Akú zbran si vybrat?

pred 18 rokmi 1 mesiacom #7883 od malinovsky
Odpoveď od malinovsky na tému Akú zbran si vybrat?
Ne, podle mě to nejde. Soustřel není nijak z továrny nastavenej, s kamarádem jsme si s tím hráli asi půl dne, než to lítalo alespoň trochu rozumně. Hlavně tam jsou komorovány špatné ráže 308, 30-06, údajne i 7,62*54R ale to jsem nikdy neviděl a nemají to ani na webu(špatné myslím bez okraje). Vytahovač je takovej klínek s nosem a když se to trochu ohřálo, tak šli špatně vytahovat vystřelený nábojnice. Já jsem ji měl asi 3/4 roku a pak jsem ji prodal. Konstrukce je celkově velmi jednoduchá, ale to je znak všech ruských zbraní. Za cenu zhruba 16 000 CZK se asi nedá čekat moc veliký zázrak. Tím ale nechci schazovat úroveň ruských zbraní, mám ještě dvojku TOZ 25 a jsem s ní spokojený. Firma Bajkal vyrábí i kulový dvoják pod označením Artemide, ale to jsou jen hlavně vedle sebe. Nyní se do ČR dováží kulových kozlic dost a na slušné úrovni Finn, Betinnsoli - 50 000 až 60 000 CZK. Můžeš zkusit postavit dvoják na baskuli české brokovnice ZP, několik puškařů to v čechách dělá, ale s tím, co zde prezentuje Johny od puškaře Tajfi se stím nedá srovnat. Johny má moooc krásnou zbřaň a tímto puškaři Tajfimu smekám. To co jsem viděl já, je tak 30 000 CZK jen za práci na železe a bakuli musíš mít svoji.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8045 od blade1
Odpoveď od blade1 na tému Akú zbran si vybrat?
prosim vas o radu o zbraniach IZ 27 brokove kozlice su to oplati sa to kupit alebo nie teraz to v nitre predavaju za 11 900Sk kal 12/12.prosim poradte ci sa to oplati chcel by som to na lov a na rekreacno-sportovu strelbu???prosim piste dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8168 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Akú zbran si vybrat?
Ja ju mám s ejektormi a s vymenitelnimi čokmi chodím tiež rekreačne strielať a aj polovať a som s ňou spokojný. je jednospúšťová. je síce z ťažšej kategórie ale aspoň nekope. môžem doporučiť. Ale nieje to tá stará ruská kvalita vyžaduje väčšiu starostlivosť. Myslím tým povrchovú upravu hlavne sú zrkadlové a myslím že aj kvalitné

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8172 od blade1
Odpoveď od blade1 na tému Akú zbran si vybrat?
a prosim ta o tej IZ 27 dvojkohutikovej s ejektormi nevies ci medzi tym nebude taky rozdiel??tato ma pevne zhrdlenie.oplati sa stoji 11900sk. prosim porad vopred dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8247 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
prajem pekny den. Vie mi niekto poradit, planujem kupit brokovu kozlicu. Poradte, ktory vyrobca a model je spolahlivy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8258 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Najskôr uveď výšku svojho konta - značka a prevedenie sa väčšinou odvíja práve od tohto údaju.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8260 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
no to je dobra otazka, vyska mojho konta je limitovana vyskov mojej trpezlivosti, ale v kazdom pripade by som asi na zaciatok chcel zvolit cenovo prijatelnejsiu (cize relativne lacnejsiu variantu), na druhej strane ak mam dat trebarz za TOZ-120 nejakych 18000 ci 20000 a potom to lutovat na cely zivot tak to radsej posetrim a zoberiem nieco co bude drahsie ale spolahlivejsie (napr. nieco od beretty). kedze nemam skusenosti s tymito zbranami tak som chcel vediet co odporucite ako skuseny. Vela som tu cital o spolahlivosti ci nespolahlivosti ruskych a ceskych zbrani (vacsinou gula) a potreboval by som vediet ako je to pri broku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8263 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
Sibo: Podla toho na co to potrebujes ci na sport, alebo na lov. Ci chces novu, alebo pouzivanu a pod. Tiez zalezi kolko chces priplatit k tym 20 000. Ak budes strielat vela sportovo urcite zober nieco s tvrdochromom v hlavniach (najlacnejsie ruske). Ak nie podla mna postaci aj nove Brno 800 (cca 30 000).
<br/>Beretta ta vyjde na cca min. 60 000 a poviem ti strielal som z nej no zeby ma nejak moc nadchla nemozem povedat. Na moj vkus dost kope kedze je lahka, viac ako ruska IZ-tka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8264 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Akú zbran si vybrat?
Ťažko radiť o tej dvojkohutikovej neviem nič ale jeden kohutik je pohodlnejsi a da sa aj prehdzovať z ktorej hlavne chceš prvej strielať. K tomu čokovaniu neprehadzujem to často iba keď idem na strelecké preteky a potom na polovačku tam zase dávam tie isté čoky. Neni som nejaký extra strelec ale som spokojný s ňou. Myslím že ide dosť o to ako ti sadne do ruky a samozrejme aj cenu treba zohladniť myslím že ju nezoderieš za 5 rokov aby si si nadával že si kúpil šrot

