Puškári na Slovensku

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42861 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Puškári na Slovensku
v množnom čisle je hraju ale v jednotnom hraš:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42867 od Finist
Odpoveď od Finist na tému Puškári na Slovensku
Mne napríklad nehrá /nehraje/,ked niekto povie alebo napíše napr. videl som troch jeleňov,dvoch lišiakov,diviakov,psov,medveďov. Nie je správne videl som tri jelene,dva lišiaky,diviaky,psy,medvede?!? Treba si len povedať že sú to TIE zvieratá nie TÍ zvieratá:P pokial neprenášame zvieracie vlastnosti na človeka! Vtedy by sa dalo povedať napr. vy dvaja lišiaci,diviaci. Alebo že by to bolo... vy dvaja lišiaky,diviaky? Každopádne dobrá diskusia v téme /tie/Puškare na Slovensku:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42884 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Puškári na Slovensku
michal ver tomu že Belson sa na nič nehrá (nehraje, doesnt looks like) . Darmo neikto pochopí skôr polopate, iný po lopate (úderom). ver mi, že večné tliachanie a domnienky nás len zakrútia do bludného kruhu.S tými primitívami je to pravda, diskusné fórum užívajú ludia od debility (toto je riadny psychologický termín mozgových zdatností človeka) až po géniov. každý si nájdime svoje miesto....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42888 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
I tak som si ja po dnešnej "normalizačnej" provokácii riekol: Čože sa tu ja budem hrať (Igor, ten neurčitok mi sedí lepšie :) ) na niečo, čím nie som. Tak som sadol i napísal som do tej mojej americkej školy, kde si momentálne z dlhej chvíle robím dištančnou formou puškársky kurz. A bez hrania sa na niečo som sa im priznal, že tá ich puškárska škola je už mojou druhou (po Uh. Brode) a že v ich učebných textoch k doteraz robeným skúškam som im našiel štyri chyby (dve vecné, jednu názvoslovnú a jednu pravopisnú). To som zvedavý, či tí amíci tiež budú nervózne kŕkať ako toť michal.... Dúfam, že si na mňa nesadnú a ten gunsmiťácky diplom od nich dostanem..... :] :] 8-L 8-L 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42889 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškári na Slovensku
Chlapi zalozim Vam temu matica slovenska a pravidla slovenskeho pravopisu ? :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42892 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Puškári na Slovensku
no zaloš, nek sa bobafyme ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42897 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
Spávate spolu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42898 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
Aha, takže tým si chcel naznačiť, že jediný tu máš pravo otravovať terminologickou buzeraciou, lebo vlastniš prislušnu STN-ku a navyše z dlhej chvíle dištančne študuješ predpokladam, že najužasnejšiu amicku puškarsku školu. tak to ti teda fakt gratulujem.....napisat nazor je ine ako neustale tu buzerovat načítanými byrokratickými pojmami, čo ti tak treba max. pri certifikačnom procese. No si proste užasný, tak dalej študuj....aby som sa nemusel rehotat ako ked si niekde zverejnil ten link na dva svoje výtvory....ta IŽ 18, čo si ju akože zdokonalil stala skutočne za to.....ak maš ešte tie foto, tak sa pochval aj ostatným, že aký si majster. Nakoniec maš na to školu ..... tak prečo zostat len pri pojmoch, aj nejakým jpg-čkom by si mohol prispieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42902 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškári na Slovensku
Poviem tvorcovi stranky nech to omrkne. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42911 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Puškári na Slovensku
nie nespávame. len som vyjadril svoj názor a ako tam pozerám tak niekto tu nedokáže zniesť kritiku. Môžem ťa ja obviniť s kolkými tebe podobnými spávaš ty ? poznám takých kopec...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42912 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
Tak začni pisať zoznam, a prosim začni ženami, celkom ma to poteší, chlapov az na koniec ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42914 od iboo
Odpoveď od iboo na tému Puškári na Slovensku
to by sa ti páčilo, čo :-p ? OK vieš čo, železo som hodil do zberu, ručku som spálil - tolko z mojej strany o tejto "vojnovej sekere" ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42916 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
Vzate na vedomie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42941 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
Účel môjho predošlého príspevku si nepochopil, ale mňa to ani neprekvapuje, tvoje reakcie mi pripomínajú nejakého neuznaného rotmajstra.
<br/>Za gratuláciu k tej škole ďakujem, ty mi veriť nebudeš, ani na nos ti to vešať nebudem, ale je k čomu.
<br/>Čitateľ, ktorý nemá dočervena podbehnuté oči vie, že názorov technického charakteru som tu okrem &quot;terminologickej buzerácie&quot;popísal dosť, zato si nespomínam na žiadne tvoje.
