Slovensky polovnicky zvaz

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61771 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
"kus bol ponechaný v lese, strelec si vzal len trofej a vytešuje sa z nej"
<br/>Tak ako bol ponechany v lese, co bolo na vyrade? To mi chce niekto nahovorit, ze ho dotiahli na vyrad a potom odtiahli do lesa???
<br/>A ze maso nechali zhnit na kostre??
<br/>Mozno ho odtiahli nabok, maso pekne pobrezovali a zobrali, ale ze celeho jelena nechali zhnit v lese HA HA HA. To aj v inych zdruzeniach sa niekedy diviak &quot;nenajde&quot; a vecer, alebo rano je v rupsaku.
<br/>A co ktomu kusu, co je v reportazi???
<br/>To su slusni polovnici, co to nahlasia po dvoch mesiacoch?? To je snad zart:{
<br/>Co je na nich slusneho???? Slusne po nasom lompy to su. A treba ich po toto tak ako aj tych co to spachali. To je ako s tym prdom. Ak si niekto prdne, kto je vlastne pachatel??? Ten co spachal, ci ten co pachal???
<br/>
<br/>Ale hlavne, predpokladam, ze sa z nich stanu vzorni kandidati na clenstvo, ktorim sa uz vhodne daju masirovat mozgy. Nastartovani uz su... Tak hor sa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61773 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
nemáš to trošíčku pomýlené? prečítaj si znovu, čo som napísal. a ak máš pochybnosti, aj tam máš kolegu rovnako zvoleného ako ty. tak skús si zavolať. ale rozumiem ti, že ti nejde do hlavy že toooľko mäsa nazmar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61780 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Prosím vás a k čomu im držíte palce?? Spolu ulovili, spolu zjedli a potom sa povadili a v nemenovanej TV zhovadili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61781 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
S tym clovekom s anaozaj neda. Proste je len jedna pravda. A to je Papo. Štváč a provokatér. Ale sak je asi za to plateny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61783 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
si naozaj úplný hulvát? čo sa ti nevidí? máš problém s telefonom? proste si to over a prestaň s urážaním. tak ja som ti štváč? z akého dôvodu? koho sa vlastne zastávaš? hrubého porušovania zákona? proti čomu tak kričíš, proti uplatňovaniu zákona a tí ktorí na to poukážu sú tí zlí? nie tí, ktorí zlo páchajú???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61784 od mano
Odpoveď od mano na tému Slovensky polovnicky zvaz
Papo a ktorí sú tí zlí a ktorí sú tí dobrí, lebo ak je to tak ako je to prezentované tak sú tam iba zlí a u tých ktorí to oznámili až po dvoch mesiacoch by som ešte aj hľadal charakterovú vadu, lebo ak im to nevadilo kým boli vo výbore PS alebo PZ a z ješitnosti to vytiahli až teraz tak to je choré. A riešený by mali byť tiež, lebo ak to chcú dať ako pytliactvo tak myslím, že je tam spolupáchateľstvo ako vyšité pre všetkých čo tam boli a neoznámili to hneď ako sa to stalo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61785 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Príslovie zlodej kričí: chyťte zlodeja poznáme nielen u nás na Slovensku, ale všade kde poznajú zlodejov. Chcete, aby bol uplatnený zákon? Sám vyhlasujete, že tom dosť viete, tak to nahláste na políciu a následne nech to riešil prokurátor. Snáďsi len nemyslíte, že to urobí nejaká senzáciechtivá TV.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61786 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
mano, problém takýchto info je v spracovaní ,,spravodajcami,,. tí si to urobia po svojom tak, aby to bolo ,,predajné,, i s použitím napr ilustračných záberov/ - ja neviem, ani som nepátral, čo a či niekto niekedy z diania nakrúcal, no kvalita nezodpovedá mobilu/. kašlú na fakty. ale to nie je dôležité. dôležité je, že sa našli slušní ľudia, ktorí sa nenechávajú zastrašiť a konajú. v tom je podstata. ja som neskúmal, kto je kto. no ako som to popísal nižšie zodpovedá skutočnosti. môj jediný komentár k tomu je naďalej: držím im palce.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61787 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Zvyčajne sú za všetkým prachy. Dá sa predpokladať, že na polícii by títo slušní ľudia nedostali ani deravý groš, ale naopak, z ich pohľadu, nejaké neslušné otázky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61788 od mano
