NÁVRH ZÁKONA O STAROSTLIVOSTI O ZVER A O POĽOVNÍCTVE

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60265 od Limba
Tvoje poznatky sú absolútne presné. Je verejne známy príklad ako si úradníci počínajú v Trenčíne. A stále tam sedia! A tá miestna RgO v Trenčíne, no to je „veľká hviezda“.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60266 od papo
vedomie človeka formuje spoločnosť. asi si nemal moc šťastia. ak by som ti mohol pomôcť, rád tak urobím. vo všetkej vážnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60267 od DKo
Vážený pán hovorca, urobíte lepšie, ak pri všetkej vážnosti prestanete balamutiť poľovníkom hlavy o nejakých návrhoch zmeny zákona o poľovníctve týkajúcich sa SPK :x
<br/>Gustav, u mňa sú darmožráči i takí, ktorí sa priživujú na iných.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60268 od astronom
DKo neviem či si schopný vyhodnotiť príspevkyv tejto téme. Väčšina diskutujúcich je naklonená skôr názorom, ktoré prezentujue papo ako tvojim názorom :-) , ale toto tebe asi uniká......... Takže s tým balamutením opatrnejšie :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60269 od DKo
Milý Astronom, ak ty slepo veríš tým jeho drístom, len preto, že sa ti páčia, tvoj problém. Ja nie som spitý nenávisťou voči SPK, ale ani sa neklaniam jej predstaviteľom, ja som triezvy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60270 od DKo
Astronom, ak sa ti chce hrabať v príspevkoch v tejto téme, môže tam nájsť, že ani ja nie som za povinné členstvo v SPK a viem si predstaviť jej fungovanie aj bez toho, preto som bol zvedavý, prečo sa nezjavili návrhy žiadne zmien zákona o poľovníctve týkajúce sa SPK. A koho som sa pýtal, čo on na to, že žiadne neboli ?? No koho ?? Našeho, teda viac vašeho ako môjho, papouška.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60271 od astronom
Napísal som iba to, ako situáciu na tomto fóre vnímam ja. Nemám záujem s tebou diskutovať, lebo v diskusii s tebou nevidím zmysel. Vadí mi hlavne forma akou diskutuješ. Takže toto je posledná moja reakcia na tvoje príspevky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60273 od DKo
OK, veď ja som pôvodne s tebou ani diskutovať nemienil a ani s nikým iným. Ja som sa len opýtal váženého pána hovorcu čo si myslí o fakte, že zatiaľ neboli predložené a teda ani odsunuté žiadne návrhy zmenu zákona o poľovníctve týkajúce sa SPK :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60274 od papo
tvoja arogancia a domýlenosť nemá medzí. tak ty si nakoniec ten, ktorý je proti komore už v čase návrhu zákona, ty si ten, ktorý poukazuje na nezmyselnosť zákona i komory. ty si ten, ktorý svoj názor podloží vecnými argumentami? alebo len trepeš dookola nezmysly a vypytuješ sa na veci, ktoré máš s naprostou samozrejmosťou ovládať? a ešte máš bezočivosť sa vypytovať? vypytuj sa tam, kde ti to prísluší, na trgo, opk martin, na spz a spk v bratislave. to sú tvoji partneri v zmysle zákona a stanov. na žiadny z argumentov, ktoré som mnohokrát uviedol si mi nedal odpoveď! nanajvýš odpoveďou bolo hrubiánstvo a podpora súčasného stavu! ukáž mi tu, na fore jedného vyššieho funkcionára spz, spk, ktorý je ochotný o veciach otvorene hovoriť!!! kde ich máš? prežierajú naše peniaze a robia zle po celej republike! dôkazom o tom máš aj tu dosť, a ja nie som ich autorom!
