Akú zbran si vybrat?

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8290 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Akú zbran si vybrat?
Ano, suhlasim s Johnym, treba si najskor dobre rozmysliet, na aku zver budes polovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8294 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
sibo: Ty si asi taky spekulant ako ja s gulobrokom...tiez chcem najlepsi pomer cena-vykon, ale cim viac sa budes vypytovat, tym viac budes vediet a tym viac budes spekulovat...:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8297 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Ja na základe mojich skúseností a výšky 195cm ti odporúčam jednospúšť. Mám dlhé prsty a streľba z brok. - rýchle opakovanie druhej rany mi nešla až kým som nekúpil jednospúšť. Teraz je to pohoda a sám sa rozhoduješ, ktorou hlavňou budeš strieľať ako prvou. O tých nových ruských brokovniciach a ich "kvalite" je to pravda. Mal som TOZ - predal som, kúpil som IZ a tiež som v pokušení zbaviť sa jej, ale tiež nechcem do brokovnice investovať. Používam ju malo, tak stačí aj tá IZ, mám 20/76, kozlicu, ejektory, nekope a popritom je ľahká. Jednotná strela ide skvele. Ale mal som s ňou a mám problémy pri zlamovaní po výstrele a mal ju už aj superpuškár a nič s tým neurobil, čo ma pri každom zlamovaní /násilnom/ nasiera. Ale za tie peniaze...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8301 od zachi
Odpoveď od zachi na tému Akú zbran si vybrat?
Pisal som o IZ 27 jednospúšť čokovaná. Ale pozor na komory myslím že stacia 70. kamarát si kúpil 76 a nabíjal magnumové náboje a po pol polovačke si pýtal krátke lebo strasne kopala. K tej spúšti určite jednospúšť a určite ejektory super vec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8310 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Akú zbran si vybrat?
Musím sa Ti poďakovať, ako radca si sa osvedčil, Brno Super je už doma ;) !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8321 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
no nakolko som yacinajuci polovnik a estenie som clenom PZ tak na zaciatok budem urcite tu zbran pouzivat najcastejsie na sport, nakolko byvam na dolnej zemy tak najcastejsie polovacky su tu na bazanty, zajace..., druha vec je ze pochadzam z Nizkych tatier a slov. rudohoria takze do uvahy prichadza aj spolocna na ciernu. Ale ako som uz hovoril zo zaciatku urcite spo0rt a tie bazanty a zajace. cena nie je az taka rozhodujuca ale mala by ostat 5 ciferna. Nakolko to bude moja prva vlastna zbran som do nej ochotny vrazit aj viac, nech ju moze zdedit aj moj syn ked raz bude ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8327 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Akú zbran si vybrat?
cimbalik: Tak sa ozvi ze ako si dopadol a co si zjednal...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8346 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Akú zbran si vybrat?
Ja mám IŽ 27, s ejektormi a som spokojný. Či sa jedná o poľovačku alebo strelecké preteky, zatiaľ nezlihala, ak bola chyba, tak jedine v strelcovi:D Myslím, že 70 komora ti v pohode stačí, ak zoberieš 76, nič nepokazíš, bez obáv z nej môžeš strielať 70-ové strelivo. Zatiaľ som z nej jednotné strely nestrieľal, z hornej hlavne by som kvôli plnému zahrdleniu mal aj obavy. Z dolnej s polovičným bez obáv. Čoky som nechcel, som príliš lenivý, aby som ich vymieňal;) Inak tá horná hlaveň s plným zahrdlením si ma hneď od začiatku získala, je to fakt "ďalekonosné", čo plne využívam pri škodnej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8350 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
Ma niekto skusenosti s Beretta WHITEWING alebo Beretta 686 ONYX? Pripadne kde by som mohol najst nejake recenzie a porovnania, prip ine clanky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8355 od gabo
Odpoveď od gabo na tému Akú zbran si vybrat?
Gerháta poznám a pkiaľ si myslel, že tú brokovnicu chceš kúpiť u neho, tak Ti poradil tú, pre neho výhodnejšiu. Mám ruskú dvojku 29 rokov, kozlicu 5 rokov a žiadne problémy som s nimi nemal. Kto tieto zbrane, aj novšej výroby má, každý ich vychvaľuje. O ZH to nemôžem jednoznačne povedať. Gabo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8362 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému Akú zbran si vybrat?
U Gerháta si kupujem zatiaľ iba guľové náboje a k téme nových ruských brokovníc sme sa dostali iba náhodou ,keď som sa ho opýtal ktoré zbrane momentálne najviac opravuje,resp.ktoré sú najporuchovejšie.Na staré bajkalky tiež nedal dopustiť.Tiež určite nebral do úvahy pomer predaných napr.berett a IŽ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8364 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Akú zbran si vybrat?
Tiež ho poznam, z pozicie klienta - pracu odviedol dobru, cena bola priazniva, jednanie solidne... nemal som najmensiu vyhradu, bol som spokojny s jeho pristupom.. Aj sme sa dobre porozprávali, aj poradil, povedal názor, čerpal zo svojich /bohatých/ skúseností.. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #8372 od gabo
Odpoveď od gabo na tému Akú zbran si vybrat?
Súhlasím so všetkým čo píšete a nemôžem mu zazlievať ani to, že sa správa ako obchodník. Čo sa týka jeho kvalít, odbornosti, prístupu a vedomostí, môžem ho každému odporučiť. Gabo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 týždnami #8508 od leica
Odpoveď od leica na tému Akú zbran si vybrat?
Ahoj, nie že by som bol nedočkavý, ale zaujíma ma ako si spokojný s tou novou mašinkou, si spokojný, splnila očakávania, alebo nebodaj Ti na nej niečo chýba?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #8539 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Zatiaľ nemôžem hodnotiť. Do 16. nosím von Rem. 223 - veľa chodím pešo a je to skvelá zbraň /ČZ 527/, hlavne ľahká, až bude povolenka na diviaky a padne prvý, potom sa ozvem. A nemám na poľovačku ani čas. Príroda sa mi pohrala s domom, tak mám trošku starosti. Určite sa ozvem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #8585 od eso
Odpoveď od eso na tému Akú zbran si vybrat?
Páni poprosím Vaše skúsenosti s brokovými kozlicami Gazelle. Rád by som si jednu obstaral, je to vyvážená veľmi pekne vypracovaná zbraň. No mal som možnosť s ňou strielať len 2 hodiny.
<br/>Vopred ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #8586 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Syn má Gazelle zhruba rok - kozlica 12/76. Na strelnici výborná, pri správnom zahrdlení dobrá na kačice a nosí ju na každú spoločnú do honu. Zatiaľ bez závad a je na nej aj celkom pekné drevo. Stála 13000,- Sk. pre začínajúceho poľovníka dobrá voľba. Aj tak len po dlhšom čase sa ukáže čo je to zač.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #8597 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
pozna niekto nejaku stranku kde by sa dalo nieco o tychto brokovniciach najst? Kto ich na slovensko vozi pripadne predava?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #8599 od miso
Odpoveď od miso na tému Akú zbran si vybrat?
Stránku ti síce poradiť neviem,ale v časopise ZBRANE-STRELCI-LOVCI 1/2005 je o nich obsiahla recenzia. Ak máš možnosť sa nejako k tomuto čislu dostať...;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 týždňom #8613 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
dakujem, skusim to zohnat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.098 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 677 návštevníkov a žiadni členovia on-line