Odpoveď od mano na tému Slovensky polovnicky zvaz
Papo ani ja neriešim ako je to natočené a či je to natočené na mobil, alebo je to zostrihané a použité ilustračné zábery aj keď si myslím že pôsobia dosť zavádzajúco a jednostranne v prospech jednej strany, ale podstata veci je v tom že im to nevadilo doteraz a spúšťač celého bolo to že asi neprešli na výročnej do vedenia PS - PZ a riešia to takto. Keby boli zvolený tak sa nič nedeje a nikto o tom ani sa nedozvie a to je to čo ti chcem naznačiť, že oni nie sú poctivý len ješitní a urazení a kopú ako sa len dá okolo seba. Držím im aj ja palce ak je to tak ako myslím ja že ich na prvej schôdzi nevylúčia za to že (prepáčte za výraz) si serú do vlastného hniezda. Ale neber to tak že obhajujem to čo sa stalo je len narážam na povahu tých dobrých a čestných. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61792 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Len nech pan hovorca tie palce drzi, a nepusta, hlavne nie nad klavesnicou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61798 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
Krasny psik. Uz ho mas uchovneneho?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61799 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Slovensky polovnicky zvaz
A este jedna vec. Ved oni vlastne vsetci pytliacili. Ved nikto z nich nema platny PL. A poluje v neexistujucom subjekte. Ten rozmer je straaaasny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61805 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Pochybujem, že je za to platený, skôr si myslím, že v tom nachádza sebauspokojenie. Začínam sa báť, že to u neho vyvrchoví opásanim sa trhavinou, ale neviem, či potom zavíta na Svätoplukovu 14 alebo Štefánikovu 10. Možno by s tým dokázali urobiť niečo tí, ktorí z neho urobili svojho turčianskeho podnáčelníka, ale potom by sa jeho zloba, závisť a nenávisť mohla otočiť i proti nim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61809 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Slovensky polovnicky zvaz
Je pravda, že Papo je trošku svojrázny. Akurát ma šokuje fakt, že v tomto štáte a v našom hnutí s pošramoteným menom, je oveľa vačším problémom ten, ktorý na porušovanie zákonov a pravidiel upozorňuje a poukazuje, ako ten, ktorý ich hrubo a drzo porušuje! Ja som len zvedavá, či napríklad za školácke chyby súdruhov na ústredí ponesie niekto zodpovednosť?! Alebo sa im poďakujeme za konanie v náš prospech v dobrej viere?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61811 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Za to, čo zo mňa stvoril, len preto, že som si mu dovolil oponovať, že nie všetci z tých hore sú vagabundi a pod., som fakt nesmierne vďačný a za to ponesnie zodpovednoť len on 8-) Má toho u mňa dosť na rováši, tak nech sa teší, bo i keď nie som pomstychtivý, som pamätlivý :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61812 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Zuzanka, zvyčajne si všímaš chyby pravopisné, ale je možné, že máš na mysli aj iné. Akú školácku chybu urobil predstaviteľ nášho poľovníctva vo vyjadrení sa k danému prípadu tentoraz??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61813 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Slovensky polovnicky zvaz
za to sa budú udelovať metály :]a budú sa nimi psrsiť ukazovať sa. :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 2 mesiacmi #61814 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
aspoň ich ľahko rozoznáme a buď rád, že na hrudi, a nie na ... , lebo by sa mnohí z nás pri osobnom stretnutí s nimi mohli popichať 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61827 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
pred časom si avizoval psychické problémy, a vidno, že pretrvávajú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.156 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 3215 návštevníkov a žiadni členovia on-line