<br/> si ako tí tvoji zbožňovaní v zavádzaní a motaní. že so funkcionárom a hovorcom v pribine, si sem vytiahol ty, a nie ja! som tu dlhoročný prispievateľ, a nielen to. poznajú ma tu mnohí osobne, a vedia, že ak niečo tvrdím, tak si to dokážem aj doložiť. a nemám obavy ísť do stretu s tými tvojími milovanými. lebo klamstvá, podvody, nezákonnosť im dokážem preukázať. a to nejde dolu krkom. na našej stránke www.pribina.eu/ [/]pribina vľavo máš pod nadpisom dôležité dokumenty ,,Komentovaná titulka petície,, a tam si prečítaj, o čom aj tu hovorím a na čo reagujeme. na klamstvá a nezákonnosti tvojich obdivovaných a podporovaných. uvedom si zároveň, že tam nie je zďaleka všetko!!! a tiež sa netajíme svojími aktivitami a postojmi. na rozdiel od spz a komory. koľko času ubehlo od konania snemu spk? kde je uznesenie, zmena stanov? či sa netýkajú všetkých členov, len tých, čo poberajú za svoje ,,funkcie,, peniaze? tam sa ty vypytuj a nie mňa!! vyskúšaj si, ako odpovedajú na otázky v zmysle zákona!!!!! neodpovedajú, ale klamať, zavádzať v poľovníckych časopisoch, to im je prirodzené. choď na tie ich okresné rady, či ako si vravia, tam sa dozvieš o pribine veci! spýtaj sa aj svojej rady spz, ako si plní uznesenia voči pribine!
<br/> a na záver: vážený pán hovorca viac nemieni viesť korektnú diskusiu. ty to jednoducho nevieš, alebo nechceš. bav sa so svojími, máš o čom.
<br/> a k zmene zákona: môže ti byť šumafuk, aké sú moje, alebo naše aktivity, tak ako ti boli šumafuk aktivity spz. zákon sa meniť má, s tým ty a tebe podobní nenarobia nič. mojím želením je, aby to bolo čo najskôr, aby sa začal robiť poriadok v tomto augiášovom chlieve. hľadaj v novembri www.epi.sk/57/Legislativny-plan-vlady-na-rok-2011_32564.aspx [/]legislatívny plán

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60275 od DKo
Vážený pán hovorca, nikto z Turčianskej RgO SPZ, ani z OPK neavizoval zmenu zákona o poľovníctve týkajúcu sa SPK, ale vy áno. Nie oni, ale vy ste vyhlasovali, že takého návrhy pôjdu do parlamentu na jeseň. Tak kde sú ??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60276 od DKo
poznámka: ja nie som proti SPK a nikdy som nebol, ale neznamená, že sa mi páči v stave v akom je dnes

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60277 od astronom
papo, verím, že ty vieš kedy končí leto a začína jeseň :-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60278 od zuzanka
Dko, a v akom stave by sa Ti komora páčila, ak sa smiem spýtať? Skús! Ja som na rozdiel od Teba presvedčená, že tento systém( povedzme si na rovinu- vláda jednej strany s pátraním po triednom nepriateľovi a jeho prípadným prenasledovaním a osočovaním) je nereformovateľný!!!!! Preboha, ved toto sme odmietli pred 22- mi rokmi! Čo naozaj súdruhovia, ktorí stále razia túto filozofiu aj v poľovníctve musia vykapať?!? Zrejme áno. Lebo tento národ znesie všetko... V tomto sa Papo absolútne nemýli- klamstva a zavádzania zo strany dvojjedinných bolo a stále je neúrekom! A aj bude, títo ludia nevedia inak! Tiež som členom SPK, a nepokladám za normálne, že k mnohým informáciám, príp. uzneseniam sa jednoducho nedá dostat, aj ked ako členovia máme na ne právo, prečo? Je naozaj naším jediným právom držat hubu, krok a platit, platit, platit? Myslím, že všetci chceme ctit zákon, vyhlášku, etiku- ale na toto naozaj samozvanú a z ústavy SR preukázatelne diskriminačnú organizáciu nepotrebujeme, toto všetko možeme aj bez nej!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60279 od zuzanka
Dko, už prosím Ta pochop, že komora vznikla preto, že si vysokopredstavení zo zvazu uvedomili fakt, že stratili dosah na všetkych držitelov pol. lístkov- disciplinárny, a aj ekonomický a o tomto je hlavne súčasne platný, dovolujem si tvrdit v zasadnych veciach az nebezpečný a diskriminačný zákon!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60282 od amigo55
Priatelia poľovníci, dlho som tu nebol a je tu veľa názorov čo dalej s naším polovnictvom a to je dobre.
