Akú zbran si vybrat?

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9682 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
nugy, zabudni na tú zbraň, došetri ak chceš jednušku a kúp si niečo "normálne". O Edenbergu so svietiacou bodkou si myslím svoje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9684 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Akú zbran si vybrat?
Nuz, ja mam tuto zbran v kalibri .223 rem., je na nej upravena pazba, zjemnena spust, puskohlad Edenberg, ale vacsinou ju nenosim do reviru. Pravdu povediac keby to nebol dar, ktory mi pripomina dolezitu zivotnu udalost, asi by som ju uz davno predal. Neviem ci je problem v zbrani, puskohlade alebo vo mne, ale akosi si na nu neviem zvyknut a mam problemy s rozptylom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9686 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Sám som toto zažil pri ZBK, ktorá mi nesadla a musel som ju jednoducho predať. Občas sa to stane a vždy je dobre ak sa jedná o lacnejšiu zbraň na ktorej toľko neprerobíš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9687 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Akú zbran si vybrat?
To "lacnejsia" je relativne. Zbran bola lacna, ale montaz na mieru, puskohlad, uprava pazby a spuste, takze spolu cca 20 litrov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9688 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Chápem - tiež som dal upraviť spúšť puškárovi a Pachmayer pätka tiež niečo stála.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9737 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
mate niekto skusenosti s brokovou kozlicou BAIKAL IZ - 27 EM-1C Sporting? Je na nej potrebne urobyt vela uprav aby bola spolahliva a fungovala tak ako ma? Zvazujem jej kupu a rad by som sa poradil so skusenejsimi. Vdaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9738 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
....vystrelil som z toho iz-27 okolo 3000 nabojov. Originalne som prerobil len pazbu -neuveritelna zmena vzhladove a vo vyvazeni! Vsetko do teraz funguje v poriadku!:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9759 od Vladenko
Odpoveď od Vladenko na tému Akú zbran si vybrat?
:) Sibo, tú IŽ 27 EM-1C sporting chceš používať iba na športové strielanie? Alebo chceš s ňou polovať. Niečo podobné vlastním, je to IŽ 27 EM-1C. Má pažbu s tmavého lešteného orecha, vyhadzováky, selektívnu jednospúšť niklovanú baskulu v ráži 12-12/76. S pevným zahrdlením, spodná hlaveň 0,5 a vrchná 1,0. Zbraň kúpená pred štyrmi rokmi, ako nová vystrelených asi 50 rán. Bola by na predaj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9761 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Akú zbran si vybrat?
Chcem kupiť jednoranovu zlamovaciu gulovnicu Brno Efect. Neviete mi poradiť kde by sa dala zohnať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9769 od donmarko
Odpoveď od donmarko na tému Akú zbran si vybrat?
Ja tiez rozmyslam nad IZ-27 ale nie sporting ale klasicku IZ-27 E-1C s vymenitelnymi cokmy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9778 od miso
Odpoveď od miso na tému Akú zbran si vybrat?
Chcem sa ťa opýtať či náhodou nevieš ako vyzerá osvetelná osnova u modelu VX-III, 3,5-9x50. Na stránke Leupoldu je osvetlený celý "menší" vnútorný kríž(osnova german#4), no minule som mal jeden v ruke a tam bol len svietiaci bod. Asi len majú bordel v obrázkoch pretože sa tam všade spomína illuminated dot (pri osnove german#4)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9779 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Akú zbran si vybrat?
Skús: www.leupold.com/products/products_highlights.asp
<br/>Sú tam pri tomto zväčšení 2 druhy osnovy - osvetlenej. Pošli mi adresu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a pošlem Ti poštou ich prospekt. Je tam toho dosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9781 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Akú zbran si vybrat?
