LOV VLKOV

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11627 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Vlci su moja srdcova zalezitost hoci polujem iba 5 rokov.U nas na vychode je ich dost a urcite im nehrozi vyhynutie.V nasom PZ je 21 clenov ale len ja som taky blazon,ktory kvoli trofeji vlka presedi 5 noci vkuse vposede pocas 15 stupnovych mrazov.Hoci par som ich uz poranil,stastie som zabit vlka este nemal.Ale nelutujem.Vlci su lovci ktorych obdivujem a my ludia mame sa od nich urcite toho este vela ucit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11628 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému LOV VLKOV
Lacika nic proti tebe ale pisat tu ze si ich par poranil a ziadneho nezabil je dost primitivne a je to voda na mlyn pre takych ako je pan vlkofil Lu...c ! A svedci to o tvojej polovnickej moralke :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11659 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému LOV VLKOV
Presne tak, plne súhlasím. A učiť sa strieľať treba na strelnici a nie na vlkoch, pokiaľ si
<br/> na 100% neverím, zoberiem so sebou kamaráta, ktorý už má niečo &quot;odstrielané&quot;, je
<br/> to minimálne morálna opora a v prípade zlej rany aj &quot;rýchla pomoc&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11719 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému LOV VLKOV

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11759 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Jaro nic proti tebe ale myslim si,že na vlka treba trochu aj stastia.Kludne by som si s tebou rozdal aj na strelnici.A na rozdiel od mnohych polovnikov alebo majstrou sveta si viem uznat aj vlastne chyby.Tebe urcite spadne vsetko na co namieris.Neviem kolko polujes lebo ja len 5 rokov ale urcite som prestrielal viac penazi ako ty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11760 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Ahoj Gulo.Urcite sa neucim strielat na vlkoch ako si myslis.Tolko ich zase nemame.Ty strielas na 100%?Ty zrejme uz si asi vela vlkov zabil tak ta musim pozvat mi niejakeho zabit.Ja som absolutne neschopny.Napis mi,kde rastu taki majstri sveta ako ty a co jedia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11761 od mirek
Odpoveď od mirek na tému LOV VLKOV
Lacika 85, používaš dobrú terminológiu ,, zabiť ,, zabiť môžeš len sviňu alebo bujaka v chlieve. V poľovníctve je termilológia uloviť, streliť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11762 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Prepac Mirek.Ked som napisal zabit,tak urcite nemyslel som tym ze zabit niejaky predmet do zeme ,alebo podobne.Na zabitie svine alebo bujaka sa v spisovnej slovencine pouzivaju ine vyrazy.Ale tema je o vlkoch a nie o slovickach.Mas prehlad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11763 od mirek
Odpoveď od mirek na tému LOV VLKOV
Lacika 85 ja nechcem aby si tu sa naťžahoval ohľadom slovíčok, ale číta to tu aj nepoľovnícka verejnosť. Tak aby sme tu trošku aj debatovali v príslušných termínoch. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11764 od lubto
Odpoveď od lubto na tému LOV VLKOV
Téma je o vlkoch nie o slovíčkach - máš pravdu, ale v rámci tradícií by sme mohli dodržiavať poľovnícku terminológie.;) Nie sme &quot;zabijaci&quot; ale poľovníci!!!!8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11765 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Mily zalesak.Osadne urcite poznam,poznam tam aj ludi, mam tam aj rodinu a viem nieco aj o vlkoch.Urcite poznam aj teba .Predstav sa trochu.Tvoje inicialy su M.L.?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11766 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Mas pravdu.Nabuduce sa poucim.Spokojny?Radsej napis nieco o vlkoch ,nech sa poucim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11768 od vik
Odpoveď od vik na tému LOV VLKOV
Milý Lacika85, jeho iniciály nie sú M.L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11769 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Nepolov. verejnost chce si nieco precitat o vlkoch a nie o nas dvoch.Radsej napis niejaky zazitok z prirody.Viac nereagujem.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11770 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Ahoj vik.Poznas azda Osadne ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11771 od mirek
Odpoveď od mirek na tému LOV VLKOV
Lacika 85 ja som už písal tu do niekoľkých tém. V združení kde poľujem vlka nemáme tak sa k tomu neviem vyjadriť. Poznatky z dostup. lit. a s počutia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11772 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému LOV VLKOV
Napis odkial si.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11773 od lubto
Odpoveď od lubto na tému LOV VLKOV
Dúfam, že si sa kvôli tým malým upozoneniam neurazil! Ja Ta o vlkoch veľmi nemám čo poučovať. S vlkmi mám minimálne skúsenosti. Prvý krát som videl vlka v noci na posede asi pri -15°C, (starý samotár, obrovský) - otec ho chybil, druhý krát sme na vlka prišli v jeseň na posliedke, ten v priebehu 2 sekúnd zmyzol, oco nestihol ani pušku zložiť z pleca. Ale od toho druhého stretnutia prešlo už 6 alebo 7 rokov. To sú všetky moje praktické skúsenosti s vlkmi (ak nerátam nechádzanie strhnutej zveri), z tohto Ťa veľmi nepoučím. Potom ako klesli u nás stavy vysokej (aj vďaka vlkom) klesli aj stavy vlkov. Nepochybne je to fascinujúca šelma, ktorá si zaslúži pozornosť a stále dúfam v stretnutie s ním.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11775 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému LOV VLKOV
Lacika pre mna za mna si mohol prestrielat aj milion korun a nastrielat 1000 bodov troma nabojmi pre mna to nic neznamena aky si ty carostrelec . Ja som v tvojom prispevku narazal na nieco ine a asi si to nepochopil . Ale to uz nie je o tom kolko clovek nastrielal alebo kolko poluje ale o vyske jeho IQ ;) Kludne sa tu teda dalej chval rad si z usmevom na tvari precitam tvoje prispevky :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #11776 od vik
Odpoveď od vik na tému LOV VLKOV
Nazdar, predpokladám, že si tu relatívne nový...Som z Humenného, poľujem trošku severnejšie, nie však v Osadnom...A poznám aj Zálesáka...
<br/>Apropo, toto nie je zoznamka, ale debata o love vlka...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.169 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 248 návštevníkov a žiadni členovia on-line