Puškári na Slovensku

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42975 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Puškári na Slovensku
Vratim sa zo sveta pozriem a aha ho aka svieza diskusia! Belson dufam ze sa nedas!Len to tomu zahorakovi pekne vrat!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42980 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
Och, takže záhorák vravíš? Ojoj.....
<br/>Martin, ďakujem za podporu, ale ja tu nič nebudem vracať žiadnym záhorákom ani zárohákom ani iným .......om.
<br/>Práve som sa vrátil zvonku (ja som narozdiel od teba ešte stále v zahraničí a tu máme o pár hodín menej), mal som celkom fajn deň a spätne sa sám čudujem, že na aké sprostosti som to tu reagoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42982 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Puškári na Slovensku
preboha dufam, ze si to nepochopil tak, ze ti v tejto diskusii drzim stranu, ani nahodou, ale verim v tvoju prirodzenu inteligenciu, ty mi vzdy vidis az do zaludka, ide mi o to, aby ste sa s michalom riadne porafali, je to take mile, ked sa kockuju dvaja inteligenti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42986 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Puškári na Slovensku
hej ale čitame to aj mi normalny ,:]:]tak sa prosim vas vratte do starych koleji:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42987 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
:) No vidíš a ja som si to vyložil tak, že mi držíš stranu a to ty len olejčekom do ohňa :[. Takže si to asi s tou mojou inteligenciou prehnal...:] A s jeho? Ani dôvod, ani priebeh &quot;rafania&quot; mi o inteligencii nič nehovorí. Snáď trocha zdatnosti v bojovnej výrečnosti, v mojich očiach výrazne zníženej účelovými a neférovými postupmi (začal &quot;terminologickou buzeráciou&quot;, prešiel na Govižku a keby som aj to vyvrátil nejakými novšími fotkami, ktovie kde by sme ešte skončili).
<br/>Narozdiel od teba a ešte ďalších dvoch-troch ľudí, ktorých teraz viem vymenovať, mi neutkvel v pamäti žiaden pozoruhodný príspevok pod jeho nickom. Žeby skleróza? Rýchly vyhľadávací nástroj mi nepovedal nič a listovať sa mi isto nechce. A vôbec, už ma to celé nebaví. Mám pred sebou na najbližšie dni ďaleko príjemnejší program....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42990 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
Predsa len, ešte niečo. Načalnik ma tu vyzýval k sebareflexii:
<br/>Martin, teba som tu minule poopravoval s tým bimetalom. Povedz nahlas, bolo to nejakým arogantným spôsobom, že môžeš mať z toho nepríjemné pocity? Lebo on ich zrejme za teba má. A Krutého som tiež nijak nedehonestoval, tá jeho stránka je kvalitatívnym skokom vpred, len som upozornil na dve veci (z mnohých ďalších). Keby sa toho rozumne chytil, mohol mať (trebárs neverejne) aj tie ďalšie. Ale treba rešpektovať že o ne nestojí, je to jeho stránka, jeho job a mňa to ďalej nezaujíma. Načalnika však áno.
<br/>Ak mi na puškárskej stránke niekto napíše: &quot;...technicke zalezitosti ma nevzrušuju, nie je to moj biznis...&quot;, tak nech sa ide vzrušovať na inú stránku. Puškárstvo je predovšetkým o technickej precíznosti, to vám snáď potvrdí aj Krutý. On už možno nie, ale ja ešte k tomu dodávam, že k technickej precíznosti patrí aj precíznosť vo vyjadrovaní sa a pomenovávaní vecí a javov. Áno, v dielni to nie je tak akútne, ale puškárstvo nie je len dielňa. To by nám tu mohol časom vzniknúť pekný chaos.
<br/>Kultúrnej a férovej diskusii zdar.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42993 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
Ale no tak, vydýchaj sa..... moc osobne berieš nie????? Ako teraz sa budeme hrať na školku a volat Fera, Joža, Zuzu, aby pani učiteľke (sudržke učiteľke) povedali, že ja som to nebol? Si fakt myslíš, že sa bavime o 3 dňoch dozadu...ze by mi to za to stalo???? Klidek, dame férovu diskusiu ......akoze ja zabudnem na govižku (asi to bolo neferove....a ty ferovo zopakuješ par naražok na inteligenciu-doporučujem viac pojmov idiocia, debilita, mentalna zaostalosť používať-spestrí a obohatí to príspevky) a ty hodis nieco novšie do placu....alebo si možeš miesto toho prečitat par prispevkov dozadu, aby si uz kruteho nemusel spomínat (som ti to tam jasne napísal...ze kruty je off, tak za neho sa obvinovat nemusíš). Veď niečo vymysli, a dokaž mi, že odbavovat sa vieš aj na niekom inom ako na luďoch s nižším vzdelaním ;). JJ, a dnes ma povýšili....pri oslovení prosím zas o hodnosť vyššie použiť-dodava to punc serioznosti a exaktného vyjadrovania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42996 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Puškári na Slovensku
som chcel len podrypnut, uz sme fakt mimo, rad doriesim diskretnejisie, ale michala nechaj, zeriem ho rovnako ako teba, na inu rozkokosenu dvojicu by som asi nereagoval

