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľad
Mam na flinte Leupoldika-celkom fajn-spokojnost-ale uz ma mrzi nieco ine.Bud Swaro Z6i alebo Kahles. V setpembri mam okruhliny taksi dam darcek asi v predstihu.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 453 návštevníkov a žiadni členovia on-line