Strelivo

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9640 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Strelivo
Napíš prosím ťa celý link -kto to v tom guláši má hľadať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9642 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Strelivo
.Otvoril som web stranku -nevidim tam tuto udanu strelu.! Ak mas zaujem posli mi tvoju e-mail adresu a ja ti poslem stranku z ich katalogu!;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9647 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo
stefan,Hornady prezentuje ako novinku A-Max ,ale vo vahe 80grs. A uz tam upozornuje ze naboj ma nadlimitnu dlzku,cize nevlezie do standartneho zasobnika.Pozrel si dobre tych 105grs?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9648 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo
U Hornadyho na homepage je 105grs A-Max az v kal. .243/6mm.....ak mas iny zdroj hod to sem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9650 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Strelivo
Chlapi, mam v ruke Gamaliel katalog pre rok 2006, kde udava ze davaju k dispozicii .22/.224 strelu (co je prakticky strela na 222/23), 105 grain A-Max Molly, a to ako novinku! Viem ze na webe sa to neukazuje ale kto ma o to zaujem poslite mi e-mail adresu a naspat vam otocim scanovanu kopiu tychto informacii! Co mam s vami viacej robit???:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9654 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo
stefan,pokojne mi to posli,tu je moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .....ale aj tak si myslim,ze to bude chyba v katalogu-ty nemas ten pocit?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9658 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Strelivo
...posielam ti e-mail. Uz dlhe roky som sa nezaujimal o .222/23 strelivo, takze neviem co sa v tomto kalibri deje, pravda je ze 105 grains je trochu velka strela ! Je mozne ze je chyba aj v katalogu. Odpovedal som na tvoju otazku, pretoze som mal prave otvoreny katalog na tejto stranke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9659 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Strelivo
stefan,diky za mail.Je to presne tak ako som predpokladal - v katalogu je chyba.Tu strelu som hladal pod jej katalogovym cislom u Hornadyho na homepage a skutocne patri do skupiny kal. .243/6mm. Ked chces pozri k Hornadymu na stranku. Aspon sme to vyriesili... 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9660 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Strelivo
..Je v katalogu chyba, dnes som zavolal distributorovi a ten to potvrdil! Ako vidno, netreba verit tomu co citas! :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9798 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Strelivo
Mattoni001, balistické hodnoty Sierr v S&B máš na stránke www.sellier-bellot.cz/cesky/kulove-naboj...-sierra.php?view=all
<br/>Skúsim to linknúť..
<br/> www.sellier-bellot.cz/cesky/kulove-naboj...-sierra.php?view=all[/]Sierry

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9799 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Strelivo
Možno si na tej stránke už aj bol, ale máš to tam ´zakamuflované´ vo voľbách riadku Môj Sellier Bellot skrácený náhled , [r]celkový náhled[/r] , múj náhled ...
<br/>Mal si si vybrať ten celkový, alebo zostaviť si svoj.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9800 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Strelivo
diky basky
<br/>ja som to tam potom uz nasiel a porovnaval. Hodnoty su podstatne lepsie.
<br/>Nezostava nic ine len ziskavat prakticke skusenosti:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9900 od Doktor
Odpoveď od Doktor na tému Strelivo
Je DK od RWS dvojjadrovy?Z prekladu som vycital,ze je,no nie je to nieco podobne ako TUGaTIG?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9904 od miso
Odpoveď od miso na tému Strelivo
Je to určite dvojaderná strela. Tým, že je tvrdšia je viac podobná strele TUG. Dr.Hanák ju v jednej recenzii odporúčal viac na vitálnejšiu zver, no neskôr mala podľa neho zase celkom dobrý účinnok na zver srnčiu a u jelenej viac odporučuje strelu KS. No tak si z toho vyber...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9919 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Strelivo
Názory doktora Hanáka sú ako piesok v púšti. Ešte som od neho nečítal článok v ktorom by niečo kritizoval. Zrejme testuje len tie najlepšie výrobky keďže všetko čoho sa chytí je výbormé na všetky možné činnosti. A to či sa jedná o zbrane, strelivo, nože alebo optiku.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9929 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Strelivo
Starý pán už toho toľko popísal, že si často sáme sebe odporuje. Tu fakt platí, že menej je niekedy viac. Základné charekteristiky a popis sú v pohode (tam nemá čo fantazírovať), ale ostatné je čisté situačné &quot;rizoto&quot;!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10242 od Doktor
Odpoveď od Doktor na tému Strelivo
Dnes som bol na strankach Sako.fi a nasiel som tam zaujimavu strelu &quot;Arrowhead 11.7/180gr&quot;,mate s nou niekto niake skusenosti?A este mam jednu otazku-ustabilizuje mi vyvrt na mojej ZKK 600 30-06 14,3g Sako Hammerhead?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10258 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Strelivo
Nema niekto skusenosti so strelivom Sellier-Bellot so strelou Sierra pre 8*57JRS?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10272 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Strelivo
Myslím, že do 150m by to malo byť v pohode. ja 13gr. nabíjam do 308W výhradne na spoločné poľovačky a nestrieľam ďalej ako do 100m. Inak skvelá strela - pomalá a ťažká, je to taká &quot;prezlečená&quot; 8x57JS. Zver výborne ostáva v ohni. Všetkým ju odporúčam na spoločné, ktoré sa už blížia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #10281 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Strelivo
Ja bohužiaľ len v 7x57R, ale to ťa asi neuspokojí.. :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 673 návštevníkov a žiadni členovia on-line