<br/>Ja si myslím, že treba urýchlene zmenit zákon, zrušit povinné členstvo v komore a začat riešit radikálnu novelu zákona o poľovníctve a nedovolit aby tam zostali tie komunistické pravidlá, treba riešit riadenie polovníctva cez poľovnícke organizácie, prípadne aj dobrovolnou komorou, ak zistíme že treba, ktorá nám pomôže v legislatíve a reprezentácií medzinárodne apod. ale na báze dobrovolnosti a potom aj prispejeme na jej činnost ak bude pre nás prospešná!!!
<br/>Treba riešit uzatváranie zmlúv, lebo to čo teraz platí je uplná blbost, dat dohromady stovky vlastníkov, riešit pevné poplatky za nájom a vela vecí ktoré zmenili poľovníctvo na velký biznis pre vyvolených, citujem poslanca Smeru ktorý sa vyjadril, Lebocký chce spravit nie poľovnícku komoru ale komoru milionárov, som rád že aj poslanci terajšej opozície už pochopili čo s.Lebockému schválili a ako ich oklamal. Je toho vela a treba dat dohromady všetky rozumné názory a napravit čo treba v zákone o poľovníctve.
<br/>Neviem či sa to ešte vôbec dá ale vrátit do poľovníctva všetko dobré čo tam bolo aby sme mohli pokojne sa starať o prírodu a zver za normálnych podmienok a pravidiel.
<br/>Súčasné vedenie má iné starosti hlavne riešenie &quot; slovenských poľovníčiek&quot; , rád by som vedel z akých peňazí, myslím že niektoré sú veľmi dobre finančne zabezpečené a majú na to, aj na cestu do Ruska....Ale o tom potom.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60283 od lukas
Ja len nerozumiem tomu ci naozaj pan šef potrebuje tych 3000 eur od polovnikov mesacne ...alebo ma dva a viac zaludkov? Ale vsetkemu tu davaju korunu tie individua-um co ho tu a tych vypalnikov obhajuju...ja viem nic nie je zadarmo ale takto okato.Ja nepotrebujem komoru ...preco to nik kompetenty nepocuje(nerespektuje)???!!!
<br/>CHCEM SLOBODU!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60284 od DKo
Zuzanka, ak začneme vnímať SPK, ako orgán poľovníckej samosprávy a aj sa tak k nemu správať, potom nám začne slúžiť a nie my jej, resp. nie tým, ktorí ju zneužívajú. Čo myslíš čo sa stane s tými, ktorí sa snažia urobiť si z SPK prostitútku, ak by SPK zanikla? SPK nikdy nebude vyhovovať všetkým a vždy sa nájde niekto, komu bude na nej niečo vadiť, ale som presvedčený, že slovenskí poľovníci si dokážu riadiť veci zastrešené zákonom pod SPK sami prostredníctvom SPK = orgánu poľovníckej samosprávy a nepotrebujú na to orgány štátnej správy. Potrebujeme zrušiť SPK ?? Myslím si, že nie, ale potrebujeme zrušiť alebo skôr dostať pod kontrolu tých, ktorí by z nej mali radi radodajku. Faktom je, že SPK vznikla zo zákona a teda môže byť zrušená resp. pozmenená tiež len zo zákona. Vážený pán hovorca alias Papo tu nie raz bombasticky naznačoval, že návrhy na zmeny sa chystajú a v parlamente by mali byť pretriasané po prázninách. Tak kde sú ?? Áno, aj november je po prázninách a to nielen po letných, ale už aj po jesenných ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60285 od DKo
Amigo, bingo !! Len malý dovetok: žiadny zákon nás nezbaví našej malosti. To musíme sami. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60286 od zuzanka
Súhlasím. Minimálne urobit túto,, vlajkovú lod&quot; aj s jej náčelníkmi nepovinnou, a nech subjekt skusi pracovat tak, aby byt jeho clenom bolo pre nás nielen ctou, ale aj vyhodou. Ale to by tam muselo nastat teda dobre zemetrasenie, comu teda naozaj neverím... Tak radsej zrusit, kym si nestihnú oni sami zrusit svoju alma mater- SPZ- etko!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60287 od papo
Som vôbec na poľovníckej stránke? Mám silnejúci pocit, že nie. V duchu totalitných tradícií sa stvorí totalitná organizácia a ešte sa nájdu takí, ktorí tu prezentujú čosi na spôsob poučenia z krízového vývoja v spoločnosti? Pre mladších iný príklad: sovietske vojská vlastne nie sú okupanti a mohli by zostať aj po roku 1989, veď nie sú zlí. Len chceme po nich, aby neboli okupanti a dosiahneme to tak, že ich tak nebudeme volať.