Mam doma v skrini aj starsiu Bajkalku 16/16 (kupena 1981 v Lovene v Prahe)a aj tzv. &quot;novu&quot; Bajkalku 12/12-76 s vymennymi cokmi,kupenu v 2002.Nie je s nou najmensi problem,od nova funguje ako ma.Podotykam vsak,ze bola vyberana so zasielky 27 kusov.Treba si dat pozor hlavne aby boli koncentricke vyvrty hlavni,obcas im to ujde.Da sa to aspon priblizne skontrolovat okom-pohladom cez komoru uvidis ci je vyvrt centricky.Hned po kupe doporucujem kompletne rozobrat,vycistit,odmastit a potom aplikovat nejaku kvalitnu vazelinu na zbrane.Len preboha nie WD40 (vacsi hnus snad ani nie je...).A potom mozes na nu zabudnut a raz za cas mrknut do hlavne ci ju netreba vytriet.Este si daj pozor aby ti k zbrani dali 5 cokov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9783 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
miso, je mozne ze Leupold ma nejaky bordel v katalogu ale mam dojem ze sa asi nedivas na spravne informacie. V prvom rade starsie VX serie vobec nemali v minulosti osvetlene krize alebo bodky. Tak isto VX_3 nie je 3.5-9 X50 , ale 3,5-10X50. Cisla, serie vyrobkov tu hraju velku ulohu, pretoze Leupold vyraba vela druhov /serii optiky a hlavne stare serie NEVYRADZUJE, cize stale ich predavaju!Tak isto napr. VXIII 3.5-10x50 ma prinajmensom 7-10 druhov krizov.. Ked si si nahodou mrkol na 1-2 rozlicne modely urcite mas z toho metelicu! Este raz si to over!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9784 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
miso, je mozne ze Leupold ma nejaky bordel v katalogu ale mam dojem ze sa asi nedivas na spravne informacie. V prvom rade starsie VX serie vobec nemali v minulosti osvetlene krize alebo bodky. Tak isto VX_3 nie je 3.5-9 X50 , ale 3,5-10X50. Cisla, serie vyrobkov tu hraju velku ulohu, pretoze Leupold vyraba vela druhov /serii optiky a hlavne stare serie NEVYRADZUJE, cize stale ich predavaju!Tak isto napr. VXIII 3.5-10x50 ma prinajmensom 7-10 druhov krizov.. Ked si si nahodou mrkol na 1-2 rozlicne modely urcite mas z toho metelicu! Este raz si to over!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9787 od miso
Odpoveď od miso na tému Akú zbran si vybrat?
mm áno pri tom 3,5-9x50 som sa sekol máš pravdu, až teraz som si to všimol..Človek myslí jedno a píše druhé:D
<br/>S tými krížmi to asi bude pravda,pokukal som pár stránok, a osnov je u leupoldu habadej...pričom hodil by sa im upload aj na stránke, lebo veľa vecí je tam už nepresných...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9793 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Akú zbran si vybrat?
dakujem za radu. je to celkom pekna zbran a za velmi rozumne peniaze. :Dk WD40 len tolko, vela ludi si mysli ze je to mazadlo ale WD40 sluzi hlavne na to aby bolo mozne lahko rozoberat spoje;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9794 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Akú zbran si vybrat?
....Leupold je ovela vacsia vyroba nez si mozes mysliet, vyrobkov plna pr..., nebol by som prekvapeny keby sa sem tam nasla chyba na ich strankach, ale im asi vela na tom az tak daleko nezalezi. Za morom je Leupold pouzity na velmi vysokom pocte-kvalita je na velmi vysokej urovni!:):D:):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9795 od papo
Odpoveď od papo na tému Akú zbran si vybrat?
Sibo, WD40 je mazadlo použiteľné aj na veľmi jemné súčiastky. Má aj tú vlastnosť, že po povrchu vzlína aj popod vlhkosť, kvapky vody. Na naše použitie ideálne mazadlo a krátkodobý konzerv. prostriedok.
<br/>(Importéra zároveň žiadam o províziu za reklamu):P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9796 od donmarko
Odpoveď od donmarko na tému Akú zbran si vybrat?
Zdravim Vsetkych, chcel by som sa opytat na skusenosti zo zbranami znacky Gazelle, konkretne brokovnice..
<br/>
<br/>dakuejm

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.157 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 280 návštevníkov a žiadni členovia on-line