<br/>IŽ bola moja začiatočnícka práca spred niekoľkých rokov a takto som ju aj prezentoval s tým, že vo viacerých veciach (vrátane povrchov) ide o experiment. Ak som vopred priznával, že to za kvalitný výrobok nepokladám a niekto sa do toho obúva, nejde už len o kŕkanie ale o charakterovú vadu. Analógiu v zvieracej ríši hľadať nejdem, možno ani neexistuje.
<br/>Keď už si rozbehnutý v tom braní na vedomie, zober aj to, že na výmeny s tebou mi už je ľúto času.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42955 od Castor
Odpoveď od Castor na tému Puškári na Slovensku
Nerad sa do toho montujem....ale poznam vas chlapi len podla vasich prispevkov. Vzdy ked vidim, ze prispel michal alebo Belson, rad si to precitam...takmer vzdy je co citat a da sa nieco naucit. Kazdeho vo svojom obore, aspon podla prispevkov, povazujem za chlapikov, co sa vyznaju a netliachaju dve na tri...Pripadne ak sa na fore objavi niketo, cim sa teraz &quot;titulujete&quot;, viete ho s vtipom a rozumnym argumentom uzemnit...Urcite nepatrite do tejto kategorie, preto je mi uprimne luto, ze ste sa do seba takto naviezli...Misku nespavam s Belsonom :) , no mozno to s tymi pripomienkami nemysli az tak zle...Aj ked tajfi vyzera byt ostry chlap myslim, ze sa neurazil a to, ze tie chybicky si opravuje to asi potvrdzuje... Asi je cas zakopat uz spominanu vojnovu sekeru a zacat pisat tak, ako vas tu vsetci poznaju..ked poviem ze sa na to tesim, myslim, ze nebudem sam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42961 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
No verim ti, že gratulovať je k čomu, aj na nos si mi to zavesil......s rotmajstrom si sa len o jednu hodnosť sekol;).....tak sa este posnaž a nezačni mi teraz cuvať, ja si na teba vzdy cas najdem ak to bude treba;). Inak ten zazrak s hrdym nazvom, tušim si ho kedysi (aj ked mne to tak davno nepride) &quot;govižkou&quot; nazval som si dnes opäť pozrel,ale rešpektujuc hranicu sfery sukromia som link a ani heslo na forum nezavesil. Fakt to asi tak davno nebude, ked som si aj ja pri svojej obmedzenosti heslo spomenul....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42962 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
Milan, pekny prispevok....inokedy by som ti ho zobral, ale dnes nie...sorry, si mimo hry

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42967 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
No tak sa teda ešte posnažím:
<br/>Govižka uzrela svetlo sveta začiatkom roka 2006, to si si mohol prečítať tam, kde sú fotky vyvesené. Rovnako sa dá z textov pochopiť (a myslím, že to nevyžaduje žiadne nadpriemerné IQ), že ide o začiatočnícku prácu. Nechápe buď truľo, alebo prednasratý nadrotmajster. A heslo bolo zvolené tak, aby nerobilo problém ľuďom s rôznym stupňom obmedzenosti.
<br/>Ty si môžeš na mňa nájsť času, koľko chceš, ale opakujem, mne ho je na neproduktívne primitívnosti ľúto.
<br/>
<br/>castor, sôhlasím, takmer dobrý príspevok. Asi ak má byť mediátor úspešný, nemá pátrať veľmi potom ako konflikt vznikol. Ak sa ale pozrieš na to, kto prejavil agresivitu prvý, nemôžeš sa čudovať, že nesúhlasím s tým, že ma dávaš do jedného vreca s nejakým frustrovaným agresívnym jedincom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42968 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
oprava: ... súhlasím...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42969 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
Tak to si sa moc neposnažil...aj kvetnatejšie sa dalo. Govižka....no tvoje teoreticke vedomosti a školou ziskane zručnosti sa v nej moc neodrazili;)....k tomu iba toľko. Agresivny a frustrovany jedinec ?????? Možno aj taký.....a ešte vela ďalších privlastkov si tam možeš doťukať....kazdopadne, nie ja som tu zacal robiť z par spravnych ľudí pologramotných blbečkov odbavovaním sa na pojmologii STN. Takže si zalistuj v pamäti, mala sebareflexia.....technicke zalezitosti ma nevzrušuju, nie je to moj biznis.....ale arogancia absolutizovania vyjadrena neustalou buzeraciou ma uputať vie, potom si tiež par pismenok naťukam.
<br/>
<br/>A ked uz budeš nahodne listovať, Tajfuna-Milana Kruteho z toho mozeš rovno vynechať.....nie je to o ňom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.128 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 153 návštevníkov a žiadni členovia on-line