<br/> Nuž takto znejú a takýto obsah majú príspevky od dko. Urobíme z mačky chovateľa myší a stačí, ak zruším sem tam nejakú mačku a ostatné dostanem pod kontrolu... a máme to aj s poučením, aby sme neboli malí, zrejme aj malicherní. Neuveriteľné, ale sú takí rozumbradovia, našťastie len jednotlivci. Tu budú rozumovať a s podvodníkmi kamarátiť a obhajovať ich. Doslova. Veď oni sú dobrí, oni chcú dobre, oni chcú samosprávu... a čo keby sme ich prevychovali? Neuveriteľné. A ešte sa budú dožadovať informácií o činnosti tých, ktorí chcú toto svinstvo zvrátiť, miesto toho, aby sa pýtali prevychovateľných na legálnosť ich pôsobenia. Ba čo pýtali, ale čosi pre nápravu veci urobili. A ak hovorím o podvodníkoch, nehovorím len o okresoch, regiónoch. Aby komoru obrodili a aby slúžila všetkým k dobrému cieľu. Ospravedlňujem sa slušným ľuďom za túto vetu.
<br/> Ku nejakým zmenám: dko, mal by si kukať aj správy, ako pracuje parlament, aby sa tu nemusel vypytovať. A skús sa znovu pýtať svojich obroditeľných podvodníkov, lebo ak vravia, že nič nevedia, tak zas klamú. Predstav si, že už aj teba, tvrdého zástancu! To je už na šľaktrafenie, nemyslíš? Ale možno to robia len pre tvoje dobro.
<br/> Prostitútka.... vcelku výstižný názov spk. Tu si sa len trochu netrafil, tá nebude, tá už je. ale vcelku dobrý postreh, škoda, že jediný. Aby si z toho ešte nemal zle. Prečítaj si stanovy. Viac času a pozornosti ti je škoda venovať, to uznáš snáď sám, hoci tomu moc neverím.
<br/>
<br/> Moje postoje sú známe, ubezpečujem ostatných, že i naďalej sa budem tejto oblasti venovať napriek zastrašovaniu, vyhrážkam, opakovanému lustrovaniu. Je mi podporou, že nie som sám, že podobné názory majú i iní prispievatelia a je čoraz viac i tých, čo si podobný názor tvoria napriek tomu, že o tejto stránke nemajú ani tušenia. Nepochybujem, že medzi funkcionármi komory sa nájdu i slušní ľudia, ktorí uverili nejakej idei. Viem aj o takých, a dnes s tým majú /nielen/morálny problém. V podstate sú na tom najhoršie a vôbec im nezávidím. Komora je odmietaná už masovo, darmo budú zasadať trestné komandá. Jednoducho násilie nemá miesto medzi poľovníkmi. Ak má čosi podobné komore existovať, tak to musí vzniknúť konsenzom a tak isto aj obsah jej činnosti. A to sa môže udiať len na základe dobrovoľnosti. A už vôbec nie nejakým prebudovaním súčasnej totalitnej chobotnice, molocha.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.210 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 3183 návštevníkov a žiadni členovia on-line