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8267 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
zachi: nejak mi unikla o ktorej zbrani si pisal. Dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8268 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
chel by som tu zbran asi aj na sport aj na polovanie, ak sa da taky kompromis najst. Zo zaciatku asi viac na sport nakolko este nie som v ziadnom PZ. Uvazoval som nad ruskymi zbranami, len tu som sa dozvedel dos casto ze cim su novsie tym je s nimi viac problemov, aj ked len drobnych. Co je iste mala by to byt jednospust.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8275 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému Akú zbran si vybrat?
V Nitre mi povedal p.Gerhát (to je puškár na tej istej ulici ako fy.Fraňo) že nové ruské brokovnice momentálne nestoja za veľa a problémy vykazujú najmä jednospúšte.Tiež som nad ňou niekedy uvažoval, ale nakoniec som sa rozhodol pre staré dobré ZH už aj z toho dôvodu ,že obidve hlavne môžeš odpalovať zadným kohútikom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8276 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
sibo: Nenapisal ci cenu do akej si ochotny ist.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8278 od michal
Odpoveď od michal na tému Akú zbran si vybrat?
Beretta nezacína na cene 60.000, ale hodne nizsie. Ak to chces na sport aj polovanie, vyber si nieco s výmenným zahrdlením. Celkom slusne brokovnice su aj gazelle a huglu-cena niekde kolo 25.000.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8283 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
dusab: cena nie je az taka rozhodujuca. Dolezite je aby bol pomer cena vykon dobry.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8284 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Akú zbran si vybrat?
Ja by som odporucil radu IZ27E ale nie 1C, jednospuste nemam moc rad ;) Ja osobne mam IZ27EM-M je to cal 12/12x76mm dvojspust dlzka hlavni 725mm pevne zahrdlenie spodna 0.5 horna 1.0

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8285 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
preco nie jednospust? Ja som akurat rozmyslal v pripade ruskych nad IZ27E-1C alebo TOZ-120-12MV-1E. Ale nikde som k tej druhej nenasiel ziadne info. IZ tu viacery uz spominali a nie len pri broku ale aj pri guli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8286 od johny
Odpoveď od johny na tému Akú zbran si vybrat?
Ja uz som jednu pusku videl, sice len na fotke, ale ako hovori jeden ujko, strielala do predu. taku si raz kupim ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8287 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
johny a co by si odporucil ty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8288 od johny
Odpoveď od johny na tému Akú zbran si vybrat?
Bracho na brokovnice som nie odbornik, rozmysli si najkor co od zbrane ocakavas, na co ju budes pouzivat, ci na spolocne na ciernu, lisky, vtaky, alebo na sport, ci ti staci komora 70 alebo chces 76, dlzka hlavni . Potom si urci kolko si ochotny investovat. Toto napis chlapom a poradia ti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.165 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 932 návštevníkov a žiadni členovia on-line