Slovensky polovnicky zvaz

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61828 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
prajem vám úspešný kariérny postup vo všetkých vašich funkciách 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62409 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
ja sa len dobre bavím. poľovníctvo na slovensku kráča míľovými krokmi vred. ale akosi odzadu. na všetkých možných fórach sa diskutuje o tom, že nám robia zlé meno iní, nejdem ich pomenúvať, bola by to slušná prezenčka. ktosi, nie prvý raz označený ako šéf slovenských poľovníkov. a nie prvý raz reprezentuje poľovníkov ako ,,superexpert,,. na hanbu ostatných. neovláda ani len zákon o poľovníctve, aby mohol dať veci na pravú mieru. no ukazuje sa, ak sú pravdivé tvrdenia, že v revíri OLU zastavil výkon práva poľovníctva i ďalšia srandička. v revíri nie je zabezpečená ochrana poľovníctva. nuž potešme oko svoje viceprezidentom C.I.Cu, šéfom slovenských poľovníkov: tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/vahali...-poriadna-hadka.html [/]čapni sem ... ak by to nešlo, tak:
<br/> tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/vahali...-poriadna-hadka.html

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62410 od lanus
Odpoveď od lanus na tému Slovensky polovnicky zvaz
Názorná ukážka nášho právného systému : Každý paragraf sa dá vyložiť aj na &quot;7 spôsobov&quot; !!! Niet sa čo čudovať ,lebo zákony formulujú právnici a ich prvoradým úsilím je to ,aby bolo právo čo naj-neprehľadnejšie čo je základným predpokladom na zabezpečenie ich pravidelného kráľovského príjmu !!! :-o:[:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62411 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
a v čom spočíva tých 7 výkladov? krajná núdza je k odvracaniu nebezpečenstva. toto nie je o právnikoch, ale o neznalosti toho, čím sa súdruženko živí už toľké roky a teraz už z dvoch platov. a tiež svedčí o kvalite najlepšieho poľovníckeho zákona. veterinár za istých podmienok môže nariadiť usmrtenie, ale to by musel mať komu! no ale čo by sme čakali od rozvrátenej politicky riadenej štátnej správy v poľovníctve.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62412 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
mali privolať zoo-odborníka, aby trpiace zviera uspal, kým sa dohodnú :x názor, že utrpenie zvieraťa bolo treba ukončiť čím skôr považujem za správny bez ohľadu, či niekoho ohrozovalo alebo či by niekto vyžívajúci sa vo vŕtaní v zákonoch mohol rozohrať svoju demagogickú show

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62413 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
tušil som, že riešenie je tak jednoduché. keď si ho tak jednoducho popísal, až mi oko zvlhlo. a ja demagóg sa musím len hanbiť.
<br/> to čo velí zdravý rozum, si mal dať do zákona, ty chytrák. ale nie je to tam - tak asi taký chytrý nie si. veď je to najlepší zákon, ako tvrdí tvoj najmilší šéf. vieš o ktorom hovorím, to je ten, ktorého si označil za potrebnú rodiacu sa poľovnícku šľachtu v inej diskusii. no aj taký zásah čarovného zoo-odborníka reguluje právny predpis. a myslíš že toto by mohol? že pofičí z bojníc na zásah? no veru nemôže. jeleň je zver, ak ti tento termín niečo hovorí. odhliadnuc od toho, tvoje vnímanie všetkého božského, čo koná spz je priam neuveriteľné. a ako správny člen sa tým aj riadiš. čo tam po zákonoch, čo tam po morálke, čo tam po akýchsi sprostých normách, ktoré ta len obmedzujú v tvorivom rozlete! lenže nie všetci si myslia, že môžu všetko, že stačí, ak to ONI považujú za to najlepšie pre všetkých. ty máš svoje vzory, tak si ich maj. mňa podvodníci nezaujímajú, pokiaľ nezasahujú do mojich práv. ale aby mi ako poľovníkovi robili zlé meno, tak pŕŕ! nestrpím, aby som bol hádzaný do jedného vreca s nimi! a s tým sa vysporiadaj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62415 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
do akého jedného vreca, však ty nie si členom SPZ, a tvoju nenávisť k SPZ ti nikto neberie, kľudne sa ňou zadus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62416 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
ja mám medzi členmi spz veľa priateľov, dokonca i veľmi blízkych a nezbadal som, že by sme sa delili na člena toho alebo onoho. a ak tu voči spz niečo píšem, jasne argumentujem. aká nenávisť? ak si nevieš s niečím rady, tak len osočuješ, urážaš, znevažuješ, lebo z poľovníckych, ale i iných noriem si dutý ako bambus. a že spz je mimo zákon, o tom už nik nepochybuje, len ty tu jačíš ako viktorka, že to tak je dobre, zákon, nezákon, ústava, neústava. si rovnako nemorálny ako tí tvoji ,,šľachtici,,. aspoň si pýtaj povolenku do šľachtického reprezentačného revíru Zádielská. zaslúžiš si, ak bude treba aj sa za teba prihovorím. a máš aj nárok, veď si ten revír platíš. a boh vie, čo ešte. takže ak máš chuť a potrebu diskutovať, tak si najprv sprav jasno v hlave, doštuduj a oponuj. toto už dávno nie je o nejakých nezáväzných názoroch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62418 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
netvrdím, že by som nejaké pozvanie na poľovačku odmietol, a teda ani do Zádielskej pravdepodobne nie, ale ja nie som typ poľovníckeho žobráka somrujúceho aspoň o pozvanie na kormorány

