Puškári na Slovensku

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51940 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškári na Slovensku
To by aj mna zaujimalo.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51944 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Puškári na Slovensku
vyrytý ručiaci jeleň na pažbe je ako ,, prasa s náušnicami" ... porytá laminovaná pažba bude čo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51945 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškári na Slovensku
Preco by mala byt poryta....???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51958 od miso243
Odpoveď od miso243 na tému Puškári na Slovensku
Keby som túžil po vyrezávanej pažbe, pýtal by som sa asi inak:liar:! Ja chcem pažbu na mieru s masívnejším predpažbím, kolmejšou pištolovou rukoväťou al. s dierou pre palec a rovným zvýšeným chrbtom. A lamino sa mi páči viac ako plast.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52726 od MilanZi
Odpoveď od MilanZi na tému Puškári na Slovensku
Viete mi niekto pradit . Potrebujem na gulovnicu tlakovu skusku. V okoli BA . Ze vraj v Jarovciach to robia ale neviem sa dopatrat ani k adrese ani telefonu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52740 od martin868
Odpoveď od martin868 na tému Puškári na Slovensku
Milan zdravim. adresa na skusobnu: Jantárova48, 85110 BA Jarovce. tel.neviem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52754 od HRR
Odpoveď od HRR na tému Puškári na Slovensku
Tak u tohoto pána by som si nedal urobiť ani putko na kabát. Pozor on nie je vôbec puškár. Je to amatér. Niekto by mu mal už konečne klepnúť poriadne po prstoch. Nedoporučujrm kupovať u neho žiadne náboje. Tie zvykne prebíjať sám a predávať za origiály. Samozrejme s pofidérnou kvalitou. Čo sa týka zásahov do zbraní už vôbec nedoporučujem. Mal som možnosť vidieť pár jeho "výrobkov" a aj tie boli na hranici bezpečnosti. Naviac k svojim dielam sa nehlási. Je to len obyčajný priekupník. Nakúpi za 5 predá za 10. To mu ide a v tom je dobrý. A pri tom nech aj zostane. V záujme bezpečnosti všetkých jeho zákazníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52798 od miso243
Odpoveď od miso243 na tému Puškári na Slovensku
Belson
<br/>Posielal som ti e-mail, dostal si ho?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52803 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
Nedostal som. Doména &quot;post.sk&quot; nie je momentálne spoľahlivá, migrujú databázy. Preto som zriadil inú schránku, napíš mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52827 od uhrineki
Odpoveď od uhrineki na tému Puškári na Slovensku
dobry večer vo spolok,chcel by som si dat na tuto stranku svoju vyzitku ako firmana opravy zbrani,ale neviem ako?Može mi niekto pomôcť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52831 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Puškári na Slovensku
na fore v rubrike &quot;navrhy na zlepsenie stranky sprava pre administratora&quot;skus niektoreho z moderatorov fora! urcite ti radi poradia:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52834 od uhrineki
Odpoveď od uhrineki na tému Puškári na Slovensku
Zatial dakujem:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52840 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Puškári na Slovensku
Myslim, ze ak napises piamo p.Takacovi /Taki/ tak ten nebude mat s tym problem. Samozrejme, na podmienkach sa musite dohodnut. Ale myslim, ze sa urczíte dohodnete. Fajn chlap.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52842 od papo
Odpoveď od papo na tému Puškári na Slovensku
alebo si to skús napísať sám;) ... www.polovnictvo.com/modules.php?name=Informaciok&id=3 [/]kuk sem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52893 od miso243
Odpoveď od miso243 na tému Puškári na Slovensku
Belsom
<br/>Písal som teraz na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Tento si dostal?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52901 od belson
Odpoveď od belson na tému Puškári na Slovensku
Dostal. Zajtra ti odpoviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 dňom #54697 od dtomi
Odpoveď od dtomi na tému Puškári na Slovensku
Dobrý deň pani puškári, potreboval by som poradiť. Mam delenú (dvojdielnu) otočnú montáž ERA Recknagel s krúžkom (zadná časť montáže) s Zeiss lištou. Mam ju namontovanú na pušku ale keď nemám zatiahnutý krúžok na zadnom úchyte, tak je medzi záklaňou a montážou miniatúrna medzera (dá sa spozorovať iba ak cez ňu presvietim lampou). Keď krúžok dotiahnem, tak samozrejme už bez problémov dosadne. Chcem sa spýtať čí to je OK, že tam je taká mala nepresnosť a ak nie tak dá sa to vôbec na 100 percent presne nastaviť aby nebola zadná strana nízko alebo vysoko? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54781 od Abonent
Odpoveď od Abonent na tému Puškári na Slovensku
Dobrý večer páni!Som majiteľom guľobrokovej kozlice ČZ Uherský Brod 585,ktorá mi zostala po mojom otcovi.S touto zbraňou som už prežil veľa krásnych chvíľ v prírode a veľmi som s ňou spokojný.Kaliber zbrane je .222Rem/12.Používal som ju hlavne na lov škodnej zveri a na odstrel srnčej zveri.Taktiež keď sa pritrafilo prasa alebo lanštiak,nebol žiaden problém.Dobre mierená rana na krk alebo za uško urobila svoje.Dnes, pri platnosti nového zákona o poľovníctve som skúšal jednotnú strelu do brokovnice a nemôžem dosiahnúť uspokojivý výsledok,lebo väčšinu rán strhnem do prava aj o 20 cm.Spúšť je tvrdá.Myslím si, že by bolo možné upraviť citlivosť spúšte brokovej hlavne,ale je to práca pre odborníka.Prosím o radu alebo o kontakt na niekoho,kto by si vedel s tým poradiť.Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54871 od uhrineki
Odpoveď od uhrineki na tému Puškári na Slovensku
Všetko sa dá,ale myslím si že keď ti to doteraz fungovalo dobre tak je zbytočne do toho zasahovať.Ešte si zabudol napísať na aké zbrani máš tu montáž.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54872 od uhrineki
Odpoveď od uhrineki na tému Puškári na Slovensku
Je to možné,dá sa to zjemniť,ale jak hovoríš pre zložitosť mechanizmu to daj odborníkovi.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 186 návštevníkov a žiadni členovia on-line