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43000 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
:) Takže predsa väčšia ryba? Zdalo sa mi už z castorovho príspevku (aj z následnej reakcie), že ako keby stál v pozore, teraz mi to ty potvrdzuješ. Aj tej arogancie je tam na poddôstojníka trocha väčšia dávka. Takže ani sa už radšej nejdem doprosovať od nikoho nejakých príspevkov, z ktorých by mi mala byť zrejmá jeho odbornosť.
<br/>
<br/>Martin, nestojím (akože keď nás - ako píšeš ty - obidvoch &quot;žerieš&quot; rovnako), o žiaden zdieľaný pobyt v jednom žalúdku, možno ti to aj trocha uľahčí trávenie. Je mi to ľúto, vyzerá to, že si ináč správny chlapík. Pokoj s vami... 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43001 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému Puškári na Slovensku
Navrhujem túto tému zrušiť. Slúži to ako pokec pre pár ľudí, ktorí sa nevedia zmestiť do kože a cez túto stránku sa handrkujú. Nech si sadnú spolu do nejakej krčmy ( IV. c.s.) a tam si to môžu vyjasniť. Poprípade si môžu dať aj do držky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43002 od instalamontsro
Odpoveď od instalamontsro na tému Puškári na Slovensku
Plne suhlasim hlavne martin, belson a michal vidiskutujte si to samostatne vase nazory ostatnych nezaujimaju

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43025 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Puškári na Slovensku
Ale zaujimaju ale pekne krasne k teme a k problemom okolo zbrani atd a vsetkemu co k polov.zbraniam patri.Aj ten Terminus Technikus nas nezabije.Pokracujte ale nie v osob.rovine.Zdravim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43033 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Puškári na Slovensku
joj jak ma vsetko srbi ! ale dobre, uz tu nie som

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43034 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Puškári na Slovensku
samozrejme ze svrbi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43053 od michal
Odpoveď od michal na tému Puškári na Slovensku
No nič teda, mal som sice v plane este par dni sa s tebou ponatahovat .... celkom ma to bavit zacalo ale vzhladom na vyssie napisane prispevky toho nechám. Sranda ma tiez svoje hranice a nerad by som to tu znechucoval ostatným. Takže nabuduce skus miesto toho subalpinskeho pasma a podobných zbytočných perličiek(co tak do kopcov v aplach, alebo nieco iné...sak snad slovnu zasobu mas) pouzit nieco normalnejsie, aj sa to lepsie cíta, ani to potom nevyzera umelo a strojene, ako by si potreboval preleštiť vlasne ego a ukázat maličkým, že maš viac ako 3 - ľudové vychodené. A ked uz pojdes okolo, cinkni martinovi, vie kde byvam, cislo na mna ma.....mozeme skocit na obycajne pivo a nemusime sa hrat na to, že pijeme alkoholický nápoj získaný filtráciou prekvasenej mladiny;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45558 od 40E
Odpoveď od 40E na tému Puškári na Slovensku
Ktorý puškár dokáže vyrobiť nové púzdro na CZ 453?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45927 od Hunter78
Odpoveď od Hunter78 na tému Puškári na Slovensku
Chcem sa spitat ze ci niekto nevie poradit ze kolko vystrelov by mala zniest gulovnica v CZ527Carabine 223Rem kim uz zacne ju to ovlivnovat na presnosti mate niekto taku skusenost?Alebo udava nieco vyrobca?Dakujem a Lovu Zdar:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45945 od kleco
Odpoveď od kleco na tému Puškári na Slovensku
min. 4-5 tisic ran

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46460 od priatel
Odpoveď od priatel na tému Puškári na Slovensku
Na velku reklamu vyroby gulovych dvojakov u Puskarstva kruty si moj priatel po dohovore s panom majstrom dohovoril stretnutie. Na stretnuti sa dohodli na kalibri 9,3x74R, ktory bude transformovany do jeho brokovej dvojky ZP ako vymenne hlavne. Pani ZP bola vyrobena ako brokovnica pred 50 rokmi. Pan majster kruty asi pojem o norme C.I.P. nema ziaden lebo brokovnica bola vyrobena na max tlak 680 Bar. A on chce dat max tlak 3000Bar. Po rozprave s priatelom o zbrani na zaklade tlakov dosiel k zaveru, ze zbran je nebezpecna a od zmluvy odstupil. Kedze tormentacny naboj je o 30% vyssi tlak ako spotrebny naboj ako je mozne, ze norma C.I.P. sa prekracuje o 1000-2000-3000 Barov na jednu hlaven. Tormentacny naboj nie je dovolene strielat majitelovi zo zbrane, pretoze hrozi havaria zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 týždňom #46464 od frenki
Odpoveď od frenki na tému Puškári na Slovensku
Neviete mi niekto zistiť kontakt na pažbára, ktorý vraj býva niekde v okolí Trenčína a vyrába vraj veľmi pekné pažby?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 509 návštevníkov a žiadni členovia on-line