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62419 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Zákonnosť, či nezákonnosť SPZ, celkovo, či len v niečom je vecou názoru (právneho názoru). Ja ti tvoj názor neupieram pokliaľ ho dokážeš prezentovať v medziach slušnosti. No to, čo ty vo svojej zavzdušnenosti nenávisťou voči SPZ predvádzaš na verejných fórach ťažko nazvať slušnosťou a ty ani netušíš komu všetkému touto štvavou kampaňou slúžiš. Možno aj tým, ktorých by si tak rád videl natiahnutých na škripci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62422 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Slovensky polovnicky zvaz
Je evidentné, že si to papovo &quot;jedno vrece&quot; ale vôbec nepochopil.........
<br/>Ja členom SPZ ešte som a tiež mi vadí, keď reprezentanti môjho zväzu trepú na verejnosti somariny. Robia tým aj mne medvediu službu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62423 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
Priznám sa ti, že v prípadoch ako tento (zranený jeleň) by som sa vykašľal na to, čo kto trepe na verejnosti a utrpenie zvieraťa ukončil, obava z nejakého postihu by bola až druhoradá. Myslím asi, že by laická verejnosť rýchlo pochopila čo je u mňa prvoradé. Viackrát som tu spomínal tzv. vyšší princíp, ktorým sa dokáže riadiť chlap, pre ktorého zviera nie je len kus zveriny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62424 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Slovensky polovnicky zvaz
Ja si ctím zákon a ja by som toho jeleňa nestrelil. A pritom tiež zviera nepovažujem za kus mäsa. Pre mňa je prvoradé, aby som sa nevystavil riziku postihu. Pri porušení zákona je verejná mienka na dve veci. Verejná mienka odsudzuje kradnutie a klientelizmus. A aj na najvyšších miestach v tejto spoločnosti sa zneužívajú verejné financie na súkromné účely. Na základe mne dostupných informácií som presvedčený, že sa tak deje aj v spoločnosti poľovníkov. Prostriedky vybraté od poľovníkov nie sú využívané racionálne. Ja napríklad skutočne neviem, s výnimkou poistného - teda v prípade že skutočne poisťovňa by poistnú udalosť riešila, kde a ako sa vynakladajú finančné prostriedky mnou zaplatené. Ja veru som z týchto prostriedkov dodnes
<br/>nečerpal nič.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62425 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
A preto treba nechať dokaličeného jeleňa 12 hodín trpieť?? Apropó, bol nakoniec usmrtený v súlade so zákonom??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62426 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
veru tak , astronom. súdny človek sa nevystaví riziku, že bude stíhaný za taký odstrel. ani policajti sa neodvážili, ani veterinár sa neodvážil. ktovie prečo? či vysvetlenie nie je len jedno: bolo by to za hranou trestného činu, pre každého z nich. že to má riešiť zákon o poľovníctve a nerieši... tam hľadajme zodpovednosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62428 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
stačilo by sa opýtať, či vydanie daného predbežného opatrenia bolo OK a či si vôbec ten, kto ho vydal uvedomil dôsledky takéhoto rozhodnutia vzhľadom na zákon o poľovníctve

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62429 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
[r] dôrazne ťa žiadam, aby si na mňa nereagoval!!! [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62430 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
inak fakt by ma zaujímalo ako &quot;právny vševedko &quot; nazerá na fakt a ako sa podľa neho klasifikuje, ak vás policia prizve vykonať čin za hranou trestného činu 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62431 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Slovensky polovnicky zvaz
dať si čajík z netýkavky a voľne dýchaj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 10 mesiacmi #62432 od papo
Odpoveď od papo na tému Slovensky polovnicky zvaz
[r]dôrazne ťa žiadam, aby si na mňa nereagoval!!! [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1119 návštevníkov a žiadni členovia on-line